Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O zaman seninde 13. Günün canım doktor demiş o gün sayılmıyor diye. Allah razı olsun bende üzülüyordum umut oldun bana inşallah pozitife döner benimde. Sağ salim kucağınıza almak nasip olsun duanıza beni de alin😊😍
Canim bide benim açık kahve pembe arası akintim geldi dün zannettim hastalandım dünyam yıkıldı ama kan sonucum pozitif çıktı sukur🤲

Kaset test yaptın mı canım hiç ? benim bugün 15.gün iğne ile reglimi bekliyorum belirtiler var ama henüz olmadım
Yok canım ben hiç evde test yapmadım direk kan verdim bence test yapıp moralini bozup modunu düşürme kan ver en doğru cikiyo idrarda yok çizgi war yok hamilemiyim değilmiyim derken kendinizi strese sokuyoruz

Eveet varla yok arası inşallah hayırlı haberlerini alırız😍 ben iğneden sonraki 7. gündeyim bekliyorum yazdıklarınızı da sürekli okuyorum. Kimse kimseyi tanımıyor ama herkes birbirine o kadar ortak ki enerji yükseliyor.Hayat çok garip Haziran ayında saçma sapan bir suçlamayla ev hapsi aldım mahkemeden. Cezanın kalkması için gebe kalmam gerekiyordu ki daha şubatta evlenmiştik bizim için bir kaç ay daha zamanı vardı. Erkene aldık gebelik planlarımızı mecburen. Temmuzda kalamadım kist oluştu. Ağustosta gebe kaldım. Eylülde başvurumuzu yaptık ev hapsim bitti kelepçemi çıkardılar ertesi gün doktoruma koştum. Kelepçemin çıktığı gün kalbi durmuş meğer. Kürtaj olmak zorunda kaldım. Şimdi ise iğne ve ilaçla gebe kalmaya çalışıyorum. Senin gebe kalman bu değerlerle mucize çok nadir olabilecek birşeydi diyor doktorum. Evet mucize beni özgürlüğüme kavuşturdu ve gitti. Yaşayınca anlıyorsun olmuyorsa olmaması gerektiği için zamanı olduğu için. Şuan çok duygulandım ama içiniz rahat olsun. Hiçbir şey olmazsa evlat ediniriz. Bir bebeğe nefese aile oluruz😍
Rabbım sana da en kısa zamanda ve hepimize versin bu güzel mucizeyi evet imtihanlar bitmiyor ama onlar olmasa demek ki bu duyguyu bu kadar içten yaşayamayacaktık bakarsınız kızlar bu 2 ay içinde yazan herkes gebe olmus ve biz grup açmısız whatsaptan her gün bebekte ilgili birbirimize kıyafet bez linkleri atıyoruz olur mu olur ben inanıyorum hepimiz adına ❤❤❤🐣

Yok canım ben hiç evde test yapmadım direk kan verdim bence test yapıp moralini bozup modunu düşürme kan ver en doğru cikiyo idrarda yok çizgi war yok hamilemiyim değilmiyim derken kendinizi strese sokuyoruz
İnan cok doğru benim suan ki anlık mod boyle igne etkisi mi ama dün negatifti bugun biraz var gibi yarın yapsam cıkmazsa diye diye butun yorumları gecelere kadar okuyorum 🙈

Canim bide benim açık kahve pembe arası akintim geldi dün zannettim hastalandım dünyam yıkıldı ama kan sonucum pozitif çıktı sukur🤲
Demekki yerleşme kanaması oldu hayırlı olsun tekrardan canım. Ben kendimi durduramıyorum test yapmadan yarın sabah yaparım yine bakalım, bende o çizgiyi görmeden gitmek istemiyorum 😍

İnan cok doğru benim suan ki anlık mod boyle igne etkisi mi ama dün negatifti bugun biraz var gibi yarın yapsam cıkmazsa diye diye butun yorumları gecelere kadar okuyorum 🙈
Doktorun ne dediyse onu yap canm burada Bnde günlerce okuyorum ama insan ister istemez olanlardan etkileniyo o yüzden bekle ve kan ver senin kaçıncı gunun

Evet çıkıyor bende iğne etkisi çabuk gidiyor 6. Günde hafif silikti 8. Günde negatif çıktı. Ama bazılarında iğne etkisi 12. Gune kadar kalıyormu
İnanırım benim bugün 7. Gün ovulasyon testim ilk defa silikleşti o da tam değil yani. 6 gün boyunca hep kopkoyuydu iki çizgi de. Demekki vücuttan vücuda da değişiyor.

İnanırım benim bugün 7. Gün ovulasyon testim ilk defa silikleşti o da tam değil yani. 6 gün boyunca hep kopkoyuydu iki çizgi de. Demekki vücuttan vücuda da değişiyor.
Ben 4. 5. Güne kadar ovulasyon testi yaptım giderek siliklesti 6. Gün gebelik testi yaptım hafif silik cikti. 8. Gün tekrarladım gebelik testini o günden beri negatif canim

Umarım o gördüğün silik çizgiyi yeniden görürsün hatta hepimiz görürüz. Folik asit kullanıyorsunuz değil mi kuzum ?
Evet kuzum folidays verdi en son doktor. Ben 3 ay boyunca da ınofolic combi kullandım kaç aydır bu aşılamayi bekliyorum. Arı sütü propolis d vitamini falan baya hazırlanmıştım. İnşallah bir an önce o çizgileri görürüz 🤲🤲

X