Gelinlik Modelleri aqualilly'nin diktirmek için sabırsızlandığı gelinliği

gelinlik modeline bayildimmm çok zevkli ve farklı umarım tahmin ettiginden ck daha güzel dikerler :KK66:
Saç,duvak ayakkabı fikirleride çok zevkli , bu isten anliyan insanları bı başlıkta bulmusken bisey sorayım bende :KK66: bende siyah kusakli bı gelinlik beğendim ama çok zarif bi kuşak istersem pudrada olabilir ama ben siyahi çok sevdim sizce nasıl olur vera wang in modeli

pardon kızlar adana'daydım yeni geldim ve görebildim mesajalrınızı :))

öncelikle teşekkürler canım iyi dileklerin için. valla bence çok güzel siyah benim düğünüm kır düğünü olduğu için koyu renk düşünmedim. eğer salon düğünü ya da yalnızca nikah olsaydı ben de siyah ya da saks mavisi düşünürdüm :)) pudra da güzel durur bu sene moda olduğu için ayakkabı seçiminde de zorlanmazsın diye düşünüyorum. yine de eğer sen beğendiysen hiç düşünme bence :)) annem hala pembe kuşak pembe gelin ayakkbısı mı olurmuş diyip duruyor :KK70: olur valla çok da güzel olacak hem de inşallah :KK70:

harikaymış allah güzel gününde giymeyi nasip etsinn çok zarif.mutluluklar dilerim

teşekkürler amin inşallah canım :)

süpeeerr çok hoş gelinlik,alt tarafı tafta o kesin ,üst kısımda fransız dantelinden mi bilmiyorum

üst kısmı ipek tül sanırım kumaş alırken baktım da ipek tüle benzettim en çok. ama ben biraz daha tok durması için (bir de yakasını kayık yaka diktiriyorum ben) likra tül aldım. bu fotoğraftaki ipek tüle benziyor dediğim gibi

nr 39 ve trendyolun azizliğine uğradım pembiş ayakkabım yalan oldu ben de bunu aldım bugün markafoniden uslanmadım internet alışverişinden biliyorum ama napim görünce dayanamadım hem de nr 39un yarı fiyatına hıhh

$ayakkabı.jpg

nasıl ya? biraz açar mısın ne oldu?

nr 39 ayakkabıyı gönderememiş trendyol'a, trendyol temin edemedik dedi siparişi iptal etti bir de kaç gün bekletip yaptılar bunu. neyse ki nikaha daha vardı yoksa burunlarından getirirdim alimallah

bu da kahve gibi duruyor ama pembe yazıyordu açıklamasında aldım bakalım pembe çıkmazsa iade ederim artık

bu ayakabı da güzel ama pembişler ayrı bi tatlıydı sanki :KK16: nikaha ne kadar var canım :)

pembişler güzeldi hakkaten fiyongu burun açıklığı topuğu falan :/ bunu da pembe diye aldım ama burda rengi koyu gibi açıklamasında pembe saten yazıyodu pembe çıkmazsa bunu da iade ederim artık :KK70:

20 mayısta nikah çok az kaldıııı:KK52::KK52:

pembişler güzeldi hakkaten fiyongu burun açıklığı topuğu falan :/ bunu da pembe diye aldım ama burda rengi koyu gibi açıklamasında pembe saten yazıyodu pembe çıkmazsa bunu da iade ederim artık :KK70:

20 mayısta nikah çok az kaldıııı:KK52::KK52:

ayyy çok az kalmışşşşş. nikahta da gelinlik giyeceksin dimi. gelinlik hızlıca dikiliyor o zamannn:))

eed bi sürü eksiğim var taç buket nikah şekeri :KK52::KK52:

nişandaki azim ve kararlılığı nikahta göremiyorum kendimde niyeyse :KK70:

biz de dün nikah şekeri ve davetiye için cağaloğluna gittik. adamlar daha çok erken bu güzel havada gidin keyfinize bakın davetiye 1-2 günde hazır oluyo dedi, kovdu bizi:) davetiyelere 70-90kuruş civarı fiyat verdiler. nikah şekerleri de 1tl-3tl arası dediler. siz davetiyeyi hallettiniz mi

biz de dün nikah şekeri ve davetiye için cağaloğluna gittik. adamlar daha çok erken bu güzel havada gidin keyfinize bakın davetiye 1-2 günde hazır oluyo dedi, kovdu bizi:) davetiyelere 70-90kuruş civarı fiyat verdiler. nikah şekerleri de 1tl-3tl arası dediler. siz davetiyeyi hallettiniz mi

nikah davetiyesini nişanlım halletti düğün davetiyesini beğendim ama daha çok var diye bastırmadık.

ben de eminönüde şekercileri gezmiştim. bende onları yapacak yürek yok ya acaba kayınvalidem yapar mı malzemeleri alsak :/ çünkü benim beğendiğim şekerler 1.5 lira falan. 300-350 tane lazım nikah ve düğün için toplamda.

bakalım bu aralar kafam hiç iyi değil okul çok yoğun bir de problemli bi çocuk var onla uğraşıyorum :S kendimi toparlayabilsem hallederim de işte olmuyor bi türlü

selam kızlar bende gecen sene temmuzda evlendim,davetiye ve nikah sekeri konusunda berkay davetiyeyi öneririm hem uygun hemde cok ilgililer hepinize mutluluklar:KK16:

kızlar düğünde taç kullanmayacağım ama nikahta istiyorum sanırım içimde kalmasın diye biraz da :))

gelinlikteki çiçeklerin ortasında minik inciler var diyip beğendiğim tacı göstereyim

417680_358156530861545_277481635595702_1387831_1875684335_n.jpg

aslında şöyle bi şey isterdim ama sanki roman havası var bunda biraz ve sanki basit duruyor gibi :KK70: bi de rengi tutturamam herhalde çünkü gelinliğim bembeyaz değil kırık beyaz, pembesi de çok pembe gibi geldi yine de sizlere de gösterip fikirlerinizi almak istedim

404970_358156310861567_277481635595702_1387820_1578770476_n.jpg

421136_252609758150222_175317232546142_574056_1771014620_n.jpg

Son düzenleme:
Merhabalar, gelinliği fikirlerinizi çok beğendim.. En sonda koyduğunuz taçlardan da incili olan en şık duranı, diğerleri çok basit durmuş :)

Bir de benim de Ağustosta düğünüm var ve gelinliğimi diktireceğim, buradaki arkadaşların fikirlerine önem veriyorum da moda evinizi ve dikim fiyatını söyleyebilir misiniz?

Son olarak galiba sizin düğününüzün bir konsepti var ve organizasyon firması ile çalışıyorsunuz, nikah şekeri ve magnet alternatifi olarak TEGV ve LÖSEV in sitesinde çeşitli şeyler var, sadece hatırlatmak istedim, belki de çoktan karar verilip hazırlandı sizinkiler, ama burayı okuyan diğer arkadaşların da görmesi fena olmaz... Ben nikah şekeri yerine o tarz bir şeyler yaptırmak istedim, hem para da bir hayır işinde kullanılmış olur :)

Nikah ve düğün telaşınızda kolaylıklar diliyorum, Allah mesut etsin :)

Merhabalar, gelinliği fikirlerinizi çok beğendim.. En sonda koyduğunuz taçlardan da incili olan en şık duranı, diğerleri çok basit durmuş :)

Bir de benim de Ağustosta düğünüm var ve gelinliğimi diktireceğim, buradaki arkadaşların fikirlerine önem veriyorum da moda evinizi ve dikim fiyatını söyleyebilir misiniz?

Son olarak galiba sizin düğününüzün bir konsepti var ve organizasyon firması ile çalışıyorsunuz, nikah şekeri ve magnet alternatifi olarak TEGV ve LÖSEV in sitesinde çeşitli şeyler var, sadece hatırlatmak istedim, belki de çoktan karar verilip hazırlandı sizinkiler, ama burayı okuyan diğer arkadaşların da görmesi fena olmaz... Ben nikah şekeri yerine o tarz bir şeyler yaptırmak istedim, hem para da bir hayır işinde kullanılmış olur :)

Nikah ve düğün telaşınızda kolaylıklar diliyorum, Allah mesut etsin :)

bana da diğerleri basit gibi geldi. aslında çiçekli bir taç istiyordum ama bunlar pek içime sinmedi. incili sade ve şık yine de araştırmalardayım hala.

nikah şekerini hallettik evet yine de burda bahsetmeniz çok hoş oldu belki başkaları görür. iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. modaeviyle ilgili sorularınıza mesajla cevap vereceğim. size de kolay gelsin umarım her şey istediğiniz gibi olur :))

X