Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Evet kuzum yumurtan ates yukselınce catlıyor Lh ıle gördüğün gıbı doğru kuzucum bugun yada yarınıda degerlendırın mutlaka

Ay kızlar bu ateş ölçmeyi nasıl ediyorsunuz?hiç denemedim ben..anlayışım yok.Ovu testi yapmıcam..çok yaptım zamanında..işe yaramadı bende.Bu ay olmasa..diyorum acaba ateş ölçmeyle deneyim

Evet kuzum yumurtan ates yukselınce catlıyor Lh ıle gördüğün gıbı doğru kuzucum bugun yada yarınıda degerlendırın mutlaka
Şuan ateş yüksek ya her an yumurta çatlabilir demek dimi? Tamamdır hadi bakalım yansın geceler Öğlen 2 gibi yaptım akşam bir daha yapayım bağri lh testi

Kizlar merhaba
Sat 1 Kasım bat 2aralik görünüyor. Bu ay pik 18inde oldu kalpli kısımlar değerlendirdiğimiz günler. Bu akşamda (20 Kasım )değerlendireceğiz bir aksilik olmazsa.
Günler güzel değil mi bir umut var yani ne dersiniz

Eklentiler

• 1668952781116-01.jpeg
    69,1 KB · Görüntüleme: 46
Kızlar sizce Lh piki olmuş mu? Yoksa daha da koyu mu olmalı?
Benim bundan daha koyuydu dün hatta ultra pikti en son gece 1 de yaptığımda ama yumurta daha yeni çatladı hep sabah çatlar bu sefer akşam çatlayacağı tuttu işte eşim yok ya yanımda şansa kadere bak yani resmen hiç belli olmuyor ne zaman ne olacak sıkı takip et canım

Ama şöyle bir durum var tam çatlama anında benim eşim yanımda değildi biz de mesela o gün sabah yapmıştık işe gitmeden benim neredeyse akşamüstü civarı çatladığını hissettim çünkü yürüyemeyecek kadar bıçaklar saplandı biz öncesini çok iyi değerlendirmiştik aynı sizin gibi o yüzden zaten tutacağı varsa dün gece yaptığınız tutacaktır

Canım 12 de yumurta catlamış o gün ilişki olduysa çok güzel olmuştur 26. Gün yani 3 Aralık da beklenen adet tarihin olmuş oluyor. İnşallah o zamana kadar ateşin de hep yüksek kalır

Sabah da değerlendirme oldu kuzum gitmeden inşallah tutmuştur dediğin gibi yarın sabah da değerlendirme yapicam eşim kapıdan girdiği gibi atlayacağım valla üzerine umarım geç kalmadım bu ay da

Sabah da değerlendirme oldu kuzum gitmeden inşallah tutmuştur dediğin gibi yarın sabah da değerlendirme yapicam eşim kapıdan girdiği gibi atlayacağım valla üzerine umarım geç kalmadım bu ay da
Tam vaktinde olmuş hepsi hic canını sıkma çoktan bile tutmus olabilir yarın sabaha gerek bile kalmamış olma ihtimali de var

Ama tabi garanti olsun yarın sabahta devammm

Canim bat 17 Aralık.
Eşim şehir dışında olacak 1 hafta, ondan degerlendirebildigimiz kadar değerlendiririz evdeyken, çok umutlu değilim. Umutlu olduğumda da olmuyor gerçi

Bu ay umutla devam ediyorum hatta Şuan o kadar umut doluyum ki yapacaklarımı da paylaşayım Mfk takviyelerini yarıda bırakmıştım kullanmaya tekrar başladım. Panacea, fodega ve athena kullanıyorum. Yumurtlamadan sonra adet sürecine kadar da adendo da ekleyeceğim her sabah yumurtalı peynirli avokadolu sağlıklı beslenme tarzıyla devam edeceğim. Günlük hurma, kuru incir (kuru incir çok tüketmemek şartıyla çünkü prolaktini artırıyor) tüketeceğim. Bol yeşillikleri tüketip haftada bir gün de balık yiyeceğim. Zaten düzenli egzersiz yapıyorum ona da devam edeceğim. Salı günü doktora gideceğim iki ay üst üste kimyasal gebeliklerimi söyleyeceğim. Eşim bu su sperm testi de yaptıracak. Ateş takibime devam edeceğim. Kendimi güdüledim hadiiii baamm bol şansşaka bir yana tabi hepsi sadece birer tedbir, Allah kısmet ederse olur, Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Canım 12 de yumurta catlamış o gün ilişki olduysa çok güzel olmuştur 26. Gün yani 3 Aralık da beklenen adet tarihin olmuş oluyor. İnşallah o zamana kadar ateşin de hep yüksek kalır
Yaa nasıl yani dün mü çatlamış yumurta? Ama dünkü lh koyu değildi.. bugün de 2 kere yaptım 2si de koyu.. ekliyorum fotoğraf.. benimde kafam karıştı zaten.. Ateş düşüşü dün oldu. Bugün ani yükseliş.. sizden öğrendiğime göre yumurta çatlayınca yükseliyordu... ama ben bugün 20 kasımda ateşten sonra 2 lh testi yaptım ikisi de koyu çıktı. Kafam karıştı. Çatlama olmuş mu olmamış mı acaba :) Her türlü bu akşamı değerlendireceğiz zaten de.

Eklentiler

• 20221120_211115.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 48
Canim bende arı sütü, Folik asit, omepa Q10, incir ve hurma kullanacağım.
Spor zaten yapıyorum devam edeceğim.
Salı günü benim de doktor randevum var.
Cuma da eşime randevu aldım o sperm testi yaptıracak.

Yani benzer şeyler yapacakmisiz bu ay.
Salı günü benim adetimin 3. Gününe denk geliyor, hormon testleri yapılacak büyük ihtimal.

Bugünü degerlendir canim, yarın yap ovulasyon.

Ateşin düştüğünde yumurta çatlamış oluyor yumurta da artık en fazla 24 saat yaşıyor yani bugün de şansınız var diye düşünüyorum. Çünkü yumurtlama olayı gittikten sonra yumurtlama sürecinden sonra ateş yükseliyor ve adete kadar yüksek kalıyor. Benim geçen ay ateşin düştüğü gün inanılmaz kasık ağrım oldu gündüz. Ve bol akıntım vardı. Yumurtlamayı çok hissettim. Akşamına da ilişki oldu. Ateş tablomu bırakıyorum buraya. 18. Gündü yumurtamın olduğunda yani. O gün ilişki oldu. Öncesinde de 16 ve 14. Günlerde olmuştu ilişki. Yumurtlamayı yakaladım gebelik testinde de pozitifi gördüm ama maalesef kimyasal oldu düşük oldu tutunamadı.

Eklentiler

• E9D3E5C9-6015-4181-A34E-4E20A922C8A7.jpeg
    157,1 KB · Görüntüleme: 48
Yaaa aynen yakın şeyler yapacakmışız bu ay inşallah olumlu sonuçlar alırız. Benim Salı adetin 10. Günü olacak geçen ay hormon testi yaptırmıştım sıkıntı yoktu. Ama ben üst üste olan kimyasallar için gitmek istiyorum biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…