Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Ama kasiklarimda hafif ağri oluyordu göğüs hassasiyeti, sizde hiç belirti olmadimi? Bence dollenmede bir sorun var ve yumurta kalitesi olmadiği için mi..
Benim geçen ay her türlü belirtim vardı ama yumurtam döllenmedi. Bu ay sadece kasık ağrım var ve şişkinlik. Akıntı bile olmadı doğru dürüst. Sulu akıntı oldu bir gün sürdü. İnşallah sağlıklı bir şekilde çatlayıp döllenmiştir yumurtalarım 😞

Aşılamanın 14.ünü.malesef negatif ama yarında kan testi yapicam mecbur.Umarim sizler olumlu sonuç alırsınız

Eklentiler

• IMG_20221215_081023.jpg
    IMG_20221215_081023.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 61
Benim geçen ay her türlü belirtim vardı ama yumurtam döllenmedi. Bu ay sadece kasık ağrım var ve şişkinlik. Akıntı bile olmadı doğru dürüst. Sulu akıntı oldu bir gün sürdü. İnşallah sağlıklı bir şekilde çatlayıp döllenmiştir yumurtalarım 😞
Akinti bende sadece peceteye az gelir, yani olması mi gerek? Inşallah tutmuştur. Sizin klomenle dimi ben letu kullandım başka kullanan var mi letuyu?

Bu asilama nasil oluyo acaba , benim hormonlarim iyi esimin spermi iyi bugün hsg cektirdim oda iyi cikti. Progesteron a bakip asilama yapariz dediler. Ama direkt asilama gerekir mi hap filan yazmadilar hic klomen femara vs ya
Aşılama doğal şartlarla buluşamayan yumurta ve sperme en uygun ortamı hazırlayıp buluşturmak oluyor. Zaten aşılama olacak olursa yumurta geliştirmek rahmi hazırlamak için ilaç verir muhakkak doktorunuz

Kızlar bugün 12. Günüm Sabah erken gebelik testi yaptım yine çok belirsiz zor görünen silik çıktı artık net birşey görememekten sıkıldım kan vereceğim öğleden sonra

Kızlar bugün 12. Günüm Sabah erken gebelik testi yaptım yine çok belirsiz zor görünen silik çıktı artık net birşey görememekten sıkıldım kan vereceğim öğleden sonra
Fotoğrafı var mı canım❤️silik çıktıysa güzel birşey benim hiç çıkmamıştı çünkü umudunu yitirme sakın pozitife dönsün13. Ten sonra ğozitife dönüyor zaten🥰❤️😍kan vereceksen yarın 13. Gün de ver

Fotoğrafı var mı canım❤️silik çıktıysa güzel birşey benim hiç çıkmamıştı çünkü umudunu yitirme sakın pozitife dönsün13. Ten sonra ğozitife dönüyor zaten🥰❤️😍kan vereceksen yarın 13. Gün de ver
Kuzum inşallah öyle olur ama olsaydı birazcık net olurdu sanki çünkü çok zor görünüyor paranoyak oldum kaç gündür test yapıyorum bazen tamamen negatife dönmüş oluyor sonra bir kaç saat sonra pat çizgi beliriyor çok kafam karıştı o zaman yarın yaptırayım kan

Kuzum inşallah öyle olur ama olsaydı birazcık net olurdu sanki çünkü çok zor görünüyor paranoyak oldum kaç gündür test yapıyorum bazen tamamen negatife dönmüş oluyor sonra bir kaç saat sonra pat çizgi beliriyor çok kafam karıştı o zaman yarın yaptırayım kan
Bu arada markete geldim eve geçince birazdan atayım foto canım

BBenim 13 Aralık'ta yaptığım test pozitif olmuş kuruma cizgisi diye düşünüyorum ama adette olmadım . Bi düşünce de 8 Aralık'ta ypamıştım ondan niye kuruma çizgisi cıkamadıda 13 Aralık'ta yaptıgımda cıktı . Yarın sabah kan tahlili verecem canm dua et ya
Aminnnnn İNŞALLAH rabbim bu forumda olup olmayan herkese en kısa zamanda rabbim nasip etsinnnnnn🥰❤️

Negatif değilki bu ben çizgi görüyorum sadece daha cok yeni o yüzden silik yarın sabah dahada koyu olur
Gerçekten mi? Daha önce kimyasal gebelik yaşamıştım onuda hayali çizgi ile gördüm ama burda çizgi göremiyorum ben.Cok hafif var gibi de yada ben öyle gördüm diye düşünüyorum.Yarin kan vereceğim inş vardir

Gerçekten mi? Daha önce kimyasal gebelik yaşamıştım onuda hayali çizgi ile gördüm ama burda çizgi göremiyorum ben.Cok hafif var gibi de yada ben öyle gördüm diye düşünüyorum.Yarin kan vereceğim inş vardir
Var canm ben gayet rahat gördüm valla . Bende yarın kan verecem inşallah güzel haberler alırız hepimiz

X