Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Canlar hepinize sendromsuz mutlu pazartesi diliyorum.. mesajlarınızı okudum alıntı yapamıyorum, çok tşklr ederim teyzeleri corona deil ama sars mı dedi doktor vallahi hatırlamıyorum ama yine 2 ay önce çinden başlayan bir salgın varmış, onuntedavisi varmış ama oda tehlikeli bir salgınmış.1 hafta hastane düne kadarda evde karantinadaydı kuzum, bugün okula döndü..bazen gününüz kötü geçer ya,tüm terslikler üst üste gelir..herşey benimi bulur dersiniz..şu son haftalar öyleydi bende malesef. Neyse :) ben bugün tekrardan başlayayım yazmaya menülerimi
Kilom 68 olmuş blondeaddict yarım kilo almışım, yada şişmişim hiç bilmiyorum. Öpüyorum hepinizi

Canım tekrar geçmiş olsun, şimdi iyi olmanıza sevindim
Sen bi düzene git başlarsın detox çorbalarına bitirirsin bu işi

Cok merak ettim boyun kac 71 Kilo normal gosteriyo sende . Ben 163 oldugum icin 71 bile benim icin kilolu oluyo Allah boy vermemis bana malesef
bende keşke 160 bandinda olsam.hep ozenmisimdir.zayiflayinca minnoş olacaksin.ne güzel.biz zayiflasak bile iri kıyım duruyoruz
maşallah canim.çok güzel vermissin.helal.
2 gunde gider eksiye de inersin kaptanim.ikinci dönemin hayırli uğurlu olsun.
Günaydın gecen hafta. 95.4
Bu hafta 93.8
Fark. 1kilo 600gr sonuctan çok memnunum. Eminim haftasonu asılsaydm biraz 2 olacaktı. Ama nasip. Öyle ya da böyle gidiyor şükürler olsun herkese bol eksiler
tebrik ederim canim güzel vermissin.
hiç birakma tamam mi.ben de 107 den geldim.insan yolda usaniyor ama sen birakma yine de.
Gunaydin diyetdaslarim,
Gecen hafta 75.5
Bu hafta 74.5
Fark 1 Kilo

Sanirim bu hafta gecen haftanin artilarini verdim uzun oructada 1 Kilo verdim . Cok hoş oldu . 1 Kilo daha gitti vucudumdan
tebrikler canim.haftada 1 kilo süper bisey.5 haftaya 6 lari görürsün ins.o da 1 ay yapar.ay hadi ins.
Gecen hafta 67
Bu hafta 65.8
tebrikler canim.1200 güzel eski.
tebrikler canim.dusük kilolarda 500 gr süper.
tebriklee canim.bu hafta daha cok asil.bak daha cok gidecek.
bi gunde gider o arti.yeterki devam et.
cok gecmis olsun.iyi olduğunuza sevindim.
Allah bidaha yasatmasin.
arrin da cok degil o kadar strese.bir gunde gider.

Çok tesekkür ederim inşallah hiç bırakmam yaşam tarzı haline getiririm inşallah. Sen nekadar sürede verdin neler yaptın anlatır mısın biraz

slm canlar.bende kilomu bildireyim.
gecen hafta 78.4
bu hafta 77.2
fark 1200 gr.
hafta basindan beri artidaydim.son 3 4 gün biraz dikat ettim.sonra az az gitti işte.
neyse buna da sükür.76 yü gormek istiyordum ama olmadı.kısmet.
Tebrikler canım süper
Güzel gitmiş haftaya 76 olur dikkat edersen inşallah

Çok tesekkür ederim inşallah hiç bırakmam yaşam tarzı haline getiririm inşallah. Sen nekadar sürede verdin neler yaptın anlatır mısın biraz
rica ederim canim.
ben gecn sene araligin sonunda basladim.9 ayı geçti.ben arada usandim.bozdum geri kilo aldim.süreç ondan bu kadar uzadi.sende ayni seyleri yasama diye yazdim.
ben belli bi diyet yapmadim.inan bana kimse basta yaptiğinı surduremiyor.sıkıliyoruz.
bende karman şorman biseyler yaptim.bazen saglikli beselneidm.bazen ac kaldim.bazen sok diyet yaotim.bazen oruç tuttum.
bazen cozuttum.işte düşe kalka geldim buraya.bugünle birlikte 30 kilo gitti.hedefe kaldi 12 kilo.
heralde o da 3 ayda gider.1 senede 42 kilo vermis olurum.
darisı başina canim.
Tebrikler canım süper
Güzel gitmiş haftaya 76 olur dikkat edersen inşallah
saol kaptanim.ins haftaya 75 i görürüm.ben yıllardir bu kilolari görmemistim.çok sükür Rabbime.

Kaptanım bir haftadır giremedim kusuruma bakmayın blondeaddict
Bu aralar zaten iştahım yok gibi bir öğün anca yiyorum bu hafta geç saatte yediğimde oldu makarna gibi kaçırdığım şeylerde oldu ama metabolizmam hızlandı sanırım yediğimi yakıyorum, reglimin 2.günü ama ben şişmiyorum genelde daha da eksiliyorum
Geçen hafta: 65,85
Bu hafta: 64,10
Fark: 1,75 kg
Buradaki toplam 9.haftam tartılmada da 8.haftam hepiniz ile tanıştığım için çok mutluyum

İyi günler. Geçen hafta bldirim yapmamıştım ama ondan önceki hafta 56.8 idim.
Bu hafta : 56.9
Fark: +100 gr

Vermem gereken 3-4 kilonun beni bu kadar zorlayıp, bezdireceğini tahmin etmemiştim hiç. :)
Ay herhalde kilo azaldıkça zorlaşıyor bu iş
100 gram hiç bir şey değil ama canım bu hafta dikkat edersem haftaya güzel eksi olur bence
Rica ederim ne demek
Gayet güzel 1.75 kg
Bende çok mutluyum canım katkın ve devamlılığın için hedefe adım adım yaklaşıyorsun

Tayt konusunu daha önce konuşmuştuk seninle, kilo vermeyi bekleme, giy gitsin, demiştin de orda geldi aklıma:). Çalışırken gerçekten zor birşey bebek. Eşim evden çalışıyor, ben de bu hafta evden 30saat calisicam, bebekle nasıl halledicez, bilmiyorum.
Çok çocuk güzel birşey cıvıl cıvıl. Maddi olarak biraz daha iyi olursam koruyucu ailelik düşünüyorum ben de. Kısmet.

Canım tekrar geçmiş olsun, şimdi iyi olmanıza sevindim
Sen bi düzene git başlarsın detox çorbalarına bitirirsin bu işi
Kaptanım 300,400 gramda sabitledim ben haftalık:)
Geçen hafta:64.8
Bu hafta:64.5
Fark:300 gram
Mum dibine ışık vermezmiş. Eşimin 10 gün oldu 2 kg gitti, görümcemin 8 gün oldu, 4 kg gitti, annem verdi, okuldan arkadaşım verdi, hepsine aralıklı oruca başla diye ısrar eden benim, en az kilo veren de benim

slm canlar.bende kilomu bildireyim.
gecen hafta 78.4
bu hafta 77.2
fark 1200 gr.
hafta basindan beri artidaydim.son 3 4 gün biraz dikat ettim.sonra az az gitti işte.
neyse buna da sükür.76 yü gormek istiyordum ama olmadı.kısmet.
Bu hafta biraz daha dikkat ettin ya, çok güzel gitmsi. Tebrik ederim.

dün sabah dahada eksi idim
dünkü menüm
ilk menü 16:00
salata 3 köfte patates kızartması dondurma oluncaaaaaa hemen artı çıktım... şükür geçen haftaya göre eksi 1 kg da iyi deyip kendimi içimden içimden azarlıyorum

kızcelerrrr bu hafta perşembe cuma uzun oruca ben var diyen olursa yanıma arkadaş bekliyorummmmmmmmmmmmmmm

Ya zayiflayamazsam bende ramazan davulu gibi oluyorum Kilo alinca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…