Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyyyy bana ışık oldun yine ya hu 😍 yarin ben de büyümüş yumrutaliklar görmek istiyorum ki hissediyorum büyüdüğünü 🙈 ben şuna inaniyorum 20 ve üstü buyuk olan yumurtalik ve femara ile olanlar tutuyor tabii Rabbim nasip ederse... İğneden 36 saat sonra 1 gün arayla mı ilişki oldu canım? Benim eger yumurtaliklar buyuduyse 2.ignem yarin. Adetimden beri incir yiyorum onu biraktim simdi havuc suyu avakado ve çiğ kabaga geçtim bu aydan umutluyum nedense icimde bir his var. Kimyasal gebeligimde de böyle olmustum hissetmistim ve o ay hamileydim ama cok kısa sürmüştü 🥺
Kuzum 36 saat geçti 1-2-3 Aralık üst üste 3 gün oldu bizim ilişki😁 sonra birde 6 Aralıkta oldu🤩

Arkadaşlar merhaba bişey sormak istiyorum. Pazartesi günü sabah 11 de çatlatma iğnesi vuruldum(5 günlük klomen sonrası). Ve bugünde dahil yaptığım ovülasyon testlerimde çift eşit kırmızılıkta çizgiler gördüm. İğnenin üzerinden 36 saati geçmiş olmasına rağmen hala silik çıkmadı. Yani acaba yumurtam çatlamadı mı iğneye rahmen yoksa bu tedavide hala iki çizginin kırmızı çıkması normal mi. Bu durumu yaşayan varsa tecrübesini paylaşırsa çok sevinirim 😊
Canım bu konuda uzman oldum diyebilirim bırak ovulasyon testini normal gebelik testinde 7. Güne kadar cıkıyordu bende hatta bazılarının 10.güne kadar çıkabiliyor o yüzden kesinlikle 14. Gün kan testi diyorum yada sabırlıyım diyen adet gecikmesi ile öğrenebilir ama hepinize gönülden diliyorum bu ay yeni senenin gelmesiyle bebişlerde bize gelecek kızlar bide inşallah kelimesini bebek için kullanmayalım ben bu bilgiyi duyduğumda yanlıs yaptığımı farkettim duayı Amin ile mühürlemek gerekirmiş inşallah istenilen vakte yaymak olarak tercüme ediliyor biz bu ay olacak Allahın izniyle Amin diyelim ❤❤❤

Ay doktorlar neden iğneden 36 saat sonra 1 gün ara (1 hafta boyunca bir gün ara) sonra gün aşırı diyor ki acaba 🙄
Birinden biri denk gelir diye düsünüyorlar herhalde canım benm doktorum bana 36 saat sonra olsunda gerisni size bırakıyorum dedi 😀
Birde bizim igneden 2 gün önce olmuştu ama o tesadüf tamamen

Birinden biri denk gelir diye düsünüyorlar herhalde canım benm doktorum bana 36 saat sonra olsunda gerisni size bırakıyorum dedi 😀
Birde bizim igneden 2 gün önce olmuştu ama o tesadüf tamamen
Allah ne verdiyse diye yarin sorcam doktoruma 😂😂😂 eşim askeri personel nöbet zamanina denk geldi bazi anlar bizim🤭🤭 cift cizgili ay kapanışı yapalim hepimiz inşallah aminnnnn😍😍😍

Kızlar adet nezaman olunur iğneden sonra benim regl günüm dündü olmadım bugünde belirtim de yok regl için.peki olmasam yinede bebek için umut varmıdır yükselir mi beta HCG sizce ne olur 🙄
Tabiki geç döllenme diye bişey var inşallah olmazsın.ben iğneden 17gun sonra olmuştum geçen ay

Hayır yok tüp bebek yaptırdım hamile kaldım ama 2. Ayında kalp atışı durdu kürtaj oldum gecen sene tam bu ayda hamile kalmıstım o zamandan beri ilk defa basladım femera ve çatlatma ignesine
Hayırlısı ile inşallah tekrar bebeğine kavuşursun canım benim bende 10 yıllık evliyim ama daha bu sene istemeye başladık yasda 36 oldu yeni içimize nasip oldu anne baba olma isteği aslında hep vardı da sanırım biz hayatın meşakkatli kosturmasinda hep erteledik benimde tedavide 4 ayım olacak adet olursam bugün 15 günüm genelde 17 günde oluyorum iğnenin benim ilk ayım izindeydik boşa gitti ikinci ay kimyasal oldu bu ayda boş bakalım inşallah yeni yılda müjdeli haberini alırız bebişlerimizin Allah'ın izni ile

Hayırlısı ile inşallah tekrar bebeğine kavuşursun canım benim bende 10 yıllık evliyim ama daha bu sene istemeye başladık yasda 36 oldu yeni içimize nasip oldu anne baba olma isteği aslında hep vardı da sanırım biz hayatın meşakkatli kosturmasinda hep erteledik benimde tedavide 4 ayım olacak adet olursam bugün 15 günüm genelde 17 günde oluyorum iğnenin benim ilk ayım izindeydik boşa gitti ikinci ay kimyasal oldu bu ayda boş bakalım inşallah yeni yılda müjdeli haberini alırız bebişlerimizin Allah'ın izni ile
Bende ilk 2 hatta 2 buçuk yıl istemedim sonra hemen olacak zannedip başladım taki bu zmana geldik bende ki sıkıntı 10 15 yumurta varken yumurtlama zamanına 1 yada 2 yumurta kalıyor oda olmuyor tüp bebekte once aşılamalar iğneler haplar hepsini zaten denemiştim bu ay vajinal sülük yaptırdım ve doktorumda kendiliğinden olmamsı için sebep yok dedigi için başladım femera ve çatlatma ignesine birde mfk yöntemine başladım bu ay yani denemediğim şey kalmıyor bu yolda 🤣🤣

Bende ilk 2 hatta 2 buçuk yıl istemedim sonra hemen olacak zannedip başladım taki bu zmana geldik bende ki sıkıntı 10 15 yumurta varken yumurtlama zamanına 1 yada 2 yumurta kalıyor oda olmuyor tüp bebekte once aşılamalar iğneler haplar hepsini zaten denemiştim bu ay vajinal sülük yaptırdım ve doktorumda kendiliğinden olmamsı için sebep yok dedigi için başladım femera ve çatlatma ignesine birde mfk yöntemine başladım bu ay yani denemediğim şey kalmıyor bu yolda 🤣🤣
Vajinal sülüğü ilk defa duyuyorum çok ilginç🤭😁

Günaydın kızlar 🌼🖤
Sabah beş gibi test yaptım Ama silik yine köyü olmasni beklerdim biraz. Karın ağrım var bide ya umarım regl olmam. Aşılamanın 11,ignein gününü sayarsak 13, saymazsak 12 günündeyim💕🤲

Eklentiler

• IMG_20211216_045711.jpg
    IMG_20211216_045711.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20211216_045606.jpg
    IMG_20211216_045606.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 43
X