Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de çok şaşkınım canım yok bildiğin kanamam başladı, 2 yumurta hiç olmuş ama eğer 14. Günden sonra adet olsam umutlanmış olacaktım böyle birden bire olunca ani oldu ama beklentisiz oldu. Bir sonraki ay da takip ve iğne isteyeceğim doktorumdan, nasibim 2022dedir inşallah. Senin kan sonucu çıktı mı?
evet canım ya erken olmussun , ınsallah en kısa zamanda nasıp olur kuzum

7aralikda çatlama iğne vurmadan önce lh yaptim.simdilik catlamismi.acaba progesteron baktirsammi belirtilerim yok.

Eklentiler

• IMG20211215133508.jpg
    IMG20211215133508.jpg
    102,1 KB · Görüntüleme: 46
Kızlar ben sabah test yaptım tertemiz bir tek çizgi çıktı ve elendim Ocak ayinda İNSALLAH. Ama su var saatler sonra testi atmak İçin baktığımda çift çizgi olmuş. daha önce günlerce de beklese böyle olmamıştı test mi hatalı kuruma çizgisi mi acaba başına gelen var mı?

Eklentiler

• 684CB23D-1383-44DB-B3D0-B6557394C6C6.jpeg
    684CB23D-1383-44DB-B3D0-B6557394C6C6.jpeg
    58 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar ben sabah test yaptım tertemiz bir tek çizgi çıktı ve elendim Ocak ayinda İNSALLAH. Ama su var saatler sonra testi atmak İçin baktığımda çift çizgi olmuş. daha önce günlerce de beklese böyle olmamıştı test mi hatalı kuruma çizgisi mi acaba başına gelen var mı?
canım bat ne zaman,
sankı cok mu damlatmıssın?ondan olmus olabılır

Sabah tek çizgi gördükten sonra bütün umudum gitti ışık falan tuttum silik bile yoktu 😅 2. Çizgi 4 5 saat sonra çıktı ama gebelik olmayan bir testte nasıl çıkıyor Kİ sonradan 2. Çizgi ilginç
canım ıgneden sorna kacıncı gunun?
benm de bır kere oyle olmustu kuruma cızgısıydı ama beyaz renklı goldge gıbıydı

X