Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
- Janna - - Janna - ben elendim kuzu. İğnenin 11. Günü gecesi yani dün regl başladı. Neden bu kadar erken geldi bilmiyorum umut etmeme bile fırsat kalmadı. Seni takipteyim her şey yolunda gitsin inşallah🌸

Kızlar sperm testini herhangi bir özel hastanede bakınca morfoloji bakılıyor mu? MaviSasa234 MaviSasa234 cım sanki seninle konuşmuştuk tüp bebek merkezleri bakıyor onlara demiştin. Şu durumda sence ne yapmalıyım? Sperm testi için özel hastanelerden fiyat almıştım ama hiç sormadım morfoloji bakılıyor mu diye?

- Janna - - Janna - ben elendim kuzu. İğnenin 11. Günü gecesi yani dün regl başladı. Neden bu kadar erken geldi bilmiyorum umut etmeme bile fırsat kalmadı. Seni takipteyim her şey yolunda gitsin inşallah🌸

Kızlar sperm testini herhangi bir özel hastanede bakınca morfoloji bakılıyor mu? MaviSasa234 MaviSasa234 cım sanki seninle konuşmuştuk tüp bebek merkezleri bakıyor onlara demiştin. Şu durumda sence ne yapmalıyım? Sperm testi için özel hastanelerden fiyat almıştım ama hiç sormadım morfoloji bakılıyor mu diye?
Nasıl ya bildiğin regl?? Yerleşme kanaması falan değil regl ?? Cok şaşkınım üzüldüm🥺

Yerleşme kanaması olabilir mi canım? 11.gün erken adet olmak için

Nasıl ya bildiğin regl?? Yerleşme kanaması falan değil regl ?? Cok şaşkınım üzüldüm🥺
Ben de çok şaşkınım canım yok bildiğin kanamam başladı, 2 yumurta hiç olmuş ama eğer 14. Günden sonra adet olsam umutlanmış olacaktım böyle birden bire olunca ani oldu ama beklentisiz oldu. Bir sonraki ay da takip ve iğne isteyeceğim doktorumdan, nasibim 2022dedir inşallah. Senin kan sonucu çıktı mı?

Ben de o yüzden şaşkınım iğnenin 12. Günü bugün dün gece gelmeye başladı, yani çatladıktan sonra 10. Gün en iyi ihtimalle. Bu kadar erken adet olmam neden kaynaklı acaba? Yumurta da çatlamıştı usgde gördük.
Canım yoğunluğu regl gibi mi? Yani o zaman yanlış zamanlama ile mi yapıldı iğne ben öyle düşündüm belki de daha erken çatladı yumurtan ve ilişki günlerini kaçırdın?

Canım yoğunluğu regl gibi mi? Yani o zaman yanlış zamanlama ile mi yapıldı iğne ben öyle düşündüm belki de daha erken çatladı yumurtan ve ilişki günlerini kaçırdın?
Usg ile bakıldığında 21-23 mm yumurtam vardı aynı gün hatta aynı saat diyebilirim iğne oldum, 2 gün sonra gittiğimde de çatlamıştı usgden baktık canım yani kaçırmış olamam. Oluk oluk değil ama yerleşme kanaması da değil yani bir pedi doldurdu sabahtan bu yana.

Usg ile bakıldığında 21-23 mm yumurtam vardı aynı gün hatta aynı saat diyebilirim iğne oldum, 2 gün sonra gittiğimde de çatlamıştı usgden baktık canım yani kaçırmış olamam.
Canım şöyle 21/23 gayet olgun yumurtalar o gün çatlamış olabilir ama biz iğneyi 36 saat olarak düşünüyoruz ya ondan dolayı dedim .. doktorlar en geç 18/20 mmde iğneyi yaptırıyorlar 😕

Canım şöyle 21/23 gayet olgun yumurtalar o gün çatlamış olabilir ama biz iğneyi 36 saat olarak düşünüyoruz ya ondan dolayı dedim .. doktorlar en geç 18/20 mmde iğneyi yaptırıyorlar 😕
Aslında bana da büyük geldi biliyor musun boyutları ama ben iğneyi cuma günü oldum, ondan öndeki çarşamba iğne günü yani cuma, ctesi pazar ilişki oldu. Yani iğneden önce çatlasa bile ( ki usgde çatlamamıştı gördük 21-23 olarak) çarşamba günkü ilişkiden olurdu ama şöyle ben kürtaj olduğum İçin çarşamba uzun bir süre sonraki ilk ilişkiydi yani sperm kalitesiz olmuş olabilir..

Bla bla bir sürü ihtimal var. Senin kaç mmyken iğne oldu?

Aslında bana da büyük geldi biliyor musun boyutları ama ben iğneyi cuma günü oldum, ondan öndeki çarşamba iğne günü yani cuma, ctesi pazar ilişki oldu. Yani iğneden önce çatlasa bile ( ki usgde çatlamamıştı gördük 21-23 olarak) çarşamba günkü ilişkiden olurdu ama şöyle ben kürtaj olduğum İçin çarşamba uzun bir süre sonraki ilk ilişkiydi yani sperm kalitesiz olmuş olabilir..

Bla bla bir sürü ihtimal var. Senin kaç mmyken iğne oldu?
Anladım canım.. 18di son gittiğimde ertesi gün vuruldum kaç olmuştu bilmiyorum o yüzden

X