Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar merhaba ben şunu öğrenmek istiyorum.Progesteron ve hcg istedim ben doktordan tamam dedi.ama progesteronu neden istediğimi bilmiyorum.Yani o hormondaki değişim nasıl olmalı değeri kaç gelirse ne olur?bilgim yok.Sadece burada okuduğum yorumlara istinaden istedim.Beni aydınlatacak bir arkadaş varsa lütfen yazsın.şimdiden teşekkürler 🙏

Canım inşallah hepimiz mutlu oluruz.Sonuçları ben yazacağım.Beklemek çok zor ama.Kan tahlilinde değerlerde değerleri net görmek iyi, eğer arada bir değer varsa akşama da kan vericem.Artacak mı düşecek mi ona göre bakacağım.Haber veririm dua edin bana da ne olur
İnşallah canım hayırlı haberlerini alırız🥰🥰

Arkadaşlar merhaba ben şunu öğrenmek istiyorum.Progesteron ve hcg istedim ben doktordan tamam dedi.ama progesteronu neden istediğimi bilmiyorum.Yani o hormondaki değişim nasıl olmalı değeri kaç gelirse ne olur?bilgim yok.Sadece burada okuduğum yorumlara istinaden istedim.Beni aydınlatacak bir arkadaş varsa lütfen yazsın.şimdiden teşekkürler 🙏
Progesteron ile yumurtlama olup olmadigina bakiliyor ama oyle hergun bakilmiyor yumurtlama gordukten 7 gün sonra bakiliyor ve 10 uzeri ise kaliteli bir yumurtlama olmus oluyor benim bildigim 😊

Tamam canım ederim inşallah sizden böyle şeyler duyunca umutlanıyorum😢😢😢
ay canım ne umudu ben o testi anlıma yapıştırıp öyle giderdim hastaneye ben hamileyim çekilin falan diye.Ben de hamilelik haberini aldığımız arkadaşlarla beraber mutlu oluyorum gerçekten,sıramı bekliyorum diyeyim.İnşallah tez vakitte hepimizin yüzü Güler🙏🙏🙏

Progesteron ile yumurtlama olup olmadigina bakiliyor ama oyle hergun bakilmiyor yumurtlama gordukten 7 gün sonra bakiliyor ve 10 uzeri ise kaliteli bir yumurtlama olmus oluyor benim bildigim 😊
Anlamadığım için soruyorum şimdi benim 2 tane yumurtam oluşmuştu 17 aralıkta doktor öyle söyledi.Takvime göre ise geçen salı benim yumurtlama günümdü yani 6gün önce şimdi bu değerin yüksek mi düşük mü çıkması gerekiyor.Ben hamile kalınca artan bir değer sanmıştım 😇😊😊

Anlamadığım için soruyorum şimdi benim 2 tane yumurtam oluşmuştu 17 aralıkta doktor öyle söyledi.Takvime göre ise geçen salı benim yumurtlama günümdü yani 6gün önce şimdi bu değerin yüksek mi düşük mü çıkması gerekiyor.Ben hamile kalınca artan bir değer sanmıştım 😇😊😊
Yumurtanin catlamasi onemli olan doktor tekrar cagirmadi mi? Takvimlerdeki tarihler dogru olmayabiliyor ama eger dogru olup 6 gun once catladiysa yumurtan degerinin yuksek cikmasi lazim 10 ve uzeri 😊

Canim takvimi onemseme zaten doktorun verdigi igne catlatiyor iğneden sonra seni kontrole cagirmadi mi? Ben igneden sonra 22 sinde gittim iki yumurtanda guzel catlamis dedi. O yuzden ben kendi yumurtlama gunumu dikkate almadim hic

Canım benim doktorum 10 üzeri sağlıklı yumurta 15den üzeri döllenme ile yorumlanabilir demişti

Yoo iğneden sonra hiç çağırmadı beni🥲 Yaa acaba neden çağırmadı ki.Her ay düzenli gidiyorum.Sorun yok falan der hep.Keşke gitseydim 🧐Artık sonucuma göre giderim sanırım ya.Sonuçlar bir çıksaydı hala sonuç yok ortada😭

Yoo iğneden sonra hiç çağırmadı beni🥲 Yaa acaba neden çağırmadı ki.Her ay düzenli gidiyorum.Sorun yok falan der hep.Keşke gitseydim 🧐Artık sonucuma göre giderim sanırım ya.Sonuçlar bir çıksaydı hala sonuç yok ortada😭
Beni de çağırmiyor canım adet olursan gel olmazsan kan ver diyor birde adetin 21 günü progesteron baktıriyor o kadar

Guzel olcak guzel🙂 sana birsey soracagim hcg ve progesteron testini devlet hastanesinde mi yaptirdin ? Bende progesteronun 10 olunca yumurtlama saglikli 20 ve uzeri oldugunda da emriyoya döndüğünü biliyorum ama rmin degilim canim

X