Arada kaliyorummmmm

Senin dinin sana nasıl taharetlenecegini anlatmış bende onu savunuyorum nesini anlamadın pardon da
Bunun din ile ne alakası var??? Sizin bu denli olayı didiklemenize karşın tedavi olmanız gerektiğini söyledim bu kafayla her türlü zarar. Konu temizlik değil. Konu sizin ne derece hasta olduğunuz.

Tesekkru ederim bende bunları biliyorum aslında ama tuvalet konusu çok hassas diğer konuları yeniyorum bende bu değişik bisey ya
Zorlamayın da kendinizi ama eşinizin de kalbini kırmayın. Anne babası sonuçta alınabilir. Orta yolu bulursunuz inşallah

Bunun din ile ne alakası var??? Sizin bu denli olayı didiklemenize karşın tedavi olmanız gerektiğini söyledim bu kafayla her türlü zarar. Konu temizlik değil. Konu sizin ne derece hasta olduğunuz.
Teşekkürler hastalığımı teşhis ettiniz hayirli geceler

Siz nasıl yapıyorsunuz.
Sol elinizle taharetlendiniz sonra sağ elinizle dön çektiniz ama pantolon etek nasıl düzeltilir bir elle.
Yarım yamak giyinmiş vaziyette lavboya gidip ellerinizi yikadiktan sonra giyiniyorsunuz.
Kafam iyi karişti ,AVM tuvalette lavbo yok ,wc ye girdiniz eeee.üstünuzu çekmeden nasıl el yıkamaya gidiyorsunuz?

Tuvalete bir kamera takın iddialarınız gerçek mi hep beraber bakalım edepsiz kadın nasıl yapar böyle birşeyi 🤣🤫

Kimin donu yokmuş?Anlamadım😂
Kayınvalidesi demiş benim sizin gibi bi tane donum yok diye. Hani çamaşır üstüne başka şeylerde giyiniyo ya insanlar, bazıları şalvar, bazıları tayt falan giyiyoz ya eteğin altına falan onlardan bahsediyor.

E siz bununsürekli takip edemezsiniz ki, eve misafir gelip gitmiyomu? Bir kişi temiz elle açsa 5kişi kirli eliyle açacak. Size düşen wcyi yıkarken muslukları ve kapı kolunu da dezenfekte etmek. Yani bunlara takarsanız o hooo.

eee mutlaka gelecek bu insanlar ha şimdi ha sonra. Bence gereksiz takıntı

Siz nasıl yapıyorsunuz.
Sol elinizle taharetlendiniz sonra sağ elinizle dön çektiniz ama pantolon etek nasıl düzeltilir bir elle.
Yarım yamak giyinmiş vaziyette lavboya gidip ellerinizi yikadiktan sonra giyiniyorsunuz.
Kafam iyi karişti ,AVM tuvalette lavbo yok ,wc ye girdiniz eeee.üstünuzu çekmeden nasıl el yıkamaya gidiyorsunuz?
Evimden başka yerde tuvalete girmiyorum büyük abdest olarak yani 28 yıldır bu şekilde

Kayınvalidesi demiş benim sizin gibi bi tane donum yok diye. Hani çamaşır üstüne başka şeylerde giyiniyo ya insanlar, bazıları şalvar, bazıları tayt falan giyiyoz ya eteğin altına falan onlardan bahsedilir
Biri beni anlamis

E siz bununsürekli takip edemezsiniz ki, eve misafir gelip gitmiyomu? Bir kişi temiz elle açsa 5kişi kirli eliyle açacak. Size düşen wcyi yıkarken muslukları ve kapı kolunu da dezenfekte etmek. Yani bunlara takarsanız o hooo.
Genelde günlük yıkarım zaten sürekli kullanılan yerleri sıkıntı uzerlerine o elleri ile dokunmalari oraya müdahale edemiyoruz ki sonuçta sonra gelip koltuklara oturacak çocuğa dokunacak

Kızlar belki saçma bi soru olacak ama çok sıkıntılı bu süreç benim için eşimin ailesi bize gelmek istiyor bebeğimiz oldu 6 aylık şuan ama gel gelelim ki bi ara bize geldiler bunlar tuvalette uzun kalıyorlar çıkınca sol el ile kapıyı açıp kapatıyorlardi bi şekilde konuyu açtım namaz kılan insanlar büyük tuvalet sonrası nasıl temizleniliyor diye işte ben anlattım dedim sol el ile temizleniyor sağ el ile üstümü toparlıyorum kapı kolunu musluğu sağ el ile açıp kapatıyorum eşimin annesi ben iyice duruluyor sonra üstümü çekiyorum dedi benim sizin gibi 1 tane donum yok iki elini de kullanıyormuş yani boku ole su ile yıkayıp aritip üzerini çekip dışarıda elini yıkıyor 1 kere sabunla tamam şimdi hepsi böyledir eminim koy de yaşıyorlar eşim hep köylü insan diyo bizde köyde büyüdük ama böle olmaz bende istemiyorum gelmesinler bahane uyduralim diyorum bebeğim 6 aylik kucaklayacaklar gitseler evin hangi tarafını temizlicem ben kapıları perdeleri koltukları halıları bebeğim küçük yapamam zaten bulaşan bulaşır çocuğu alacaklar ben onlardan alcam biz kendi odamıza gideceğiz yatağa gircez mikropLr buluşacakta bulasacak vallahi kafayı yicem toz toprak değil ki sil süpür gitsin çokta takıntılı değilim ama bu tuvalet konusu hassas noktam ne yapacağım ben

Tuvaletin kapısına kulağınızı mı dayıyorsunuz yoksa içeride kamera mı var ?

Tuvaletin kapısına kulağınızı mı dayıyorsunuz yoksa içeride kamera mı var ?
Sanirim idrak edemediniz kendimi gayet açık net ifade ettim ne alaka kamera veya kulak dayamam kendi ağzı ile söyledi zaten beni anlamak bu kadar zor mu ya hakikaten çoğu insan bu şekilde yapıyor sanırım yorumların çoğu o yönde

Sanirim idrak edemediniz kendimi gayet açık net ifade ettim ne alaka kamera veya kulak dayamam kendi ağzı ile söyledi zaten beni anlamak bu kadar zor mu ya hakikaten çoğu insan bu şekilde yapıyor sanırım yorumların çoğu o yönde

Yok normal insanlar kim tuvalette ne yapıyor diye sormuyor ya da mobese gibi insanları izlemiyor

X