Aralıkta transfer olanlar

Ovulasyon testi değil ovulasyon testinin içindeki gebelik testinden

Yaptığınız test ovulasyon testi ama onda hep ikinci çizgi çıkıyor gebelik olsa da olmasa da. Hcg testi değil sanırım testiniz
Ovulasyon testi değil ovulasyon testinin içindeki gebelik testinden

Belki bolunmüstür ya ee benim drda artidlar iyi dedi bu test sonuclari cok kafa karistirici
Tek embriyo nun bölünmesi çok düşük bi ihtimal Canım işte 2-3 kat artış olması gerekiyor ilk testine göre hesap et.
benim ilk testim 430 du 2 katı 860 oluyor 1048 2.5 kat artmış oluyor normal saglıklı artmış.
busekilde hesaplanıyor betalar

Hee arada 860 var birde tamam canim şimdi oldu ben yanlis anlamisim bebisini saglicakla kucagina al insallah bu arada bugun adet gunum 4 haftalikmi oluyor bebisim acaba

Hee arada 860 var birde tamam canim şimdi oldu ben yanlis anlamisim bebisini saglicakla kucagina al insallah bu arada bugun adet gunum 4 haftalikmi oluyor bebisim acaba
Yok canım 430dan 1048e çıktım ben 2.5 kat artışım olmuş tam. Nezaman transfer olmustun canım son adet tarihin nezaman?

Arkadaşlar merhaba ben de 15 Aralıkta oldum transfer Allah’a şükür tuttu
Bu ikinci denemem hep buralarda bilgi edinmeye çalışarak geçmişti 1. Deneme ama 2. De pek girmedim
Deneyimlerimi anlatmak isterim
İlkinde İzmir de bir merkezde oldum ama zaten hiç güven duyamamıştım sonra yine de çok dikkat ettim 3 gün yataktan kalkmadım 4. 5. Günlerde hep ağrı gibi belirtilerim vardı ama negatif oldu
2. İse İstanbul da Bahçeci de oldu inanın bu kez çok rahattım sadece maddi olarak zorladı bizi ama hep rahat davrandım açıkçası merkez de beni rahatlattı bu sefer ve transferden sonra da normal yaşantıma geri döndüm hiç kasmadım hatta ilk gün transfer bitikten sonra kuzenime gittik oturduk yemek yedik bebeklerini sevdim her şeyi de yedim sonra ikinci gün İstanbul’dan Balıkesir’e döndüm araba yolculuğu yaptım ve sonra da kaldığım yerden devam ettim ve bugün8. Gün ve pozitif
Kısacası diyeceğim o ki Allah’ım yazdıysa oluyor inşallah tamamına erdirir sağlıkla
Şimdi bu sıkıntıları yaşayan hepimiz için dua ediyorum Allahım

Tebrik ederim öncelikle sizi. Benden 5 gün sonra transfer olmuşsunuz, bahcecide transfer oldum bende doktorunuz kimdi

8. Gün evde idrar testi yaptım sonra kan verdim 117 çıktı ama tabi cuma yine yapacağım sizin daha yüksektir inşallah her şey yolunda gider
Önemli olan saglıkla artması 10.gün 430 12.gün 1048 çıkmıştı sonucum. Sizinde saglıkla artsın insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…