Gelinlik Modelleri aqualilly'nin diktirmek için sabırsızlandığı gelinliği

Ohh maşallah hazırlıklar son gaz gidiyor... Düğün tarihlerimiz aynı ama bende bir adım ilerleme yok.. Hala beklemedeyim... Ne gelinlik baktım ne saç modeli:) Neyse..

Bu arada nikahta ne giycen canım?

nikahta gelinlik giycem canım o yüzden hazırlıklar bu kadar hızlı :KK70: gelecek hafta bugün evleniyorum :KK52::KK52: gelinliğim hala dikim aşamasında görmedim henüz ayakkabı, buket, taç, davetiye, şeker her şey tamam hatta araba da :KK70:

foto çekimi yapmıcaz profesyonel nikahta, düğün için bi kaç kişiyle görüşüyorum bakalım böyle işte :KK70:

kızlar yarın gelinliğimi görücem kısmetse pazar günü de giyicem :)) pazartesi ya da salıya kadar yokum geri geldiğimde karşınızda evli bir bağyan olacak artık :KK70:

bana şans dileyin nolur her şey çok güzel olsun hem bu haftasonu hem de evlendikten sonraki hayatımda :KK16:

çok heyecanlıyım sanırım dua edin kızlar lütfen benim için

kızlar yarın gelinliğimi görücem kısmetse pazar günü de giyicem :)) pazartesi ya da salıya kadar yokum geri geldiğimde karşınızda evli bir bağyan olacak artık :KK70:

bana şans dileyin nolur her şey çok güzel olsun hem bu haftasonu hem de evlendikten sonraki hayatımda :KK16:

çok heyecanlıyım sanırım dua edin kızlar lütfen benim için

Canım çok güzel geçer umarım her şey çok ama çoook merak ediyorum gelinliği görmek için sabırsızlanıyorum :KK9:

Canım gelinliğini beğenmene cok sevindim. Senin ve Günnurun gelinliğini gerçekten çok merak ediyorum. Nasıl oldu? Bir fotoğraf yok mu ya hu...

nikah için tebriklerr :)) :) kaç gündür bu günü bekliyorum, acaba gelinliğin nasıl oldu diye.. istediğin gibi olmasına çok sevindim :) fotografını da çoook merak ediyorum :))

sadece telefonumdakiler var ya iki tane kuaförden onlar da koyayım madem böyle sanki gizliyomuşum gibi oldu :KK70:

diğerleri kaan'da onları da alınca eklerim

$181235_10151170407784012_699074011_13449337_1168316045_n.jpg

$581047_10151170630479012_699074011_13450463_1242276942_n.jpg

Çok güzel olmuş o kabartmalar uçuşuyor ve kuşağını da aynadan gördüğğüm kadarıyla çok tatlı. Düğün günü saçıydı makyajızdı harika olacak :))

gelinliği ben çok beğendim ya valla çok şükür en korktuğum şeylerden biriydi neyse ki istediğim gibi oldu. bele oturması, kuşağı, fiyonku, yaka ve kol kesimi, kuyruğu hep meseleyddi kafamda birebir aynısı oldu pembenin kesim olarak. arkasındaki bağcığı bile aynıydı gelinlikçim sağolsun iyi yapmış. o minik çiçekler tek tek dikildi hem duvağa hem gelinliğe. dediğim gibi öndeki çiçeklerin yerleşimi dışında pembeyle aynı onu da ben böyle istedim. kaba geldi diğeriyle aynı yapınca.

bu arada topuklu ayakkabı hiç bana göre değil neyse ki pembe converselerim gelmişti trendyoldan hemen onları giyiverdim ayacıklarım rahat etti :KK70:

canım bu resimdeki senmisin?yoksa modelmi merak ettimde.gelinlik çok hoş farklı bir model tıpkı evin gibi gelinliğinde tarzmış hayırlısıyla giyersin inşallah

gelinliği ben çok beğendim ya valla çok şükür en korktuğum şeylerden biriydi neyse ki istediğim gibi oldu. bele oturması, kuşağı, fiyonku, yaka ve kol kesimi, kuyruğu hep meseleyddi kafamda birebir aynısı oldu pembenin kesim olarak. arkasındaki bağcığı bile aynıydı gelinlikçim sağolsun iyi yapmış. o minik çiçekler tek tek dikildi hem duvağa hem gelinliğe. dediğim gibi öndeki çiçeklerin yerleşimi dışında pembeyle aynı onu da ben böyle istedim. kaba geldi diğeriyle aynı yapınca.

bu arada topuklu ayakkabı hiç bana göre değil neyse ki pembe converselerim gelmişti trendyoldan hemen onları giyiverdim ayacıklarım rahat etti :KK70:

Helal olsun valla süper yapmış gelinlikçin içine de sinmiş. Aaaa ben ne soracağım sana kuyruğu ne kadar uzun yaptırdın. Oynarken falan çok sıkıntı yaratır mı acaba benim gelinliğin de aynı şekilde kuyruğu uzun ama biraz daha kısa yaptıracağım galiba.

canım bu resimdeki senmisin?yoksa modelmi merak ettimde.gelinlik çok hoş farklı bir model tıpkı evin gibi gelinliğinde tarzmış hayırlısıyla giyersin inşallah

benim canım pazar günü nikahım vardı kuaförden bu fotolar. teşekkürler canım iyi dileklerin için :) gelinliğim çok güzel oldu çok :nazar: modaevi sahibi benim gelinlikten kendine de dikecekmiş vitrine koymaya bayıldı o da :KK70:

Helal olsun valla süper yapmış gelinlikçin içine de sinmiş. Aaaa ben ne soracağım sana kuyruğu ne kadar uzun yaptırdın. Oynarken falan çok sıkıntı yaratır mı acaba benim gelinliğin de aynı şekilde kuyruğu uzun ama biraz daha kısa yaptıracağım galiba.

kuyruk sorun yaratmıyor canım yürürken eğer önü uzunsa basma ihtimalin var arkası sorun çıkarmıyor. benim kuyruk baya vardı duvağım da uzun ama yürürken ön kısım sıkıntılı oldu converseleri giyince. topukluya göre ayarlanmıştı çünkü boyu :KK70:

ben facete görmüştüm resimlerini :KK70: merak etmiştim şahsen neden çiçekleri yakaya da yapmadı diye, malum modelin özelliği de orası biraz. eh, onu da sen böyle tercih etmişsin. O zaman hayli benzetmişler. Saçın-makyajın güzel olmuş. Tam boy resimleri bekliyoruz...

diğeri gibi yapınca hoşuma gitmedi duruşunu sevmedim pek üstümde böyle seyrek seyrek yaptık göğse kadar. zaten kadın çiçekleri dikmemişti ben provaya gittiğimde iğneledi bi kaç şekilde bana sordu hangisini yapayım diye bunu beğendim en çok böyle dikti. fotoğrafları bekliyorum ben de halen :KK70:

X