Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Canım her iyi ve kötü günler geride kalıyor hayat akıp gidiyor.Kendi sağlığına dikkat et İyi olmaniza sevindim Yılbaşında oğlum da infulanza olmuştu 7 gün ateş çok kötüydü seni kısmen anlayabiliyorum.Ayni anda eşim de boğaz iltihabı olmuştu ikisi iki yandan hasta ben hem iş hem ev çok kötüydum Şükür geçti sabırlı ol geçecek

senin mesajını da görmemişim canım kusura bakma canım
sen de bende haftaya toparlayalım inşallah

ödemdir ödem bence de yok yemedim valla o kadar

21.09.2020 GRUP KİLO BİLDİRİMİ

Toplam bildirim sayısı : 17

Toplam Verilen Kilo : 12.75

Kilo veren tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum hedefe bir adım daha yaklaştınız.

Ben dahil artı çıkan, sabit kalan arkadaşlarım bu hafta biraz dikkat edip, aralarımızı sonlandırıp pistlere dönme vakti

Şaka bir yana, bu yolda çabalayan herkes benim için birer savaşcı ve bu hiç mi hiç kolay bir savaş değil. Ama eninde sonunda başaracağız ve bu 2020 yi kupa ile kapatacağız inşallah

Son düzenleme:
Beden kitle indeksinin 25 olmasına çok az kalmis, ona gelince bile rahatlarsın. Ben sana mesaj olarak aticam simdi. Çok kaliteli bir markanin değil ama yorumlar güzeldi, ona dayanarak aldım, umduğundan iyi çıktı, bir de ince gosteriyor.

Tesekkur ederim bugun esim beni saglam gazla getirdi iddiaya girdik hemde yemek ustune yerim ben o sorun degil de kalan gunler ac gezcem mecbur . Şu cabuk gaza gelme huyumu birakmam lazim . Karisik kebap tabagi cigkofte profiterol ve kumpir yersin yiyemezsin diye beni kiskirtti durdu . Yemem dedim etmem dedim ama cok geldi ustume girdik iddiaya artik bu hafta 2 gun uzun oruc yaparim . Bi cuma bi pazar . Diger gunlerde hafif beslenirim pazartesiye Allahbuyuk . Bakti ki ben azimle Kilo vermeye devam ediyorum girdi sabote etme isine . Hain koca

Son düzenleme:
tamam canım anlaştık... perşembe başlıyorum ben sen cuma mı başlayacaksın. ay iyi oldu yanına arkadaş olunca daha güzel oluyo

Persembe yemek yiyip baslaticaksan oyle baslarim yada carsamba aksam orucu baslatsak daha iyi . Persembe gunu oruc oluruz. Ben bide pazar gunu yapcam cunku .

senin koca da az değil ama haaa... biliyo senin zayıf noktanı tabi..

Masallahhh keske bende bi 170 cm olsaydim .

Kilo veren arkadaşlar kocaman bir alkışı hakettiler.. tebrikler..
Bize de önümüzdeki günlerde bol şans..
yaa benim anlamadığım ben bu yola girdiğimde 81 kiloydum. yani burayı keşfetmeden önce zaten 2 kilo vermiştim aralıklı oruçla.. burayı keşfettikten sonra bi 3-4 kilo daha gitti. çokta rahat verdim toplamda 6 kiloyu. ama sonra nolduysa kilo verme durdu. gerçi çok bozdum farkındayım ama yine de azcık gitse adapte olma işini devam ettirecem de kaldık 75 te.. velhasıılll biraz daha sıkmam lazım anladığım üzre...

tsk ederim.canim.ben bi bakayim.
begenirsem bende siparis edeyim.cok.sağol

slmlar.bugünku menüm

kahvalti yapmadim.11 de
onun yerine 1,buçuk dilim pasta (bimin yaşpastasi)

akşam yok.yarim dilim kiymali börek.evdekilere yaptim.tadina bakmak icin.
bugün tarti gunu diye böyle oldu.
toplamda 800 kalori ile günü kapattim.
bolca su ictim.

Canım bence biraz zamanla gevsemeler oluyor farkında olmadan ilk günkü motivasyon ve dikkat olmuyor rahatlıyoruz verdikçe ufak ufak kaloriler birikiyor bence
İklnci sebep ki spor konusunda aksamalarımız olması bence bu ikisi üzerine eğilince sorunun yarısı çözülür
Afiyet olsun

Bende yazayım artık menümü 16/8 yaptım
4 gündür aralıklı oruç yapmadığım için ve karbonhidrat fazla tüketmiş olduğum için bugün karnımın kazınması ile uyandım gerçekten kendimde iki beslenme tarzı arası değişiklikleri çok net görüyorum , bir iki güne alışmayı umuyorum eski düzene

12: 2 Haşlanmış yumurta, 50 gr peynir 10 zeytin yeşillik çay
15: 1 nektarin,1 bardak kefir, 2 ceviz
17: tavuk göğüs, kabak patlıcan fırında 1 kase yoğurt
çay, yeşil çay ,form çay ,maden suyu Bol su, Türk kahve içtim
8 km yürüdüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…