Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar ben bu ay ilk kez ovulasyon testi denedim yumurtlama gününü degerlendiremedim ertesi gün çatlama oldu ve çatlama günü dahil 4 gün değerlendirdim regl öncesi belirtilerim henüz yok ve reglime 6 gün var gebelik olusmus mudur yumurtlama gününü degerlendiremedim diye tereddüt ediyorum 🥺

Merhabalar ben bu ay ilk kez ovulasyon testi denedim yumurtlama gününü degerlendiremedim ertesi gün çatlama oldu ve çatlama günü dahil 4 gün değerlendirdim regl öncesi belirtilerim henüz yok ve reglime 6 gün var gebelik olusmus mudur yumurtlama gününü degerlendiremedim diye tereddüt ediyorum 🥺
Gebelik testi için erken ama 6 gün önce hatta daha erken öğrenen bile oluyor. Elinizde test varsa yapin isterseniz 😊

Aaaa tesadüf gördüm nasıl sevindim Allah'ım saglikli kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲 bu sefer mutluluğun daim olsun 🥰 doktor değerin ile ilgili bişey dedi mi ikiz olabilir miymiş canım

Merhaba,

Benim embiriyolar dondurulmuştu 2 ay önce histeroskopi ameliyatı olduğum için, yeniden hsg filmi çektirip kontrole gittiğimde her şey normal, transfer Ocak ayında olacak 24 aralıkta aşağıdaki iğneyi verdi çatlatma iğnesi sanırım, transfer embiriyolar için yer açacak diye düşünüyorum, bilgisi olan var mı ?

Eklentiler

• zoladex-3-6mg-injection-28goserellin-29-500x500.jpg
    zoladex-3-6mg-injection-28goserellin-29-500x500.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 19
CANIM DOKTOR bi yorum yapmadı ŞEHİR HASTANESİ ACİL DOKTORU AĞZINDAN lafı cımbızla alıyorsunuz, sizce olabilir mi kese için de 4mm dedi zaten çift kese demedii. erken gmrdü bence keseyi bende ona şaşkın ve mutluyumm
Benim kese değilde kan değerin dikkatimi çekti normalde bu kadar yüksek olması bende acaba ikiz mi diye dikkatimi çekti rabbim gönlüne göre versin inşallah 🤲 kadın doğuma gidince net söylerler

Kızlar bugün iğneden sonraki 8. günüm dün akşam aşırı gaz sıkıntısı çektim bugün de yumurtanın oluştuğu sol kasığımda batma şeklinde ağrı var. Böyle birşey yaşayan var mı:110::110:

X