Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Yaaaa twstin fotoğrafı var mı? Dün yaptığın test mi pozitfe döndü canım?

Benimde eşim aldı demin getirdi dünküyle neredeyse aynı bir gram bile koyulaşmamış bende ümidi kestim gibi oldum artık hayırlısı bebi
Amin canım inşallah. İlk denemem daha. Sabırla bekleyecegiz inşallah

13 ünde yaptığım pozitif oldu dünkü test bozuktu içi kaymıştı evde değilim canm şu an o yüzden atamıyom resm
Ay hafi inşallah eve giderken birdaha al yenile testini ay olmuştur inşallah dualarım seninle bugün başka bir yerde saha pozitif haberi aldım mutluluktan ağladım umarım seninde öyledir

Oyyy hadi inşallah koyulaşır 12.Günün çünkü olmasa hiç çizgi çıkmazdı birde erkenle değil kaset testle dene birdaha dualarım seninle

Kızlar 5 6. Günde silik cızgıyı görmüştüm bugun 10 .gün iğne olalı fakat hiç çizgi yok silik dahi yok tek cizgi ümidimi kaybetmelımıyım

Hanımlar 5 Aralıkta çatlatma iğnesi oldum 7 Aralık'ta aşılama yapıldı ve ben dayanamayıp bugün kan testi verdim sonuç 2. Sizce yükselir mi? Yoksa umudumu keseyim mi

Kızlar 5 6. Günde silik cızgıyı görmüştüm bugun 10 .gün iğne olalı fakat hiç çizgi yok silik dahi yok tek cizgi ümidimi kaybetmelımıyım yardımcı olurmusunuz

Lütfen yardımcı olurmusunuz ??? Kızlar 5 6. Günde silik cızgıyı görmüştüm bugun 10 .gün iğne olalı fakat hiç çizgi yok silik dahi yok tek cizgi ümidimi kaybetmelımıyım

Oyyy hadi inşallah koyulaşır 12.Günün çünkü olmasa hiç çizgi çıkmazdı birde erkenle değil kaset testle dene birdaha dualarım seninle
Yavrum iğne etkisi kalmışmıdır acaba belki de çok az kaldı onu yakalıyor test yarın direk kan vereceğim kuzum

Yavrum iğne etkisi kalmışmıdır acaba belki de çok az kaldı onu yakalıyor test yarın direk kan vereceğim kuzum
Pek sanmam aşkım çünkü 10. Gün falan senin daha çok silikti.hele benim 10. Gün hiç çizgi yoktu sende devam eden bi çizgi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…