Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar sonucum bu şeklinde hcg 1 bile değil.progesteron hormonu 15 in üzeri ama yorumlarınıza çok ihtiyacım var.İğneden sonraki 10.günüm bugün sabah tahlil verdim.

Eklentiler

• 6E4D1B7E-2719-4409-BD43-CB4263137ED3.png
    6E4D1B7E-2719-4409-BD43-CB4263137ED3.png
    88,1 KB · Görüntüleme: 25
Arkadaşlar sonucum bu şeklinde hcg 1 bile değil.progesteron hormonu 15 in üzeri ama yorumlarınıza çok ihtiyacım var.İğneden sonraki 10.günüm bugün sabah tahlil verdim.
Bhcg ye gore bisi yok gibi ama progesteron degerin iyi bence canim biz erken test verdik ondan kaynakli hic moralini bozma bi kac gun ust uste test verelim benim sonucum belli degil progesteronu yaptiramadim zaten ama dusuk bile olsa ben 14. Gune kadar kan vercem.moralini hic bozma yuksej tut🙏

Ya çok üzüldüm ama bugün bu progesteron u duyunca tabi biraz umudum var.Erken yaptık testleri evet ama ne bileyim sanki günler geçmiyor.Sanki olsaydı çıkardı falan diyorum.Yarın yine kan testi vericem ben sanırım 🥲

Ya çok üzüldüm ama bugün bu progesteron u duyunca tabi biraz umudum var.Erken yaptık testleri evet ama ne bileyim sanki günler geçmiyor.Sanki olsaydı çıkardı falan diyorum.Yarın yine kan testi vericem ben sanırım 🥲
Umudunu yitirme yarin tekrar bakarsin belki bi umut canim🙂 bende bekliyorum heyecanla ama daha cik adi sonucum😔

Yaaa niye çıkmadı acaba bekleyelim bakalım.Biz yarın daha heyecanlı oluruz gibi geliyor bana.Ben kan görene kadar test yapcam sanırım 😢😭

Aynen valla yarın bakıcam artış var mı diye en azından sayısal bir veri oluyor elimizde ben geçen yıl saat başı kaset test yapıyordum bağımlılık gibiydi🤣🤣 Hala sonuç yol K mu canım

Canım 4 gün sonra tekrarla kaç tane yumurta vardı progesteron çok iyi gelmiş iğne gününü sayıyor musun inşallah sana umut olan bir sonuç olur

Canım 4 gün sonra tekrarla kaç tane yumurta vardı progesteron çok iyi gelmiş iğne gününü sayıyor musun inşallah sana umut olan bir sonuç olur
İnşallah canım güzel dileklerin için çok teşekkür ederim.İnşallah hepimiz mutlu haberler veririz birbirimize iğne gününü saymadım bir gün sonrasından başladım saymaya yine progesteron vereyim mi tahlillerde

İnşallah canım güzel dileklerin için çok teşekkür ederim.İnşallah hepimiz mutlu haberler veririz birbirimize iğne gününü saymadım bir gün sonrasından başladım saymaya yine progesteron vereyim mi tahlillerde
Yok canım artık inşallah Beta pozitife döner 4 gün sonra değerin artmış şekilde buraya yazarsın yeniyil hediyesi olur sana

X