Arada kaliyorummmmm

Var hepsi alışmışlar böyle ben mi yanlış düşünüyorum iyi niyetimle akıl danışmak için yazdım keşke anlayarak cvp verseler
Niyetinizi bilemem ama konudaki üslubunuz iyi niyet olarak geçmemiş ki bu kadar insan eleştirmiş. Haksız yere kimseyi gömmez KK.

Var hepsi alışmışlar böyle ben mi yanlış düşünüyorum iyi niyetimle akıl danışmak için yazdım keşke anlayarak cvp verseler
İyi niyet derken?Kayınvalidenizin bütün tuvalet macerasını öğrendik sayenizde.Bakın,bunu el yıkama hastalığı olan ve bu yüzden senelerdir egzama ile boğuşan ben söylüyorum size.

"Çok da takıntlı değilim" premses sendromlu arkadaş onlar sizin üstğnüze zıçmaz ama sizde onların agzına zıçacak potansiyel var

Ay ben çok huylanırım böyle şeylerden. Gece gece kaşıntı geldi, ürperdim. Gözümün önüne böyle eline k*k*lı yaşlılar geldi. Kimsenin evinde demek tuvaleti kullanmamak gerekiyor.

Ya şey lazım, şimdi altını temizledikten sonra dezenfektanlı mendillerden kullansınlar, öyle üstlerini toplasınlar. Her detaya girmişler sohbet sırasında söyle öyle yapsınlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…