Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Canım ne sıklıkla oldu ilişki ovulasyon kullanmıyorum da ben gün aşırı yapmayı düşünüyorum başladım da
Her gün yaptık yumurtlama günü ise sabah işe giderken ve aksam geldiğinde yaptık o şekil oldu hatta
Ama tabi gün aşırı olsa yine olurdu belki ben bu şekil tecrübe ettim kurallı yapmayın vakit varsa hep değerlendirin her gün ne zaman vakit olursa vs

Bende bununla kaldımmm
Şans getirsin ama tabi biz her gün yaptık illa tuttu o şekilde sık İlişki hep önerim ben ve iki arkadaşım çok sık ilişkiyle kaldık
evet bebısım gun asırıda mutlaka bı aksaklık oluyor katılıyorum sana onemlı zamanlarda her gunnn :)))❤ sağlıkla kucagına alırsın ınsallah bebısını

Okurken çok duygulandım

Ben adetimin birinci günündeyim kuzum tarif neymiş hemen tedarik ve tatbike hazırım

Ben adetimin birinci günündeyim kuzum tarif neymiş hemen tedarik ve tatbike hazırım
Hemmmen canım ben başladım bugün 12 tatlı kaşığı çekilmiş çörek otu 10 yemek kaşığı saf bal ver 10 çay kaşığı tarçın karıştır savak ve akşam aç karnına birer tatlı kaşığı tüket canım on gün boyunca ben çörek otunu cektiremedim öylece koydum içine çiğneyerek ye benjm gibi yaparsan canım ben

Ah canım benim Allah yardımcın olsun bunlar elbette yaptığını bulur buna inan,sadece inan

Kızlar size sorum olucak ilişki bitikten hemen sonra spermler dışarı çıkıyor mu benim çok çıkıyor içimde tutmak için o kadar çabalıyorum ki kendi kendimize gülmeye başlıyoruz hangi pozisyonda durmam gerekiyor utanarak yazıyorum af ola

Aynen canım hiç korkmuyorlar gerçekten Allah beni sınar diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…