Arada kaliyorummmmm

Takip niye edeyim denk geldi mutfaktan çıktım gördüm ben herkesin normal olması gerektiği gbi yaptığı sanıyordum ama farklıymış

Benim bir arkadaşımında böyleydi evi mecbur bol bol çamaşır suyu ile temizlik yapılıyordu evde.

Yani ben şeye çok şaşırdım, denk geldiniz ama siz bu konuyu oturup, böyle ayrıntılı nasıl konuştunuz. Baya donunu çekmesine kadar anlatmış kayınvalide çok şaşırdım.

Söyle peçete tutsunlar ellerine kapıdan çıkıp, musluğa dokunurken. Ya da tuvaletin olduğu yere tuvalet ıslak mendillerinden koy.

Islak mendil süper fikir.Lavabo tuvaletin içinde değil mi?

Var hepsi alışmışlar böyle ben mi yanlış düşünüyorum iyi niyetimle akıl danışmak için yazdım keşke anlayarak cvp verseler

Hanımefendi ayıp ya insanları tuvalette kalma süresinden girmişsiniz, b.kla ve donla devam edip köylü olmalarından çıkmışsınız. Bir de bunu buraya yazmışsınız.
Yahu ben demedim eşim onlar ole görmüş temiz olduğunu düşünüyor dedi asla öyle biri degilim

Yani ben şeye çok şaşırdım, denk geldiniz ama siz bu konuyu oturup, böyle ayrıntılı nasıl konuştunuz. Baya donunu çekmesine kadar anlatmış kayınvalide çok şaşırdım.
Heralde öyle olmuş ki kayınvalide benim 1 donum yok,değiştiririm demiş.

Konu sahibi inanın ben de bu tuvalet ve el yıkama konusunda çok hassasımdır ama eş ailesine gelmeyin demek doğru olmaz dezenfektan alın ve wc çıkışına monte ettirin en güzeli o bebekli ev diye de not düşün bebeği düşünüp sıkacaklardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…