Aralıkta transfer olanlar

Biliyoduk bekliyoduk
Gözün aydın olsun
Hiç takma riske filan baştan söylemek zorundalar riskleri
Sagolasin canim ya bakalım. Aynı doktora devam edelim dedik en az 3 ay riskli dönemde biraz yüksek ücreti ama katlanıcaz bir kaç muayene

Sagolasin canim ya bakalım. Aynı doktora devam edelim dedik en az 3 ay riskli dönemde biraz yüksek ücreti ama katlanıcaz bir kaç muayene
aynısını yapıyorum bende 2 haftada bir kontrol var allah yardımcımız olsun

Kızlar ikiz gebeyim şimdilik gayet iyi durumdalarmis cok.sukur ama.ikiz olduğu icin riskli grup dedi.doktor dikkat etcem artık.ona gore
Allah'ım maşallah güzelce büyüsünler orda inşallah beni de duy rabbimmm bende pazartesi inşallah diyebileyim

Ben beklemedeyim.cuma inşallah bir sonraki muayene.siz ne durumdasınız
Benim muayneye daha 10 gün var bekliyorum ve şu hayatta en sevmediğim şey beklemek kalbi duyduğumuz gün tekrar 10.hafta çağrdı ultrasonla bakıcaz bu kez dedi ve ben anlamadım her gittiğimde ultrasonla bakmıyor mu zaten. Heralde kol bacak flan daha net görücez anlamında dedi

Kızlar herkesler susmuş. Yok mu kalpten sonra kontrole giden? Bebişinin elini ayağını gören?? yok mu yeni gelişme herkes bekliyor mu?
Ben kalpten sonra bir kez daha gittim geçen cuma kanamam vardı. Çok şükür bitti her hafta proluton vurulcam bir süre. Haftaya pazartesi kontrolüm var tekrardan Sonra 15 günde bir gitmeye devam edecekmişim. 12.-15. haftadan sonra ayda bire düşüyormuş sanırım kontroller.

Ee benimki baya 3 hafta sonra gel dedi prolutexe günde 2 kez devam ediyorum. Hesapladık da göbeğimde toplam 116 iğne deliği daha 28 var kontrole gittiğimde bıraktırr inşallah

Ee benimki baya 3 hafta sonra gel dedi prolutexe günde 2 kez devam ediyorum. Hesapladık da göbeğimde toplam 116 iğne deliği daha 28 var kontrole gittiğimde bıraktırr inşallah
Proluton oldum geldim şimdi
Şaftım kaydı
Totomun üstüne otıramıyorum artık
Her gün de progestan oluyorum kalçamdan

Prolutonu kalçadan vuruluyorum ama kan sulandırıcı oksapar kullanıyorum bende transferden 5 gün önce başlamıştım 10.haftaya kadar devam dedi. Benimde öyle göbek delik deşik ve mosmor

Prolutonu kalçadan vuruluyorum ama kan sulandırıcı oksapar kullanıyorum bende transferden 5 gün önce başlamıştım 10.haftaya kadar devam dedi. Benimde öyle göbek delik deşik ve mosmor
Ben de transferden sonra hemen oksapara başladım.büyük ihtimalle 36.haftaya kadar dedi.morartıyo bi de.kol bacak göbek çürüdü morluktan prolutona da transfet sonrası başlamıştı 12.haftaya kadar 5 günde 1 çok yakıyo

Proluton yakmasın istiyorsanız, iğneyi vurulunca pamuğu bastırın kalkmadan önce birkaç sn. Sonra eve gidince ,kocaman bir pamuğa kolonya dokun iğne yerine koyun ve bir de buz, 1 saat falan , hiiç bir şey olmuyor benden size tavsiye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…