Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Normalmiş canım afedersin sarı akıntı şeklinde de gelebiliyor
Peki akıntıyı değerlendirmek mi gerekiyor. Ovulasyon testi yaptım iğnenin 2. Günü ilk defa kırmızıyı bu kadar yoğun gördüm. Bikaç gün önce de yaptım silikleşmişti. Ovulasyonda yumurtlamayı anlayabiliyormuşsun ama iğne yanıltır gibi düşünüyorum

Peki akıntıyı değerlendirmek mi gerekiyor. Ovulasyon testi yaptım iğnenin 2. Günü ilk defa kırmızıyı bu kadar yoğun gördüm. Bikaç gün önce de yaptım silikleşmişti. Ovulasyonda yumurtlamayı anlayabiliyormuşsun ama iğne yanıltır gibi düşünüyorum
Benim de akıntım çok oldu iğneden olabilir. İğneden sonraki 5 gün çift koyu çizgi gördüm ovulasyon testinde normaldir.İğnenin içeriğinde hcg hormonu var bu da lh hormonunu harekete geçiriyor o yüzden ovulasyon testinde çift koyu gösteriyor canım.Yani yanıltmıyor iğne.

İnşallah canım güzel dileklerin için çok teşekkür ederim.İnşallah hepimiz mutlu haberler veririz birbirimize iğne gününü saymadım bir gün sonrasından başladım saymaya yine progesteron vereyim mi tahlillerde
Benim dunki testten ses seda yok bende dayanamadim simdi saglik ogacinda tekrar kan testi verdim progesteronu da istedim bakalim

Benim dunki testten ses seda yok bende dayanamadim simdi saglik ogacinda tekrar kan testi verdim progesteronu da istedim bakalim
Ben de dayanamadım yine test verdim sağlık ocağına😊🤣🤣Yine hcg ve progesteron.Dün uyumadan test yaptırmicam dedim kendime söz verdim.Sabah bir de baktım sağlık ocağındayım.Sabırsızlık en üst seviyede ben de.İlk sonucun da çıkarsa haber ver canım bekliyoruz sabırsızlıkla 😃😃😃

Ben de dayanamadım yine test verdim sağlık ocağına😊🤣🤣Yine hcg ve progesteron.Dün uyumadan test yaptırmicam dedim kendime söz verdim.Sabah bir de baktım sağlık ocağındayım.Sabırsızlık en üst seviyede ben de.İlk sonucun da çıkarsa haber ver canım bekliyoruz sabırsızlıkla 😃😃😃
Dunki testten artik umudum kalmadi da bakalim bugunki ne cikacak . Sen hic evde test yaptin mi canim

Yok canım ben bu ay evde test yapmadım.Yapsam bile sanırım en erken Perşembe çıkar dünkü sonuca göre😂Testte negatif görmek ve belki hamileyim ama erken görünmüyor demekten bıktım.Cuma yapcam evde sadece.Sen yaptın mı evde bu arada

Yok canım ben bu ay evde test yapmadım.Yapsam bile sanırım en erken Perşembe çıkar dünkü sonuca göre😂Testte negatif görmek ve belki hamileyim ama erken görünmüyor demekten bıktım.Cuma yapcam evde sadece.Sen yaptın mı evde bu arada
Evwt canim ben 7. Gunden beri yapiyorum. Ama igne gununu de sayiyorum. Bugun ve dun cok cok silik cikti ama bilmiyorum artik ya .kan testi bi belli olsaydı 😔

Eklentiler

• IMG20211228132409.jpg
    IMG20211228132409.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 33
Hamilelik yok demek oluyor herhalde bu.yok ya daha da test yapmam ben adet olana kadar 😔
Bakalim progesteron kac cikicak

Eklentiler

• IMG_20211228_141919.jpg
    IMG_20211228_141919.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 34
Değer artabilir iğne gününü sayma daha 11.gundesin🙈 2.8den jannamiz şuan 7.haftanin icinde 🥰
Zaten tum umudum jannadan geliyor allah saglikla kucagina almayi nasip etsin🙏 net bi deger yazmiyor kucuktur 2 diyor sadece. İnternette 1.20 olan testlerde gebelik 1-2 haftalik olabilir yaziyor tabi bi ihtimal ama ben net deger bilmiyorum ki🤔

Zaten tum umudum jannadan geliyor allah saglikla kucagina almayi nasip etsin🙏 net bi deger yazmiyor kucuktur 2 diyor sadece. İnternette 1.20 olan testlerde gebelik 1-2 haftalik olabilir yaziyor tabi bi ihtimal ama ben net deger bilmiyorum ki🤔
5 üstü degerler pozitif sayılır canım. Ama bak janna,sonra papatya38 var o da aynı şekilde yaşadı şuan güzel ilerliyor. İçini sıkma sen 🥰

X