Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Gamse11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
181
90
35
Merhaba arkadaşlar bugün ovitrelle çatlatma iğnemin üçüncü günü. (pazartesi) İğneden sonra 36. Saat yani dün ilişki oldu. doktor dünden sonra gün aşırı demişti ama biz bugünü de değerlendireceğiz dün ilişkiden sonra kasıklarım ağrımaya başladı halen devam ediyor öncesinde çok ağrımıyordu bu arada iki yumurtam vardı 18 ve 17 mm civarı pcos hastasıyım iğne ve femera ile yumurta olabildi. Sizlerde durumlar nasıl yorumlarınızı bekliyorum hamile kalanlar dahil

Merhaba bende iğne oldum 11.günü bugün biz gün aşırı değerlendirdik bende 1 tane yumurta vardı büyük diğerleri küçüktü

Hayırlı uğurlu olsun inşallah benimde yumurtanın biri küçüktü Bir günde atak yaptı büyüdü tesadüf gördük. Benim ilk denemem geçen ay tüp bebek ile kimyasal gebelik yaşadım hayatımda ilk kez çatlatma ile deniyoruz olursa ikinci çocuğum olacak ilki tüp bebekti. İnşallah güzel sonuçlar alırız

Amin inşallahhhh benimde ilk ama ben tüp bebek veya aşılama denemedim zor süreçler allahım hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin erken gebelik testi aldım ama yapmadım korkudan

Amin inşallahhhh benimde ilk ama ben tüp bebek veya aşılama denemedim zor süreçler allahım hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin erken gebelik testi aldım ama yapmadım korkudan
İğne etkisi bakımından bi kaç gün daha sabredin bence zor ama çok haklısınız Aslında bizde tüp bebek yapmayacaktık ama doktor azizliğine uğradık çok yüksek doz iğneler yaptırınca 30 yumurta gelişti mecbur kaldık yapmaya şükür biri tutmuştu kızım var 6 yaşında şimdi ikinci için bu sefer bari tüp bebek yaptırmadan bir deneyelim dedik bu arada iğnenin üçüncü günümdeyim kasıklarım ağrıyor sizinde var mıydı Ağrı veya akıntı

Kaderi güzel olsun bende 2.gün ağrı ve çok az akıntı oldu ama karın şişliği hala var birde kabızlık yaptı son günlerde

Herkese selaaam Bende cumartesi günü Femara kullanmaya başladım. Çarşamba bitecek, cumartesi kontrolüm var. Benim ikinci denemem olacak. İlkinde 20 ve 22 mm yumurtalarım vardı, çatladı fakat tutmadı. Bu ay yeniden deneyeceğiz. Rabbim bizi hayırlısıyla güçlük çektirmeden evlatlarımıza kavuştursun

Merhaba a.s hoşgeldiniz benim doktorumun dediğine Göre femera çok kaliteli yumurta yapıyormuş bu ay olmazsa bir kaç aya gebelik yüksek ihtimal olur dedi inşallah hayırlısıyla alırız Güzel sonuçları

Merhaba a.s hoşgeldiniz benim doktorumun dediğine Göre femera çok kaliteli yumurta yapıyormuş bu ay olmazsa bir kaç aya gebelik yüksek ihtimal olur dedi inşallah hayırlısıyla alırız Güzel sonuçları
Ay hadi inşallaah canımm İlk ay tutmadı benim İnşallah bu ay güzel sonuçlar alırızzz

Son düzenleme:
Bende dün akşam çatlatma iğnesi vurdum yarın sabah da aşılama yapılacak ilk denemem umarım tutar umarım bebek isteyen herkes müjdeli haberi alır.
Hadi bakalım hayırlısıyla güzel olsun sonu büyük ihtimalle bugün oldunuz aşılama belirti ağrı filan oldu mu hiç canım

Merhabalar bende dün sabah 2. Çatlatma iğnemi oldum herşeyden önce gerçekten stres yapmamak gerekiyor bunu yumurta büyütmeye çalışırken çok yaşadım stres sıkıntı yapmadığım zaman yumurtamın büyüdüğünü fark ettim bende pcos hastasıyım inşallah olumlu sonuçlar alırız hepimiz

Selam kızlar benim 13.gün test negatif çıktı sizde durumlar ne

Eklentiler

• IMG-20221207-WA0006.jpeg
    96,5 KB · Görüntüleme: 448
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…