Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İgnenin ertesi gunu cok fazla kasıklarimda agri vardi 3 gun felan sürdü sonra gecti.ama bi kac gundur cok fazla tuvalete cikiyorum.sol kasigimda boyle pit pit atma oldu dun gece . Son uc gundur de yine kasiklarimda agri var bide cok gaz var bilmiyorum bunlar belirti mi ama
Sende varmi canim belirti?
Bende de aynı belirtiler var sağda batma oluyor ve afedersin sarı renk akıntı, baş ağrısı ve bugün mide bulantısı oldu.Bunlar belirtiler diye biliyorum ama çok heves edip sonrasında üzülmek de istemiyorum.🙏

Bende de aynı belirtiler var sağda batma oluyor ve afedersin sarı renk akıntı, baş ağrısı ve bugün mide bulantısı oldu.Bunlar belirtiler diye biliyorum ama çok heves edip sonrasında üzülmek de istemiyorum.🙏
Bende heves etmeyim diyorum ama sanki hissediyorum gibi .bilmiyorum ya bi an once test yapalim da hayirli haberler alalim insallah🙏🙏

Bende heves etmeyim diyorum ama sanki hissediyorum gibi .bilmiyorum ya bi an once test yapalim da hayirli haberler alalim insallah🙏🙏
İnşallah benim bir çocuğum var ve tedavisiz düşündüğüm ilk ay oldu ama ikinci olmuyor, bir kimyasal bir de kürtajım var. Bu iğneden sonra çok heves ettim.Ve İnşallah bu ay olucak gibi umudum var 🙏🙏

İnşallah benim bir çocuğum var ve tedavisiz düşündüğüm ilk ay oldu ama ikinci olmuyor, bir kimyasal bir de kürtajım var. Bu iğneden sonra çok heves ettim.Ve İnşallah bu ay olucak gibi umudum var 🙏🙏
Ben bir yillik evliyim agustostan beri deniyoruz .gecen ay klomen kullandim ama olmadi.bu ay klomen arti catlatms ignesi iki yumurtam vardi kontrole gittik doktor ikiside catlamis bundan sonrasi beklemek dedi🙏.allahim gonlune gore versin insallah 🙏

Kizlar merhaba ben ayin 17 sinde catlatma ignesi oldum ignrnin 7. Gunu gebelik testinde igne etkisi belirgindi 9. Gununde baya siliklesti.bu sabah tekrar test yaptigimda sanki cizgi biraz daha belirgin olmus gibi hissettim. Sizce hamile olabilir miyim? Bugun 10. Günüm . İgne gununu de sayiyorum ama .lutfen yorum atin🙏

Eklentiler

• IMG20211226134149.jpg
    IMG20211226134149.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 46
Kizlar merhaba ben ayin 17 sinde catlatma ignesi oldum ignrnin 7. Gunu gebelik testinde igne etkisi belirgindi 9. Gununde baya siliklesti.bu sabah tekrar test yaptigimda sanki cizgi biraz daha belirgin olmus gibi hissettim. Sizce hamile olabilir miyim? Bugun 10. Günüm . İgne gununu de sayiyorum ama .lutfen yorum atin🙏
Daha çok yeni igne etkisi devam ediyor olabilir negatif olup daha sonradan pozitif olursa o zaman var diyebiliriz
Benim iğne etkisi 7 gün de geçiyor ama sizin hiç negatife dönmemiş sanırım 10 günde varsa erken zaten 12. Günde tekrar yapmalısınız benim fikrim

Ya inşallah vardır bencede 10.gün daha net bir öncekine göre bence yarın imkanınız varsa kan verin.Benimde yarın 11.gün olacak ben de kan vercem

İğne gününü sayma canım bir de yarın kan ver sonra iki gün sonra tekrar kan ver testler bazen yanıltıcı olabiliyor benim geçen ay 16 gün testlerde pozitifti ama kan testim negatif gelmişti testler çok düşük değerleri bile algılıyor

X