Bu ay da çatlatma iğnesi negatif olanlar gelin dertleşelim

Bilmiyorum hayatım da hiç bu kadar yorulmamıştım her ay bir umut dünde doktoruma kontrole gittim. Sebepsiz infertilite (kısırlık)olabilir dedi dün baya üzgündüm artık nasıl olacak bilmiyorum doktorum da üzülüyor ama elden birşey gelmiyor
Benim de tanım o sebepsiz infertilite eşim de tanıyı e devletten görünce çok üzülmüştü ne alakası var vs diye bi dünya şey söylemişti doktor için. En azından şöyle düşün evet bu süreç çok yıpratıcı ama hala şansımız var hepimizin. Şükür ki evladın da var. Bak ben kaybettim tutunacak bir dalım yok 😔

Benim de tanım o sebepsiz infertilite eşim de tanıyı e devletten görünce çok üzülmüştü ne alakası var vs diye bi dünya şey söylemişti doktor için. En azından şöyle düşün evet bu süreç çok yıpratıcı ama hala şansımız var hepimizin. Şükür ki evladın da var. Bak ben kaybettim tutunacak bir dalım yok 😔
Üzülmeyin diyemem ama metanetli olun lütfen Allahtan umut kesilmez ❣️

Elde değil işte hepimiz üzülüp bir şekilde kafaya takıyoruz. Dualarım sizinle inşallah tutmuştur meleğiniz sizinledir. ❤️
Amin inşallah. Haklısınız bende kaçgündür çok kötüyüm bir yandan ailem memleketten geldi yanıma tatile yansıtmamaya çalışıyorum çok zor ya

Aynen öyle birde bazı gereksizler dalga geçer diye üzülüyorum bak bir kızı var şimdi olmuyor bilmem ne
İnsanların ağzını kesinlikle kapatamıyorsun zaten ben düşük yaptığım zaman neler neler duydum. 24 saat geçmeden ne zaman tekrar yapcanız diye sordular bana 3 ay kanamam sürdü kürtajdan sonra bi de ameliyat oldum 1 ay sonrası. Zaten hamile kalıyormuşum ameliyata ne gerek varmış düşük yapan hemen hamile kalırmış kendimi boşa kurcuklatıyormuşum. Benim psikolojim müsait değil yeni bi can kaybetmişim ameliyat olmuşum kanamam var ben nasıl çocuk yapayım yani. İnsanlar çok şuursuz ve duygusuz canım çekmeyen hiç bilmiyor . Ay gene sinirlendim valla hatırlayınca. Bırak bilmesinlerler zaten sinirden stresten başka bişey getirmiyorlar

İnsanların ağzını kesinlikle kapatamıyorsun zaten ben düşük yaptığım zaman neler neler duydum. 24 saat geçmeden ne zaman tekrar yapcanız diye sordular bana 3 ay kanamam sürdü kürtajdan sonra bi de ameliyat oldum 1 ay sonrası. Zaten hamile kalıyormuşum ameliyata ne gerek varmış düşük yapan hemen hamile kalırmış kendimi boşa kurcuklatıyormuşum. Benim psikolojim müsait değil yeni bi can kaybetmişim ameliyat olmuşum kanamam var ben nasıl çocuk yapayım yani. İnsanlar çok şuursuz ve duygusuz canım çekmeyen hiç bilmiyor . Ay gene sinirlendim valla hatırlayınca. Bırak bilmesinlerler zaten sinirden stresten başka bişey getirmiyorlar
Aynen öyle. Boşverin Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. Ben ailemden eşimin ailesinden herkes ten sakladım söylemedim yeni öğrendiler. Bilmiyorum insan değişik düşüncesiz

Merhaba kızlar bir buçuk senedir çocuk için uğraşıyoruz. Daha önce üç kere femara+çatlatma iğnesi kullandım olmadı. Daha sonra rahim filmi çekildim çekildiğim ay hamile kaldım düşükle sonuçlandı. Üzerinden zaman ve olaylar geçti Şimdi bu ay letu çatlatma iğnesi kullandım ve iğneyi yaptım gün dahil 12. Gün kocaman bir negatif iğne etkisi yeni geçmedi 9. Günde ilk testimi yaptım negatifti( erken yapma sebebim pıhtılaşmam var doktorun betayı görür görmez iğneye başlatacak olması). Zaten şuan ne adet belirtim var ne hamilelik. Bu ay hamile kalamazsan aşılama yaparız diye konuşmuştuk doktorla ama çok kararsızım. Pcos yok yumurtlamamda problem yok tüpler açık hormonlar normal. Aşılama yaptırsam mı yaptırmasam mı bilemiyorum. Bana bir akıl verin lütfen 😔
Bence yaptır benim arkadaşımda sen gibi 1 buçuk yıl hiç hamile kalamadı. Hiçbir yola başvurmadan doktor direk aşılama önerdi. İlk aşılaması da tuttu. Şuan 4 aylık hamiş

Merhaba bende bu ay femara ovitrella oldum 9 Ağustos da iğne yapıldı. Peki size birşey sormak istiyorum gebeliğin oluştuğunu hangi belirtilerle anlarız iğnesinin vücutta etkisi ne kadar sürer. Benim ara ara sırt ağrım oluyor kaşık ağrım oluyor baş ağrım.
Benimde çok fazla kasık ağrısı oluyor göğüs hassasiyetim var test yaptım silik çizgi var iğnenin etkisi hala devem ediyor yalnız çok fazla ağrı yaşadım çatlatma ve aşılamadan sonra 4 Eylül gibi kan vericem 6.günüm bugün tüm belirtiler var ama bunları yaşayıp negatifi görenler de var bir umut bekliyoruz 🥹

Yok test yapmadım ama düşük sebebim bulundu. Bebek iki tüp tıkalı olmasına rağmen yumurtaya ulaşmış ama rahme yerleşememiş gerçekten çok zor. Femara kullandım temmuz ayında da yine 4 yumurtam 18 m çatlatma yapmadık olmadı ağustos da femara ovitrella oldum bu ay femara baya dokundu 170 boyum 60 kiloyum biraz zayıfım artık gerçekten ilaçları vücudum da kaldırmıyor bilmiyorum nasıl olacak
Merhaba bebek iki tüp tikali oldugu halde rahme yerlesememis diyorsunuz dış gebelik mi oluştu acaba?cok merak ettim?

Benimde çok fazla kasık ağrısı oluyor göğüs hassasiyetim var test yaptım silik çizgi var iğnenin etkisi hala devem ediyor yalnız çok fazla ağrı yaşadım çatlatma ve aşılamadan sonra 4 Eylül gibi kan vericem 6.günüm bugün tüm belirtiler var ama bunları yaşayıp negatifi görenler de var bir umut bekliyoruz 🥹
Pazartesi günü adet oldum ben tutmadı. İnşallah siz güzel sonuçlar alırsınız ❣️

3 kez çatlatma iğnesi ile denediyseniz hastaneden doktordan uzaklaşmadan devam edin ve bence yaptırın aşılama. Ben ilk çatlatmadan sonra olumsuz olunca 6 ay ara verdim bu sefer de yumurtam büyümedi mesela 😂 bence ara vermeden gidin inşallah da güzel sonuç alırsınız

3 kez çatlatma iğnesi ile denediyseniz hastaneden doktordan uzaklaşmadan devam edin ve bence yaptırın aşılama. Ben ilk çatlatmadan sonra olumsuz olunca 6 ay ara verdim bu sefer de yumurtam büyümedi mesela 😂 bence ara vermeden gidin inşallah da güzel sonuç alırsınız
Arkadaşlar selam bende 20 ağustosta catlatma ignesi yaptım erken gebelik testi silinik cikti 2 gun önce kan verdim negatif cikti adet günüme göre 2 gun önce olmalıydım ki düzenli adet gören birisiyim ama catlatma ignesine göre çarşamba olmam gerekir acaba gebelik varmi yokmu bilmiyorum:KK43: bi arkadasim test yapıp gormusti gebelik ama Kanda cikmamisti sonradan kan verdi şimdi 8 aylık hamile umarım bende hamileyimdir

Son düzenleme:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 18
X