Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Annem benden önce gitti piknik yerine..masa fotoya sığmadığı için video atmış.. vallahi dayanılacak gibi değil.. hemen acı ot ( güneyik diyolar bazı yörelerde) yumurta salatası yaptım koydum saklama kabına gittim.. slmlaştık, kızlar dedim, hayvan koruma barınağı açılışında koyun kesen adam gibi naaptınız ? 😂😂😂

Eee anlatinca ne dediler valla cok merak ediyorum 😂😂

Ayyy süper valla boyu boyuma huyu huyuma birini buldum hahahhah:)

Ben de 59.8 i görünce tamam dedim şimdi en son geçen pazartesi 52.1 gördüm son 4.1 kilo

Hep beraber başaracağız:)

O 4.1 lerin darisi basima insallah suan 28 Kilo kadar var vermem gereken . Ayyy oglumdan agir ha bi cocuk daha dogurcam sanki ama buyumus halini 😂😂😂😂

Evet latte de kalori düşmüştür bence
Şu chloe yorumlarınızı okudukça korktum kadından 🙈
Ben biraz daha sportif performans arttırınca deneyeyim bari 🤗

Afiyet olsun 👍
Dediğin gibi çok yağ ve karbonhidrat olmayınca kalori yükselemiyor. Bu da bize bir avantaj 😉

Yag sadece salatada 1 kasik koyuyorum onun haricinde yemeklere ek yag koymuyorum tavuklu yada kiymayla yaptigim icin direkt onun yagiyla pisiyo . Ekmek makarna pilav zaten yemiyorum . Meyve sebzede bile karbonhidrat var zaten . Acikcasi vucudumda olumsuz bi reaksiyonda gormedim . Halsizlik yorgunluk gibi . O yuzden yukseltmiyorum kalorileri ama kotu etkilenirsem ogunlerimi biraz cogaltabilirim belki . Ama simdilik iyi yani . Zaten cok zor Kilo veren bi yaptim var . Bu kadar kaloriyle sporla anca veririm 😂😂

Eee anlatinca ne dediler valla cok merak ediyorum 😂😂
Ayyy çok zor, nasıl yaaa diyende var.. ama bnm tansiyonum, şekerim vs vs var diyende var.. bende dedim annem 8 kilo verdi 1 ayda, doktor kolesterol ilacını düşürdü,şeker ilacını keseceğini söyledi böyle giderse, iki adım atamayan dizleri kilitlenen kadın her sabah ama herrr sabah 8km dinlenmeden yürüyüşünü yapıyor , hiçbirşey mana deil, zaten benim dememle yaparsanız 1 gün yaparsanız kendiniz mantığını anlayıp yaparsanız sürekli yaparsınız dedim.. anlatınca zor gibi ama şu haline bakıyorumda deniycem dedi çoğu.. hatta annemin her sabah yürüyüşüne çoğu takılıp gidiyor arkasına , o yüzden annem canlı örnek.. sınıfta gibiydim parmak kaldırıp sorularını soruyolar 😂😂

Iyı geceler kızlar
18/6
Kahvaltı oncesı damla sakızlı turk kahvesı ıctım sekersız
12.30 13.00 kıymalı yumurta peynır bol yesıllık cay ve 1 avuc fındık yedım bu kahvaltıdan sıkılmaya basladım son 2 gun 😊
16.00 menengıc kahvesı
18.30 19.00 kendı yagında pısmıs tavuk etı 2 kasık haslanmıs bulgur ve ayran dun asırı yurudugum ıcım bugun sadece 20 dk yurudum su 1.5 lt ıctım cunku gercekten canım ıstemedı kendımıde zorlamak ıstemedım.

Selamlarr,
Artık biliyorsunuz ki cumartesi günleri benim izin günüm yeme açısından, ama bu hafta biraz erken başladım 🤭

12.30. İki haşlanmış yumurta,peynir, 10 tane zeytin, birer domates-salatalik, 5 dilim hindi jambon

15.30 göbek salatalı, havuçlu, soğanlı salata

16.00 bir ekşi yeşil elma

19.30. Yarım Urfa dürüm, bir fındık lahmacun, 3-4 tane de çiğköfte.

Bugün ev temizliği yaptım o yüzden spor yapamadım. Ama sabah tartıya çıktığımda 500 gram daha verdiğimi gördüm yani tam 95 kiloyum 😍
Tebrikler güzel vermişsin 👏
Daha sonraki postunda midenin rahatsız olduğunu söylemişsin küçülme kaynaklı olabilir demişsin olabilir ama benim görüşüm arka arkaya yediğin dürüm lahmacun ve çiğ köfte rahatsız etmiş olabilir.
yöntemine ve ödülüne saygı duyuyorum ama bence yiyeceksen çok çok yüklenme bir anda 🥰
mrb kizlar,
13:00 4 kaşık lor peyniri, maydanoz, salatalik, domates, zeytin, 1 dilim ekmek
14:00 şekersiz turk kahvesi
20:00 yarim simit+ 230 ml ayran ( yoldayim, diyete bulabildigim en uygun yiyecek buydu)
Canım olabilir tabi, çantana badem veya leblebi de atabilirsin 🥰
blondeaddict blondeaddict ya ben ki neredeyse 2 aydır spor yapıyorum vallaha zor dayandım🥺 bunun yanında leslie emeklemek gibi kalır😁😁
Ay ben tamamen kapı arkasına saklandım o zaman 🤪
Kızlaaaar if in 2. Günüüüü 🎈
14/10 olarak devam ediyorum saatlerde sorun yok ama bu gün diyet şeklinde beslenmedim 😢
Sabah 09:00
Yarım simit
Yarım çay

Öğlen 13:00
Domates salatalık peynir yumurta 3 dilim ekmek

Akşam 18:30 1 tane lahmacun

Birazdan spora gidiyorum anca bu gün yediklerimi eritirim 😞😞
Kolay gelsin sporda 🙈
10: 3 kaşık menemen, 2 dilim kadar ekmek, salatalık
Ara: 1 hurma, yarım ceviz, 4 badem, 1 tabak yoğurt
19: 4 kaşık türlü, ayran, 2 kaşık bulgur

En az yediğim gün oldu😀😀
Afiyet olsun nasıl hissediyorsun?

Hiç uyumadan 72 saatlik bir nöbette sürekli ayakta ordan oraya koşturup pilavı da yemesem muhtemelen kısa süre sonra meslektaşlarım Benim basımda kosturur:)
Tam tersi pilav vs gibi karbonhidratlar şekeri ani tetikleyip ani düşürür geçici enerji verir ama yine de sen bilirsin
Yerine kuruyemiş ilave edebilirsin badem ceviz vs enerji için tercih senin tabi ki 🥰

Selam herkese
19. Gün 70.6 kg 16/8

Sabah sirkeli su
Filtre kahve

kahvaltı
11:00

2 dilim ekmek ince yarım
Haşlanmış yumurta salatalık peynir domates zeytin
bol bol çay fıstık ezmesi reçel

Türk kahvesi
Soda

sirkeli su

1minik kestane şekeri
çay

19:00
1 köfte 1 dilim patates fırında pişmiştir
1 kaşık bulgur pilavı
1kase sirkeli cacık

mutfak kapanmıştır
afiyet olsun. kestane şekeri konusunda ne diyeyim ? 🤗
Ben de acayip severim 🙈
Peki canım bişey soracam ben araştırdım ama cevabı bulamadım.. ben sabahları uyanır uyanmaz 8 gibi demir ilacı alıyorum... 2 saat sonra bişeyler yiyebilirsin demişti dr.. bu demir ilacı bozuyor mu orucu?
Zor soru 😂 ayrı bir post yazacağım birazdan arada kaynamasın 🤩
Bugün menü
Sabah 11.00
2 yumurta omlet
1 dilim peynir
5 yeşil zeytin
Salatalık
Yeşillik
1 kızarmış form ekmek

Akşam 16.40
Sabahki kahvaltının aynı tek yumurta yedim..

Sabah spor
60 dk eliptik
30 dk yürüyüş bandında yürüdüm
10 dk step tahtasında step yaptım

Akşam
2 saat tempolu yürüyüş yapıldı...
Afiyet ol
slmlar.
neler yemişim bi bakalim

saat 11.30 da
6 zeytin,az bisey çeçil peyniri,yarim domates,1 süs biberi,2 haşlanmis yumurta,yeşil çay

saat 14 de
tereyagli tacinli türk kahvesi

saat 17 de
200 gr tavuk döner (1 yk zeytin yağı ile ve ekmeksiz)
salata 1 bardak ayran

3500 adim yürüyüş.su 2 lt filan.
afiyet olsun 👍
Tereyağlı Türk kahvesi lezzetini merak ettim 🙈
Merhaba hanimlar
Bende araniza katilmak istiyorum ilk sayfadan başlayarak okuycam
Hoşgeldin , tamamdır oku bekleriz 🥰
Yag sadece salatada 1 kasik koyuyorum onun haricinde yemeklere ek yag koymuyorum tavuklu yada kiymayla yaptigim icin direkt onun yagiyla pisiyo . Ekmek makarna pilav zaten yemiyorum . Meyve sebzede bile karbonhidrat var zaten . Acikcasi vucudumda olumsuz bi reaksiyonda gormedim . Halsizlik yorgunluk gibi . O yuzden yukseltmiyorum kalorileri ama kotu etkilenirsem ogunlerimi biraz cogaltabilirim belki . Ama simdilik iyi yani . Zaten cok zor Kilo veren bi yaptim var . Bu kadar kaloriyle sporla anca veririm 😂😂
🥰👏😍
Ayyy çok zor, nasıl yaaa diyende var.. ama bnm tansiyonum, şekerim vs vs var diyende var.. bende dedim annem 8 kilo verdi 1 ayda, doktor kolesterol ilacını düşürdü,şeker ilacını keseceğini söyledi böyle giderse, iki adım atamayan dizleri kilitlenen kadın her sabah ama herrr sabah 8km dinlenmeden yürüyüşünü yapıyor , hiçbirşey mana deil, zaten benim dememle yaparsanız 1 gün yaparsanız kendiniz mantığını anlayıp yaparsanız sürekli yaparsınız dedim.. anlatınca zor gibi ama şu haline bakıyorumda deniycem dedi çoğu.. hatta annemin her sabah yürüyüşüne çoğu takılıp gidiyor arkasına , o yüzden annem canlı örnek.. sınıfta gibiydim parmak kaldırıp sorularını soruyolar 😂😂
Ay koptum okurken 😂😂😂
Bir kişiye sağlık kazandırsan ne mutlu sana
İnsanlar gördükçe inanır o sebeple sen iyi bir örneksin ilk reddedip sonra denemek isteyecekler 🤩

Sekeri olana iyi asil bu beslenme sekli 😂 teyzeler boreklerini birakmak istemiyolar bence 😂😂😂 gerce borek bu neli oldugu onemli degil her türlü gider 😂 bedenim Kilo Verse de ruhum her adim tombik kalacak galiba 😂😂😂

Sekeri olana iyi asil bu beslenme sekli 😂 teyzeler boreklerini birakmak istemiyolar bence 😂😂😂 gerce borek bu neli oldugu onemli degil her türlü gider 😂 bedenim Kilo Verse de ruhum her adim tombik kalacak galiba 😂😂😂
Kızım bugün oyun hamurları ile oynuyordu bana sana ne yapayım anne dedi... direkt mantı , çikolatalı pasta , poğaça istedim 😂😂 o ruh hepimizde var...😂

Tebrikler güzel vermişsin 👏
Daha sonraki postunda midenin rahatsız olduğunu söylemişsin küçülme kaynaklı olabilir demişsin olabilir ama benim görüşüm arka arkaya yediğin dürüm lahmacun ve çiğ köfte rahatsız etmiş olabilir.
yöntemine ve ödülüne saygı duyuyorum ama bence yiyeceksen çok çok yüklenme bir anda 🥰

Ay bidaha tövbe, minik minik, yavaş yavaş yiycem midemin bulantısı geçmedi hala 😂

X