Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

ilk defa tatlı konusunda söz geçiremedim.. bence ben ekmeği kesmekle iyi etmedim :KK43:
😱😱😱😱 tukur cabuk tukur 😂😂😂 Takma kafana bu kadar sadece bi kasik yemissin. Yarin daha hadi beslenir dengelersin simdi bi su yesil cay falan ic . Oh iyi ki yedim de gec ama bi daha yeme belli bi sure 😂
':KK43:
Artık geçmiş ama böyle kriz durumlarında

Tamam yiyeceksin ama şimdi değil yarın 11.00 da diyorum ben kendime

Ya da başka şeyler koymaya çalışıyorum yerine tarçınlı sut gibi

ilk defa tatlı konusunda söz geçiremedim.. bence ben ekmeği kesmekle iyi etmedim :KK43:
Ekmegi keserek super yaptin ama arada kirilma noltalarimiz zayif anlamiz olabilir . Bunun icin evde sekersiz cikolata bulundur diyabet hastalari yiyebilir yaziyo zaten onlardan . Yada evde hurma Kakao ceviz ile kucuk toplar yap kendine 1 tane yeme hakki birak kendine . Alternatif olursa yeme isteginde azalir . Cok istersen ara ogun niyetine bi bardak kahve ile ye . Boylece vicdan azabi cekmemis olursin .

Iyi geceler arkadaşlar....
Bugünkü menüm.
16/8
11.00 : 2 yumurta+10-12 kadar zeytin+2-3 dilim beyaz peynir+1 ok çörekotlu form bisküvi
Arada 1 adet bitterli yulaflı bar
18.30: 5-6 kaşık pazı kavurma+1 kaşık makarna+1 orta boy yogurt
1.5 litre su+çay
Birazdansa yeşil çay içmeyi planlıyorum 😊

Iyı geceler
18/6
Kahvaltı oncesı tarcınlı turk kahvesı
12.30 13.00
1 bardak sekersız cay 2 adet yumurta ıle yesıllık salatası bıraz peynır 1 kase kabuklu fındık ve cevız 1 adet seftalı
15. 00
Bır fıncan menengıc kahvesı
18.30 19.00 tavuklu mantar ve yogurtlu bulgur koftesı
3 lt ye yakın su ıctım 70 dk tempolu yuruyus

Ekmegi keserek super yaptin ama arada kirilma noltalarimiz zayif anlamiz olabilir . Bunun icin evde sekersiz cikolata bulundur diyabet hastalari yiyebilir yaziyo zaten onlardan . Yada evde hurma Kakao ceviz ile kucuk toplar yap kendine 1 tane yeme hakki birak kendine . Alternatif olursa yeme isteginde azalir . Cok istersen ara ogun niyetine bi bardak kahve ile ye . Boylece vicdan azabi cekmemis olursin .
Yarın kendime 90% çikolata alayım ben.. tadi iğrenç ama olsun görüntüsü çikolata

12de klasik kahvalti
6da salata birer parca bonfile ve pirzola tam tahilli ekmek

Sadece yarim saat yuruyus var. Egzersizleri yapamadim çünkü reglimin en yoğun günü
Regl zamanı yapılan egzersızın kalorısını carpı 2 olarak hesapla demıstı yıllar yıllar once bır spor hocası bana ama gelgelelım o gunler de ınsanın kolu kalkmıyor

Ben yemek secmem pek herseyi de istahla yerdim . ben evlendigimde 66 Kilo falandim . 1 sene sonra ise 90 😱 almanyaya geldim evlendikten sonra esimde alismis hep disaridan yemeye hadi gidelim canim sunu istedi der gece 4 de yemek yemeye giderdik😂😂😂 ben Kilo almayim da kim alsin 😂😂😂
Ahahahahahah benim kilo hikayem de şöyle

1.72 boyla 45 kilo ile evlendim
Evlendiğim kış 13 kilo aldım eşimin zoruyla🤪🤪🤪

Bizde de gece yeme huyu çok fazlaydı hatta eşim geceleri çalılırken sabaha karşı 4. 5 gibi eve gelirken ne bulsa alıp geliyordu bir adanalı olarak şırdan,,, kokoreç,,, paça herşeyi de ekmekle yerim uykudan uyanır yer geri yatardım🥳🥳🥳😥😥

Ahahahahahah benim kilo hikayem de şöyle

1.72 boyla 45 kilo ile evlendim
Evlendiğim kış 13 kilo aldım eşimin zoruyla🤪🤪🤪

Bizde de gece yeme huyu çok fazlaydı hatta eşim geceleri çalılırken sabaha karşı 4. 5 gibi eve gelirken ne bulsa alıp geliyordu bir adanalı olarak şırdan,,, kokoreç,,, paça herşeyi de ekmekle yerim uykudan uyanır yer geri yatardım🥳🥳🥳😥😥
Kokorec sirdan paça hic yemedim hayatimda . Ben fast food insaniyim 😂😂 burger king en sevdigim ❤❤❤ ama eski halimi daha cok seviyorum . 90 i gorunce diyet sporla 10 Kilo verdim hamile kalinca geri aldim 95 gittim doguma 85 ciktim suyum cok fazlaydi . Sonrada bazi sorunlar olunca yedim de yedim . Simdi verme zamani .

Yaa çok istiyorum yürüyüş yapmak ama ben aşırı evcimen bı insanim, markete bile zorla cikiyorum hiç sevmiyorum evden ayrılmayı. Sırf o yüzden koşu bandı almak istiyodum ama onu da alamıyorum şuan ☹
Evde leslie 3 mil yap . Oglumdan dolayi bende cikamiyorum evde yapiyorum .

Kokorec sirdan paça hic yemedim hayatimda . Ben fast food insaniyim 😂😂 burger king en sevdigim ❤❤❤ ama eski halimi daha cok seviyorum . 90 i gorunce diyet sporla 10 Kilo verdim hamile kalinca geri aldim 95 gittim doguma 85 ciktim suyum cok fazlaydi . Sonrada bazi sorunlar olunca yedim de yedim . Simdi verme zamani .
Ayyyyy çok büyük lezzetlerden mahrum kalmışsın🤣🤣🤣🤣🤣

Ben gündüzleri fastfood yerim
Akşamları da sakatat🥳🥳🥳🥳

3 mil leslie ile nutellamın cesazını ödedim.. aslında ödeyemem sonuçta yemeden yapsaydım daha iyi, ama yiyip yatmayı göze alamadım o yüzden 3 mil leslie yaptım.. inşallAh kilo verimimi etkilemez
Hepinize iyi geceler.. inşallah uyuduğunuz yerde cayırrr cayır kalori yakın hepiniz emiiiii 😍😂

X