Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar 🌼🖤
Sabah beş gibi test yaptım Ama silik yine köyü olmasni beklerdim biraz. Karın ağrım var bide ya umarım regl olmam. Aşılamanın 11,ignein gününü sayarsak 13, saymazsak 12 günündeyim💕🤲
Koyulaşır inş kuzum 🙏🏻Ben de yaptım ama negatif bugün anlamadım bakalım 😇

Günaydın kızlar 🌼🖤
Sabah beş gibi test yaptım Ama silik yine köyü olmasni beklerdim biraz. Karın ağrım var bide ya umarım regl olmam. Aşılamanın 11,ignein gününü sayarsak 13, saymazsak 12 günündeyim💕🤲
Kuzum günaydın ama sen benım cuma günkü testimi unuttun herhalde 11.günde predictor early hayali çizgiydi🤭🤩 sen yarın tekrarla onu

Evet benım 9.günde falan basladı hala ara ara oluyo
Gunaydin jannams senin de ağrın çok var mı göbekten asagim 3 4 gündür beni öldürüyor başka bisi de olabilir tabi de hiç böyle olmamıştım
Bir de geçen pazartesi yumurtan çatlamak üzere ama aşı yapacağım için garanti olsun diye iğne ol dedi doktor.pazartesi sabah iğne oldum akşam 5 gibi aşılama oldum sence kaçıncı gunum

Gunaydin jannams senin de ağrın çok var mı göbekten asagim 3 4 gündür beni öldürüyor başka bisi de olabilir tabi de hiç böyle olmamıştım
Bir de geçen pazartesi yumurtan çatlamak üzere ama aşı yapacağım için garanti olsun diye iğne ol dedi doktor.pazartesi sabah iğne oldum akşam 5 gibi aşılama oldum sence kaçıncı gunum
Kuzum benım de karın agrım oluyor adet olcakmış gibi
Eger gecen pazartesi olduysan bugün iğnenin 10.günü

Kuzum günaydın ama sen benım cuma günkü testimi unuttun herhalde 11.günde predictor early hayali çizgiydi🤭🤩 sen yarın tekrarla onu
ınanırmısın senın teslerıne baktım tek tek :) evet sılıkmıs baya . ay ınsallah koyulasır ya gecen ay da ben aynı gun ıgne ve asılama oldum 4 kasım ıgne 6 aralık asılama.. 16 kasımda yanı bugunkı aralıkta yıne boyle sılık cızgı cıkmıs kan 24 cıkmıstı .
sonra dustu ama ınsallah bu sefer katlanarak artar:anne::KK200:

Yaaa canım benimm teşekkür ederimmm çok🎈🥰
Böyle sevildiğimi bilmek iz bırakabilmek cok güzel bir duygu gerçekten🙏🏻🙈
Sürecimi komple anlattığım bir başlığım yok ama ufak ufak kesitlerle anlattıklarım oldu konularla. Aslında cok uzun bi sürecim de yok:) haziran ayında eşimle bi cesaret denemeye basladık tutmadı tabi. Sonra doktorumuz tanıdıktı gitti dedi ben bi klomen catlatma veririm hemen hamile kalırsın sıkıntı yok. Onu da denedik gene fos cıkınca ben dogum sigortası yaptırmak istedim . 6 ay korunma istiyolaedı zaten benım 1-2 ayı gecmisti geri kalan zamanda korundum. Kasım ayı sonunda bi kendiliğinden yumurtlama yakaladım ovu testinde (ne kadar sağlıklıydı bilmiyorum 39.günde) sonra onu değerlendirdik uzun bi korunma ardından buda tutmadı. Bu ay gene klomen kullandırdı bana günde 1 adet. Kullandm 13.gün gittim fos yumurta 11mm. Bu olmaz ümidi keselim falan dedi . Ben dedm haftaya bidaha bakın benim geç büyüyor geçen ay 39.günde gördüm dedm. Tamam ama cokta ümitlenmeyelim dedi. Tamam dedm 20.gün gittik 21mm olmuş. (Tabi ben bu süreçte inolofic kullandım toz formundaki ve hergün 1 tatlı kasığı doğal bal tükettim) sonra catlatma iğnesi vuruldu 30 kasımda. 1-2-3-6 aralık ilişki oldu ve mutlu son🎈🥰🧿
canım doğum sigortası dediğin ne oluyor

Günaydın kızlar 🌼🖤
Bende yaptım sabah negatif saatler sonra pozitif olursa bilemem ama inanmam da artık 😒 sende kan testi ver kafan rahatlasın bence canım çünkü var gibi de yok gibi de 😌

X