Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar öncelikle rabbim herkesin gönlüne göre versin tüm isteyenlerin kucakları dolsun kalpten dua ediyorum burada okuduğum herkese.benim merak ettiğim ovulasyon testi bu ay kullandım ilk defa ve adet döngümün 8. Günü pik gördüm 5 gün değerlendirdim . Bugun döngümün 13. Günü yani normal yumurtlama günüm bir daha yumurtlamam sanıyordum ama kasıkta igneleme akıntı hissi doluluk şüphelenip yine test yaptım yine koyu çizgiler.bilgisi olan var mı bu ay farklı olarak badem kuru dut avakado yedim ve spor yaptım etkisi olur mu bilmiyorum

Cok saol canim hayirlisi neyse o olsun inşallah 🙏
İnşallah 🥰
Kızlar öncelikle rabbim herkesin gönlüne göre versin tüm isteyenlerin kucakları dolsun kalpten dua ediyorum burada okuduğum herkese.benim merak ettiğim ovulasyon testi bu ay kullandım ilk defa ve adet döngümün 8. Günü pik gördüm 5 gün değerlendirdim . Bugun döngümün 13. Günü yani normal yumurtlama günüm bir daha yumurtlamam sanıyordum ama kasıkta igneleme akıntı hissi doluluk şüphelenip yine test yaptım yine koyu çizgiler.bilgisi olan var mı bu ay farklı olarak badem kuru dut avakado yedim ve spor yaptım etkisi olur mu bilmiyorum
İkinci defa yumurtlama olabilir, örnek veriyorum sol yumurtaligin büyümüştür ilk onu gormussundur. Şimdi diğer yumurtalik buyuduyse sira ondadir 🥰 avakado da etkilemis olabilir vucuda çok güzel etkisi var hadi hayırlısı 🙏🏻

Kızlar bu gün ki sonucum şimdi çıktı hcg 0.1 progesteron 8.78 ikisi de düşmüş.Bu ay da boş çıktı malesef artık yükselmez sanırım bu değer.Yarın 12.gün herkes 12.günde öğreniyor varsa dünden bu güne artması lazımdı değil mi progesteron yarıya düşmüş resmen.Hcg 0.3 den 0.1 e😭😭😭

Kızlar bu gün ki sonucum şimdi çıktı hcg 0.1 progesteron 8.78 ikisi de düşmüş.Bu ay da boş çıktı malesef artık yükselmez sanırım bu değer.Yarın 12.gün herkes 12.günde öğreniyor varsa dünden bu güne artması lazımdı değil mi progesteron yarıya düşmüş resmen.Hcg 0.3 den 0.1 e😭😭😭
Belki ignenin etkisi suan tamamen gecti . Ama progesteron neden birden dustu onu bilmiyorum canim hakkimizda hayirlisi olsun🙏

Aynen canım ya vallahi artık delireceğim üzülmekten yoruldum.Yarın kendi doktoruma gideceğim artık hiç tahlil yaptırmamış gibi😭

Brnim de progesteron 10.82 cikmis ne demek oluyor acaba senin dun kacti canim

Merhaba dün 17.19 gibi bir değerdi progesteron bugün 8 e düşmüş.Çok moralim bozuldu gerçekten.Yarın sabah erkenden gideceğim tekrardan doktora.

Merhaba dün 17.19 gibi bir değerdi progesteron bugün 8 e düşmüş.Çok moralim bozuldu gerçekten.Yarın sabah erkenden gideceğim tekrardan doktora.
Kendi doktoruna mi gideceksin yoksa test icin mi gifeceksin canim? Bana doktorum adet gunune kadar bekle eger adet olursan klomen icip bitince 13. Gunu gel dedi

Selam kızlar, iğneden sonraki 12. Günüm… sizce iğne etkisi midir? İlk defa bu kadar heycan yaptım😍

Eklentiler

• 68C48677-16B5-40E6-85B9-ACE45B76E9E3.jpeg
    68C48677-16B5-40E6-85B9-ACE45B76E9E3.jpeg
    95,7 KB · Görüntüleme: 45
Bana şu tarihte gel falan demedi canım.Yest için gidecektim ama dayanamadım şimdi hastanede yine kan verdim artık kollarım delik deşik oldu 🥲😭😭

İnşallah iğne etkisi değildir canım benim de 11.gün hcg 0.1 çıktı yarın yükselse bile değerim 12.günde çift görmem sanırım bence pozitif olma ihtimali yüksek senin
Yaa inşallah öyledir, yarını iple çekiyorum çizgi koyulaşıcak mı diye..2 senedir bugünü bekliyorum ilk defa bu denli ümitliyim inşallah hüsrana uğramam😔

İnşallah yarın sabah ta tekrarla istersen varsa zaten daha net çıkar.Senden iyi haberler alalım inşallah
Allah hayırlısını versin inşallah.. ben normalde hiç test yapmazdım hep adetimi beklerdim bide adet olacağımı hissederdim, ama bu sefer bişey dürttü beni.. dünde test yaptım bugünkü bi tık daha koyu gibi ama idrarın seyreştirilmesiyle alakalıdır falan diye kendimi frenliyorum.. yarınki test belirlicek inşallah herşeyi..

Allah hayırlısını versin inşallah.. ben normalde hiç test yapmazdım hep adetimi beklerdim bide adet olacağımı hissederdim, ama bu sefer bişey dürttü beni.. dünde test yaptım bugünkü bi tık daha koyu gibi ama idrarın seyreştirilmesiyle alakalıdır falan diye kendimi frenliyorum.. yarınki test belirlicek inşallah herşeyi..
Ay evet ilk idrar çok önemli onunla yap bakalım rabbim gönlüne göre versin inşallah

Arkadaşlar benim akşam verdiğim hcg şimdi çıktı sonuç 0.116 bu 0.1 ile aynı şey demek mi oluyor yoksa artmış mı oluyor bilgisi olan arkadaş var mı.Yarumlarınıza çok ihtiyacım var

X