Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Yok ablacım fırında.
ben yoğurt değil ama her öğünde muhakkak ayran içerim 1 2 bardak. Yazmayı unutuyorum

Menü afiyet olsun
Biraz da yürüyüş olsa
Bence yapma. 24 saat sonunda saldırı moduna geçebilirsin
Birde ceza gibi algılatma bedenine 24 saat orucu
Bence yarın haşlanmış veya ızgara tavuk yoğurt bol salata yeşillik yumurta peynir ye ve boool su iç
Bugun kotu beslendim

12de klasik kahvalti ama 6dan once yedim yemegimi patatesli tavuk yemegi ve makarna yedim

Ustune tatli yedim

Spor yok

Karnim sisti

Regl mahvetti

Yarin düzeltmem lazim kendimi
Yarın iyi bir menü bekliyoruz o zaman

Menü afiyet olsun
Biraz da yürüyüş olsa

Yaa çok istiyorum yürüyüş yapmak ama ben aşırı evcimen bı insanim, markete bile zorla cikiyorum hiç sevmiyorum evden ayrılmayı. Sırf o yüzden koşu bandı almak istiyodum ama onu da alamıyorum şuan

Ayyyyy aynıymışızzzzzz yaaaaa bende ne yemekler yerim ama burda söylemeyeyim

Ben de öyleyim. Çok iyi yerim Eşimin 2 hatta 3 katı yerim. Hep bana en az 100 kilo olmalıydın bu kadar yemeye der Gerçekten de öyle. Tabi şu an öyle değil yanlış anlaşılmasın blondeaddict

Leslie candır evcimenlere

Ya gördüğüm kadarıyla 2-3 kg veriliyormuş ben de şu 80 li rakamlardan kurtulurum diye denemek istedim açıkçası. Yediğim az olmaz mı kıvranıyorum şu an

Cok uzun tutma Bari . Metebolizmani bahvedersin . Tecrubeyle sabit buna benzer bi hata da ben yaptim zamaninda da sonradan ogrendim 3 gunden fazla 500 Kalori yada tek tip beslenmenin metebolizmayi mahvettigini

Ben de öyleyim. Çok iyi yerim Eşimin 2 hatta 3 katı yerim. Hep bana en az 100 kilo olmalıydın bu kadar yemeye der Gerçekten de öyle. Tabi şu an öyle değil yanlış anlaşılmasın blondeaddict
Ahh benim yediklerimi bir bilseniz kıtlıktan çıkmış bu kadın derdiniz. okul varken her teneffüste elimde bir şeyler yiyor olurdum.hatta dalga geçiyorlardı.bu kadar yemeye yine zayıfsın diye.

Yahu bir soslu fistigim var neyim var baska yag seker ekmek cikolata cips kola hepsini kestik iclerinde en saglikli soslu fistikdi onu aldim ben ceviz badem falan da yiyorum arada ama bugun canim hep abur cubur istedi , o yuzden soslu fistik yedim ki zaten bi avuc bile yokmus

Ayyyyy aynıymışızzzzzz yaaaaa bende ne yemekler yerim ama burda söylemeyeyim
Ben yemek secmem pek herseyi de istahla yerdim . ben evlendigimde 66 Kilo falandim . 1 sene sonra ise 90 almanyaya geldim evlendikten sonra esimde alismis hep disaridan yemeye hadi gidelim canim sunu istedi der gece 4 de yemek yemeye giderdik ben Kilo almayim da kim alsin

Bana diyo ki esim sen yemek yerken valla izleyerek doyuyorum ben diye bauen cok sevdigim bisi oldugunda da bana oyle askla bakmadin vicdansiz diyo kocam beni yemeklerden kiskaniyo artik dusun bendeki istahi

yedimvallahi yedim yapma capo çok pişman olacaksın diye diye 1 kaşık nutellayı ekmeğe sürüp yedim
Kendime bu yüzden çok kzııyorum, önümde pastalar börekler varken hayır diyebiliyorum, bu ne şimdi ? Hemde bu saatte !?

tukur cabuk tukur Takma kafana bu kadar sadece bi kasik yemissin. Yarin daha hadi beslenir dengelersin simdi bi su yesil cay falan ic . Oh iyi ki yedim de gec ama bi daha yeme belli bi sure

'
Artık geçmiş ama böyle kriz durumlarında

Tamam yiyeceksin ama şimdi değil yarın 11.00 da diyorum ben kendime

Ya da başka şeyler koymaya çalışıyorum yerine tarçınlı sut gibi

Nutella aşkı başka ama benim de aklım 3 gündür buzdolabındaki nutella da ama sırf buraya yazcam diye yiyemiyorum Donuk olunca yiyemiyorum bir de iyi ki. Tadına vardığın halde 1 kaşık yemişsin o da iyi bir şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…