Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

O zaman durmak yok yola devam

Evet latte de kalori düşmüştür bence
Şu chloe yorumlarınızı okudukça korktum kadından
Ben biraz daha sportif performans arttırınca deneyeyim bari
Afiyet olsun
Dediğin gibi çok yağ ve karbonhidrat olmayınca kalori yükselemiyor. Bu da bize bir avantaj

Selamlarr,
Artık biliyorsunuz ki cumartesi günleri benim izin günüm yeme açısından, ama bu hafta biraz erken başladım

12.30. İki haşlanmış yumurta,peynir, 10 tane zeytin, birer domates-salatalik, 5 dilim hindi jambon

15.30 göbek salatalı, havuçlu, soğanlı salata

16.00 bir ekşi yeşil elma

19.30. Yarım Urfa dürüm, bir fındık lahmacun, 3-4 tane de çiğköfte.

Bugün ev temizliği yaptım o yüzden spor yapamadım. Ama sabah tartıya çıktığımda 500 gram daha verdiğimi gördüm yani tam 95 kiloyum

Kızlaaaar if in 2. Günüüüü
14/10 olarak devam ediyorum saatlerde sorun yok ama bu gün diyet şeklinde beslenmedim
Sabah 09:00
Yarım simit
Yarım çay

Öğlen 13:00
Domates salatalık peynir yumurta 3 dilim ekmek

Akşam 18:30 1 tane lahmacun

Birazdan spora gidiyorum anca bu gün yediklerimi eritirim

Süprr darısı başımıza Bizim boylar hedefler aynıymış ben de 48 olmak istiyorum ama henüz 58im (inşallah ). Gaza geldim bi an

Süprr darısı başımıza Bizim boylar hedefler aynıymış ben de 48 olmak istiyorum ama henüz 58im (inşallah ). Gaza geldim bi an

Ayyy süper valla boyu boyuma huyu huyuma birini buldum hahahhah:)

Ben de 59.8 i görünce tamam dedim şimdi en son geçen pazartesi 52.1 gördüm son 4.1 kilo

Hep beraber başaracağız:)

Bu arada sanırım midem gerçekten küçülmüş, cunku yemeği yediğimden beri midem bulanıyor

Hiç uyumadan 72 saatlik bir nöbette sürekli ayakta ordan oraya koşturup pilavı da yemesem muhtemelen kısa süre sonra meslektaşlarım Benim basımda kosturur:)

Selam herkese
19. Gün 70.6 kg 16/8

Sabah sirkeli su
Filtre kahve

kahvaltı
11:00

2 dilim ekmek ince yarım
Haşlanmış yumurta salatalık peynir domates zeytin
bol bol çay fıstık ezmesi reçel

Türk kahvesi
Soda

sirkeli su

1minik kestane şekeri
çay

19:00
1 köfte 1 dilim patates fırında pişmiştir
1 kaşık bulgur pilavı
1kase sirkeli cacık

mutfak kapanmıştır

Peki canım bişey soracam ben araştırdım ama cevabı bulamadım.. ben sabahları uyanır uyanmaz 8 gibi demir ilacı alıyorum... 2 saat sonra bişeyler yiyebilirsin demişti dr.. bu demir ilacı bozuyor mu orucu?

slmlar.
neler yemişim bi bakalim

saat 11.30 da
6 zeytin,az bisey çeçil peyniri,yarim domates,1 süs biberi,2 haşlanmis yumurta,yeşil çay

saat 14 de
tereyagli tacinli türk kahvesi

saat 17 de
200 gr tavuk döner (1 yk zeytin yağı ile ve ekmeksiz)
salata 1 bardak ayran

3500 adim yürüyüş.su 2 lt filan.

Bugün menü
Sabah 11.00
2 yumurta omlet
1 dilim peynir
5 yeşil zeytin
Salatalık
Yeşillik
1 kızarmış form ekmek

Akşam 16.40
Sabahki kahvaltının aynı tek yumurta yedim..

Sabah spor
60 dk eliptik
30 dk yürüyüş bandında yürüdüm
10 dk step tahtasında step yaptım

Akşam
2 saat tempolu yürüyüş yapıldı...

Son düzenleme:
Annem benden önce gitti piknik yerine..masa fotoya sığmadığı için video atmış.. vallahi dayanılacak gibi değil.. hemen acı ot ( güneyik diyolar bazı yörelerde) yumurta salatası yaptım koydum saklama kabına gittim.. slmlaştık, kızlar dedim, hayvan koruma barınağı açılışında koyun kesen adam gibi naaptınız ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…