Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Bugun yediklerim
Kahvaltida
domates
salatalik
biber
yesil zeytin
haslanmis yumurta
yarim tost ekmegi
Beyaz peynir hepsi toplamda 333 kalori .
Oglen
3 kuru kayisi
bi kuru incir
20 gr soslu fistik (cok canim cekti cikolatadan iyi dedim yedim pusman degilim) toplam 178 kalori
Aksamda
dun yaptigim sahaneler otesi kabak yemegimden koca bi tabak
Coban salata
yogurt
yarim tost ekmegi toplam 484 Kalori .
Bugunu 995 kalori ile kapatmis bulunuyorum .

A Amanedenolmuyo canım ilk gün tamam bi üst mesajda da listem var :)

Sen de yap aynısından hadi :)
Oho ben coktan yaptim ki chloe . Gerce hepsi cok yordu Beni bugun ama leslieyi birakmak istemiyorum . Bisiklet zaten can damarim. Chloeden de vazgecmek istemiyorum . Cozumsuz kaldim

Mehaba kızlar

18.gün 70.3kg -100gr buna da şükür
18/6
sabah sirkeli su
Kahvaltı 11:00
2 dilim cevizli ince yarım dilim ekmek ev yapımı
Peynir omlet salatalık domates zeytin fıstık ezmesi reçel

türk kahvesi
Soda
Sirkeli su

16:00
Ispanak 3 kaşık 2 kaşık yoğurt

18:00 smoothie

mutfak kapandı
Bugün 1.2 km yüzme

Kizlar sadece öğlen yedim 5 minik sigara böreği 2 haşlanmış yumurta
Sonra bir kase yogurt şimdi de çayla 3 petibör bisküvi yiyeceğim ama çok açım
Ama Masallah kilo kaybim çok iyi
Karbonhidrat insanı daha çok acıktırıyor , yoğurt yanında 4-5 yk ev yemeği yeseydin çünkü gece uzun acıkman normal...

Bugün ayın kaçı ki? Bana her gün pazar
Nys sabah ev temizledim 13:00-15:30 arası spor -730kcal+1500 ip atlama
15:50 hurma ve yoğurt (evet dün youtubeda baya bir video izledim yorum okudum gaza geldim ama şu an midem ve ben çok pişmanız
18:00 yine hurma ve yoğurt
4 lt su şimdilik
Bunu sanırım en fazla 3 gün yapabilirim yani yarını çıkarırsam tabi
Tartıda bi değişiklik olursa yazarım bağyanlar

Menü iyi sadece biraz daha protein olabilirdi ilave ( bu Dukan birası protein içeriyor mu bilmiyorum ) yada lor peynir miktarı artabilirdi

menü de spor da karnıyarık kızartılmamıştı diye hatırlıyorum
Selam. 16/8
Saat 12.00
Lor peyniri,közlenmiş biber,karpuz

15.30
Türk kahvesi, iki minik pankek:))
Akşam: 19.00da bir tane karnıyarık ve bir dilim kepek ekmeği yiyeceğim.
Pan kek
Karnıyarık kızartma değil dimi ?
canım sen de menülere biraz yoğurt vs eklesen hem tok tutar hem kilo vermeye yardımcı

Bu Tarz seyleri bence kilo vermemiz durakladigi zaman metebolizmayi sasirtmak amaciyla 2 en fazla 3 gun yapmaliyiz . Tabi bu benim dusuncem ama cok az degil mi yedigin

Evet canım kızartma değil közleme şeklinde yapıyorum çok hafif oluyor

Bu Tarz seyleri bence kilo vermemiz durakladigi zaman metebolizmayi sasirtmak amaciyla 2 en fazla 3 gun yapmaliyiz . Tabi bu benim dusuncem ama cok az degil mi yedigin
Ya gördüğüm kadarıyla 2-3 kg veriliyormuş ben de şu 80 li rakamlardan kurtulurum diye denemek istedim açıkçası. Yediğim az olmaz mı kıvranıyorum şu an

Merhabalar,
12.00 bir kupa sade nescafe

12.50. 1 YK zeytinyağı ile yapılmış hindi füme ki omlet, birer domates-salatalik,10 zeytin, light peynir, 3 yeşil biber

16.50. Bir tabak zeytinyağlı türlü, üç yemek kaşığı yoğurt

17.15. Bir kupa kiraz sapı çayı

17.50. Üç âdet gün kurusu

19.30. 100 gram ton balığı, büyük porsiyon yeşil salata

Afiyet olsun canım bayılıyorum senin detoks suları çorbalarına ya ne güzel uyduruveriyorsun
Tamamen insülin salgısı ile ilgili bu konu maalesef
Bu tür basit karbonhidrat içeren yiyecekler yedikçe yedirtiyor bu arada ben de bayılırım çok severim ve yerdim.
Zamanla aralıklı oruca gerçekten adapte oldukça o his gidecek inşallah eskisi kadar istemeyecek canın
Helal
Afiyet olsun canım soslu fıstık zaman içinde normal ceviz vs ye dönecektir
Aynen -100 süper

Kizlar sadece öğlen yedim 5 minik sigara böreği 2 haşlanmış yumurta
Sonra bir kase yogurt şimdi de çayla 3 petibör bisküvi yiyeceğim ama çok açım
Ama Masallah kilo kaybim çok iyi
Tutmaz ki o istersen 10 tane ye
Acıktırır normal olarak
Bisküvi de aynı şeyi yapacak maalesef bununla ilgili ayrı bir post yazacağım
Bugün ben de 14/10 olarak 2 ana 1 ara öğünle beslendim, birazdan da p90x3 yapılcak üstüne de eliptik, sorunsuz geçti bugündarısı diğer günlere
Kolay gelsin
Ay ben dayanamam bu tür detokslara
Bekliyorum yorumlarını

Hala yaşıyor olursam yazarım arkadaşım

Hanımlar şimdi canımızın doğal olarak istediği şekerli yada alıştığımız basit karbonhidratlı gıdalar ile ilgili bir kaç sözüm var.

şimdi bizim aralıklı oruçtaki esas amacımız vücutta açlık oluşturarak vucüt yağlarımıza atak yapmak . Ama biz her basit karbonhidrat (hamburger, cips, abur cubur, pilav, ekmek, makarna vs) yediğimizde vucüt yine eski düzen alıştığı glükozu (bu besinlerde çok bulunur) Yakıt olarak kullanıyor. Dolayısı ile kilo da verebilirsiniz bir süre ama vucüda yağyakmaya yardımcı gıdaları vermedikten sonra çaba bir süre sonra boşa gidebilir Ve gidecektir.

O kadar fedakarlık edip saatlerce oruç tutuyoruz biraz daha bu tür gıdaları azaltırsak insnın bir süre sonra daha da az isteyecek canınız insülin zıplamadığı için.
Bunları geceleri makarna bulgur pilavı yiyen, ekmeğe bayılan, alkol severek tüketen, pizza ve hamburgeri , tatlıları da hiç aksatmayan biri olarak söylüyorum
Benim için de hiç kolay olmuyor hala her öğün her evde birsey hazırladığımda bende yaşıyorum
Ukalalık etmiş olmak istemem bu konuda çok yayın var, meraklısı okur zaten
Ben dilim döndüğünce anlattım basit karbonhidrat tüketimi ve yağ yakma ilişkisini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…