Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de hep öyle negatif görmekten korktum ama emin ol bebiş varsa Bile erkenden öğrenip doktora gitmen çok önemli,Sadece bu yıl 2 kez gebe kalıp kaybetmiş biri olarak söylüyorum gerçekten git negatifi duymak bile seni bazen rahatlatıyor.Bu şekilde beklemek daha zor geliyor.Hem çıkıyor ve kaset testte çıkıyorsa daha ne.bildiğim kadarıyla kasetler 10 üzerini gösteriyor.Benim aynı şekilde 20.dakikada çıkmıştı kan verdim 18 hcg ile öğrenmiştim bir gebeliğimi.Yarın şeninde hayırlı haberlerini duyarız inşallah

Bende ayın 18 inde 12.00 da iğneni vurdum.yumurtam bir tane 19 mm di. Şu an halen ara ara kasik batmanlarım oluyor. Doktorum bana 14. Gun kan testi yaptır dedi. Aynı zamanda bana progesteron 200 mg günde iki defa al dedi. Sonuçta progesteron da adet geciktitecegi için ne yapacagimi bilmiyorum 14. Gun mu test yapayım yoksa adet günümü bekleyip öyle mi test yaptırayım

Gunaydin kizlar bugun igne gunu de dahil 11. Gun ama sanirim ignenin etkisi tamamen gitti. Bugun kan testi verecektim ama tek cizgiyi gorunce tum hevesim gitti.silikleri gormek dogru olmadigini bildigin halde ne cok mutlu ediyormus meger insani😔 ne dersiniz sizce kan testi versem mi bir gun daha beklesem mi🤔 moralim cok bozuldu

Eklentiler

• IMG20211227083048.jpg
    IMG20211227083048.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 60
Gunaydin kizlar bugun igne gunu de dahil 11. Gun ama sanirim ignenin etkisi tamamen gitti. Bugun kan testi verecektim ama tek cizgiyi gorunce tum hevesim gitti.silikleri gormek dogru olmadigini bildigin halde ne cok mutlu ediyormus meger insani😔 ne dersiniz sizce kan testi versem mi bir gun daha beklesem mi🤔 moralim cok bozuldu
Kan verme bence,ben de 12.gunumdeyim kan vermeyi düşünmüştüm vazgectim yarini veya 14.gunu bekle kan için canım olumsuzu çağırma 🥰

Canım üzülme asıl yarından sonra başlamamız gerekiyor teste (bunu diyen ben de az önce kan testi verdim 😉🤣🤣🤣) yarından sonra hatta çarşamba dan sonra yapmalıyız ben de sabırsızım.Üzülme lütfen 🙏

Canım üzülme asıl yarından sonra başlamamız gerekiyor teste (bunu diyen ben de az önce kan testi verdim 😉🤣🤣🤣) yarından sonra hatta çarşamba dan sonra yapmalıyız ben de sabırsızım.Üzülme lütfen 🙏
Yaa hadi insallah senden aliriz guzel haberi mutlaka bildir olur mu sonucunu hayirlisi ama bana cok mutlu olacaksin gibi geliyor 🥰 krndimi oyle avutuyotum bende cogu kisinin 10. Gun gitmis igne etkisi belkide benimde oyledir. Bekleyebildigim kadar bekleyecegim kan vermek icin bilmiyorum 🤔

Yaa hadi insallah senden aliriz guzel haberi mutlaka bildir olur mu sonucunu hayirlisi ama bana cok mutlu olacaksin gibi geliyor 🥰 krndimi oyle avutuyotum bende cogu kisinin 10. Gun gitmis igne etkisi belkide benimde oyledir. Bekleyebildigim kadar bekleyecegim kan vermek icin bilmiyorum 🤔
Canım inşallah hepimiz mutlu oluruz.Sonuçları ben yazacağım.Beklemek çok zor ama.Kan tahlilinde değerlerde değerleri net görmek iyi, eğer arada bir değer varsa akşama da kan vericem.Artacak mı düşecek mi ona göre bakacağım.Haber veririm dua edin bana da ne olur

Canım inşallah hepimiz mutlu oluruz.Sonuçları ben yazacağım.Beklemek çok zor ama.Kan tahlilinde değerlerde değerleri net görmek iyi, eğer arada bir değer varsa akşama da kan vericem.Artacak mı düşecek mi ona göre bakacağım.Haber veririm dua edin bana da ne olur
Canim benim yaaa hadi hayirlisi tüm dualarim seninle 🙏🙏

X