Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Merhaba kızlar uzun zamandır muzdarip olduğum bir sorunu sizinle paylaşmak istedim DUDAK ÜSTÜ LEKESİ

PİRİNÇ TONİĞİ ÇÖZÜMÜNÜ BULDUM

sir ağda yüzünden oluşan bıyık lekem vardı artık di li geçmiş zaman kullanıyorum çoook mutluyum

özellikle yazlıkta güneşlenirken simsiyah oluyordu pala remzi gibi oluyordum

vee youtube ta denk geldiğim bir videodaki doğal tarifi uyguladım Sadece 4 çorba kaşığı pirinç üstüne sıcak su ve 1 gün bekliyorsun ertesi gün kullanıyorsu

3 gün videoda anlatılan yöntemle lekeme sürdüm
Ne sivilce lekesi ne sir ağda lekesi hepsi yok oldu ve bronz tenimin rengine zarar vermeden sadece lekeler kayboldu yani halen bronzum Allah razı olsun allah ne muradı varsa bu kızcağıza versin

mutlaka kızlar videoyu izleyip uygulayın Herşey para tuzağı çözüm mutfakta

Tamamdır Günlük etiketleydim birbirimizi

Ben de yapınca yazarım

Chloe ting summer shred 2 haftalık program

Ama nedenolmuyor 1. Gün tamam 7 temmuz
Yesa 1 gün tamamlanacak 7 temmuz

Selam kızlar nasılsınız bakalım

Akşam kuzım uyuyunca 30 dk leslie bosseddd yaptım bu daha iyi gerçekten çok iyi terletiyor normal leslie gibi değil

Sabah uyanınca da 30 dk yaptım üzerine yeşilçay içtim bundan sonra sabah ve akşam olmaz üzere toplamda 1 saat yapacam

Tamamdır Günlük etiketleydim birbirimizi

Ben de yapınca yazarım

Chloe ting summer shred 2 haftalık program

Ama nedenolmuyor 1. Gün tamam 7 temmuz
Yesa 1 gün tamamlanacak 7 temmuz

Ben baska program denemisim dedigin buldum o daha kolaymis en azindan oyle gorunuyo bi kac saate yapicam onu da tekrar

Oaktree teşekkürler benim de çene bölgemde güneş lekelerim oluştu hemen deneyeceğim.

Nasıl geçiyor gün kriz atlatıldı inşallah
Arkadaşlar merhaba tek öğün beslenen var mı?
Canım bildiğimkadarı ile yok ara ara yapan var ama ben de 2-3 sefer uyguladım sürekli değil ama
O süper spor organizasyonları yapılmış bayıldım tartıya da yansısın incelme de sağlasın süper kızlar
Selam canım iyiyiz sen nasılsın
Süper olur günde 2 saat bence de yap mutlaka

Tam atlatilmasa da sebebi belli oldu . Regl oldum. Canim surekli bisi yemek istiyo . Yemiyorum su iciyorum kahve iciyorum yesil cay iciyorum arada salatalik atiyorum agzima ama Nutella kenardan goz kirpiyo . kanmiyorum o vahsi cazibesine ama cok guzel gorunuyo beeee

Bazilari sadece 1 videosunu yapmis ona rağmen 2 haftada 6 cm incelmis .

sağol canım paylaşımın için buna bende bakayım

merhaba herkese , ancak bu saatte işlerim bitti gelemedim , birazdan kızımla kitap okumaya geçeceğiz.... akşam yemeğimi de hazırladım karnıyarık yaptım bugün ama kızartmadan önce közledim patlıcanları sonra içini doldurup fırına verdim.. çok hafif ve lezettli oluyor....

bu sabah 64lü rakamların ucundan da olsa gördüm çok mutlu oldummmm

Tarçın ve elma iyi gelebilir
Afiyet olsun canım
Ve 64 ler için çok çok tebrikler

O zaman bende yapmayayım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…