Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bence hemen başla kürtajdan sonra yumurtlama günün değişmiş olabilir. Benim de anlattığın gibi oldu bende garipsemiştim doktoruma sordum reglim çok yoğun ve uzun sürerdi böyle oldu bu ay dedim böyle olması daha iyi dedi

Ben olsam lekelenme bittikten sonra başlardım. Ama daha önce bi deneyimim olmadı bu konuda. Seni yanıltmak istemem
ya işte normal adet olsaydım öyle yapardım da bu kürtajdan sonra olduğu için emin olamadım testlerimde boşa gitsin istemiyorum arada kaldım

ağzından resmen bal damlamış siler misin 11.45 te ilk testimle açılışı yapıyorum o halde

ayy deme deme ben hazırlık yapmaya başladım
Kuzum önemlisi temizlen güzelce sonuç güzel olsun diye..çünkü bende su gibi adet oldum sandım 7 gün..bitdiği an başladık değerlendirmeye 5 gün sonra yine şarıl şarıl adet oldum..doktor dedi bu senin adetin..malesef kürtajdan sonra düzene girmek için zaman lazım

ağzından resmen bal damlamış siler misin 11.45 te ilk testimle açılışı yapıyorum o halde
Akıntını da takip et her gün canım, her tuvaletini yapmadan önce parmaklarınla kontrol et. Tuvaleti yaptıktan sonra yeterince doğru belirlenmiyormuş İki parmağın arasında uzuyorsa yumurtlama dönemin başlıyor ovülasyon testlerini daha dikkatli yaparsın ama akıntı olmayınca bırakma çünkü benim yumurtlama uzayan akıntının çok az olduğu bir gün oldu

kız ben cumartesi kontrole gittim ama doktor hiç demedi bir şey adetim diye hormon falan baktı ultrason yaptı onlar boşa mı gitti o zaman

ben zaten teste bir başlasam 30 gün yaparım 30 tane var nasılsa

kız ben cumartesi kontrole gittim ama doktor hiç demedi bir şey adetim diye hormon falan baktı ultrason yaptı onlar boşa mı gitti o zaman
Yoo boşa neden olsunki bak güzel baktı kist miyom olsaydi diyerdi..kürtajdan sonra oluyormuş..ama bu benim kendi fikrim sen adet olmadım olucaksın..aksine olsan iyi çok güzel temizlenirsin..

ay bende öyle diyordum da öncesinde iki saat sıvı almamak beni çok zorluyor çalışırken çay kahve yok diye geriliyorum
beni iş yerinde test yapmak daha çok zorluyor sıvı alımı etkilemiyor bugün açılışı yapayımda bir bakalım ne zaman yumurtlama görücem

Yoo boşa neden olsunki bak güzel baktı kist miyom olsaydi diyerdi..kürtajdan sonra oluyormuş..ama bu benim kendi fikrim sen adet olmadım olucaksın..aksine olsan iyi çok güzel temizlenirsin..
bida olursam hakkını vere vere ocak topiğine geçerim artık napayım

Aynısı bendede oldu ilk insan korkuyor bu kadar kanama ne zamana kadar olucak..resmen bitmiş haldeydim..haraket etdikce kan akıyordu.
Ay yok valla benim azıcık oldu hatta doktora sordum dedimki adetim çok az oldu hiç karnım ağrımadı benim çok ağrırdı oda dediki rahim açıldı artık eskisi gibi karnın ağrımaz adetin rahat gelir. Kürtajdan sonra ilk adetin yoğun olmamasıda normal anlamarım valla

Aynısı bendede oldu ilk insan korkuyor bu kadar kanama ne zamana kadar olucak..resmen bitmiş haldeydim..haraket etdikce kan akıyordu.
Kanama bir ay olmuşken doktora gittim ultrasonla baktı tekrar yumurta gelişiyor yakında tekrar adet olacaksın dedi.çok şaşırmıştım kanama olurken nasıl yumurta oluyor diye

Her insan aynı değil işte Zaten cts kontrole gitmişin demek ki bir sıkıntı yok çok şükür

Kız doktorun manyakadetin rahat gelir ne demek..sen demedinmi çok az oldu..bu normalmi onun için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…