Aralıkta transfer olanlar

Kızlar herkesler susmuş. Yok mu kalpten sonra kontrole giden? Bebişinin elini ayağını gören?? yok mu yeni gelişme herkes bekliyor mu?
Bende keseleri gordum canim 2 bebisımız var. Durumları iyiymiş cok şükür kalp atyor ses rahatsız edebilir dedi doktor dinletmiyim bu gun dedi. 13 unde gidicem tekrar.

Proluton olduktan sonra kanama olması
Tuvalete damladı bordomsu bi kan bi kaç damla
Sonra da devamı gelmiyor ama
İlk 3 ayda kanama olması normal diyolar ama
Her seferinde aklım gidiyo benim yaaaa
Gitcem sabah erken usg ye
Gece devam etmezse tabiki...

Devam etmez inşallah canım ama sen sabah yine de kontrol için git istersen. Benim iğneden önce başlamıştı iğneyi vurulduğum gün ve sonraki gün devam edip lekelenmeye döndü. Birşey olmaz Allah'ın izniyle

Merhabalar. Güzel haberleri okudukça mutlu oldum tebrik ederim. Darısı bize inşallah. Benim ilk tüp bebek deneyimim pozitifi yazmak nasip olur inşallah. 3. gün embriyosu 2 adet transfer edildi bana. Bugün 8. günüm. Çok karışık duygular yaşıyorum. Sürekli adet olacakmışım gibi sancılar oluyor. Ayaklarım buz gibi fakat vücut ölçüm 37 nin üstünde. Bugün yüzümde sivilceler oluşmuş. İki gün önce biraz baş dönmesi oldu ama geçti. Pazartesi test yapacağım lütfen dua edin ben de o heyecanı tatmak istiyorum. İki gecedir uyku kalmadı sabaha kadar kaç defa uyanıyor.

Embriyon benim gibi bende 7 8 den sonra karmasaya girdim beyin olarak sivilceler çıktı göğüs ağrısı başladı ateşler bastı 12.gün kanda gördüm beta o gece kramplar girdi eyvah adet mi dedim ama geçti hala göğüs ağrısı devam inşallah seninde tutunmustur meleğin

Ayy inşallah. Ama bende göğüs ağrısı yok. Adet gibi sancı gelip gidiyor. Allah bağışlasın bebişini. Kalp atışlarını da duymak nasip olsun

Canım sesin çıkmıyor yada ben mi okumadım. Gititniz mi doktora varmı gelişme . Iyi haberlerini bekliyorum
Kuzum gittim pazartesi günü çok şükür kese ve kalp atımını duyduk alttan baktı ertesi gün kanama oldum baya bi geldi korktum hemen hastaneye gittim iğne serum yaptılar tekrar baktılar kese kalp atımı duyduk bir gece kaldım dün ve bu gün evdeyim istirahat verdi aspirin ve kan sulandırıcı iğneyi kesti neden olmuş olabilir acaba araştırıyorum ama bulamadım daha da kanamam olmadı salı günü harici

Progestron seviyesi düşmüştür belki. Bende korkudan aksatmıyorum hiç progestan fitilleri. alttan muayene kanama yapmaz heralde benimkide öyle bakti ilk aylar oyle bakiyorum dedi ignen falan varsa aksatma yinede kuzum. Bir daha olmaz insallahkese ve kalp atımı icin sevindim haydi hayırlısı canim

Bende hiç aksatmadım hergün hepsini yaptım sadece o gece dalgınlığıma geldi aspirin akşam da aldım acaba ondan Mıdır dedim başkada olmadı pazartesiyi bekliyorum işte tekrar görünmek için hayırlısı olsun insallah

Bisey olmaz inşallah ya kafana takma her kanama kötüye işaret değil-dir bir daha olmaz.bak ne güzel keseyi de görmüşün kalpte duymuşum daha ne olsun içini ferah tut

Canım kafana takma sakın bende kalp atışını duyduktan bir gün sonra kanamam oldu. Senin gibi acile gittim bebekte kesede sıkıntı yoktu. Uyuşmazlık iğnesi vuruldum eşimle kan uyuşmazlığımız olduğu için. Bir daha kanamam olmadı çok şükür arada lekelenmem oluyor ama haftada bir defa proluton vuruluyorum. İçini ferah tut pozitif düşün. Allahın izniyle birşey olmaz. Bol bol dinlen, ağır iş yapma sakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…