Gelinlik Modelleri aqualilly'nin diktirmek için sabırsızlandığı gelinliği

hep gelinlik hep gelinlik buyrun bu da bizimkinin damatlığı :KK70:

06_big.jpg

Kuzum biz henüz bakmadık ama ne kadar fiyatlar senin deneyimlerden yararlanalım :)) Çok çok şık ve sade öyle parlark marlak saçma damatlıklardan değil.

bizimki bunun aynısı :KK70: alacağın yer göre değişiyor hatta geçen bi mağazanın vitrinine yazmışlardı hangisi hatırlamıyorum da avm mağazalarındandı gitsen görürsün kesin; smokin, papyon, gömlek, kuşak 300 diye. biz sarardan aldık gelinlikle aynı fiyata geldi nerdeyse :KK70:

ayakkabı ve kemer hariç 600 mü ne verdik babam verdi yani ben tam bilmiyorum o yüzden :KK70:

zaten şu damatlık denen fular yelek ikililerini oldum olası sevmezdim bu sene de moda değil galiba görmedim hiç bi yerde şükürler olsun, biz hem böyle istiyorduk kaan'a da sararla cacharel en güzel oturuyor o iki mağazaya girdik sadece.

canım çok şık gerçekten bende bu yakası farklı kumaş olanları beğeniyorum demekki aynıymış bende sormuştum 600 tl demişlerdi güle güle giyinsin eniştemiz

tatlım gelinlik seçimin çoook hoş zaten, damatlık da çok iyi duruyo ikiniz de güle güle giyin canımm :))nikaha da az kalmış , gelinlik hazırlıkıların nası gidioo ?

tatlım gelinlik seçimin çoook hoş zaten, damatlık da çok iyi duruyo ikiniz de güle güle giyin canımm :))nikaha da az kalmış , gelinlik hazırlıkıların nası gidioo ?

gelinlik bilmiyorum ne alemde yarın bi arayacağım gelinlikçiyi bir de gelinliğe hafif kol isteyeceğim bakalım düşük kol şunun gibi

Pronovias-2013-yaz-gelinnlik-modelleri-denver_a1-550x652.jpg

böyle katlı değil tabii ama ince tülden bunun gibi hafif düşük bi kol iyi olacak sanırım. bayan gelinliği dikmediyse hala tabii :KK70:

canım bizde sarardan baktık aynı damatlık 850 tl dediler kumaşları çok güzeldi ama biraz pahallı tabi

evet sarar ve network en pahalı markalardı biz de bakarken farkettik de duruşu falan en iyi sarar'ınki oldu bizimkine.

cacharelle sarar giyer zaten normalde de en iyi onlar oluyor kesimlerinden dolayı, nişan bohçasına kiğılıdan alıp koymuştum hiç giyemedi yazık :/

eed ortalama bi fiyat var zaten. Ama süvari crispino falan bi kaç yer daha uygundur diye düşünüyorum

teşekkür ederim canım :)

biz henüz almadık ama bizim buraya yakın süvari fabrika satış mağazası var oradan almayı düşünüyorum bu arada heyecan durumları nasıl 10 gün kaldı nikaha :d

biz henüz almadık ama bizim buraya yakın süvari fabrika satış mağazası var oradan almayı düşünüyorum bu arada heyecan durumları nasıl 10 gün kaldı nikaha :d

ay ne bilim :KK70: düşününce çok heyecanlanıyorum ama gün içinde düşünmeye pek fırsatım olmuyor bugün de yine bitkin geldim eve :/ bizim okul kadar yorucu başka bi okul daha yoktur heralde :/

Evet kesinlikle cok begendim :nazar: InsaAllah sonucu ta istedigin gibi olur. Mutluluklar dilerim canim. Bende bir gelinlik begendim. Diktirme ve satin 1000TL olur dedi internette görüstügüm bir gelinlikci ama henüz emin degilim dikim riskini göze alayim mi diye. Birde cok sade bir gelinlik düsünüyordum aslinda hayalimde hep öyleydi ki sadeyi seven biriyim. Ama bu gelinlik cok satafatli gibi sanki cok kararsizim bende :)

Gelinkte su:

Eki Görüntüle 315588

ben denemiştim bu gelınlıgı arkadaslarım tarafından beyenılmedı üste göre altı cok hareketlı

huu gelin kız nasılsın bakalım : )
gelinliğin ne alemde canım ? ayakkabın geldi mi ve şekeri nasl yaptırdın merak ettim

forumdan uzak kalınca böyle oluyor. bu ara bende kuzenlerimi evlendiriyorum onlar için koşturuyorum banada tecrübe oluyor:KK70: kuzenimin gelinliğini görünce aklma sen geldin :KK70: esra görseydi parçalardı diye düşündüm , tahmin ettin galiba :KK70:

huu gelin kız nasılsın bakalım : )
gelinliğin ne alemde canım ? ayakkabın geldi mi ve şekeri nasl yaptırdın merak ettim

forumdan uzak kalınca böyle oluyor. bu ara bende kuzenlerimi evlendiriyorum onlar için koşturuyorum banada tecrübe oluyor:KK70: kuzenimin gelinliğini görünce aklma sen geldin :KK70: esra görseydi parçalardı diye düşündüm , tahmin ettin galiba :KK70:

ahahah cıngıl cıngıl bi şeydir kesin dilek ağacı gibi :KK70:

ayakakbım gelmedi henüz, şekeri tacı çiçeği mail atıcam da bi fırsat olmadı. yarın inşallah atarım. ay sana bunları derken yarın bi kitap götürcektim bi öğrenciye unutmayım diyodum kendi kendime o aklıma geldi :KK70: hemen koyim çantama da unutmayayım :KK70:

sen naptın baktın mı hiç gelinlikçilere bi fikir edinmek için

ahahah cıngıl cıngıl bi şeydir kesin dilek ağacı gibi :KK70:

ayakakbım gelmedi henüz, şekeri tacı çiçeği mail atıcam da bi fırsat olmadı. yarın inşallah atarım. ay sana bunları derken yarın bi kitap götürcektim bi öğrenciye unutmayım diyodum kendi kendime o aklıma geldi :KK70: hemen koyim çantama da unutmayayım :KK70:

sen naptın baktın mı hiç gelinlikçilere bi fikir edinmek için
:KK70: bak ben gelmeseydim unutacaktn :KK70: aklın nerde bakaym:p
aynen tahmin ettin gibi canım :KK70: o kadar laf ettim dinletemedim valla : )
bu hafta bir düğünümüz daha var sülalede en sona ben kalacağm galiba :KK70: onun gelinliği çok güzel eskişehirde diktirdi .

merak ettim canım , bekliyorum malili siteye gelemesemde mailine cevap veririm vaktim olduğunda: )
ben akay da gördüğüm gelinlik modeline benzer modelleri pronovias 2013 modellerinde birsürü gördüm. birkaç model var beğendiğim . dikecek iyi bir yer bulabilsem ne ala :S

:KK70: bak ben gelmeseydim unutacaktn :KK70: aklın nerde bakaym:p
aynen tahmin ettin gibi canım :KK70: o kadar laf ettim dinletemedim valla : )
bu hafta bir düğünümüz daha var sülalede en sona ben kalacağm galiba :KK70: onun gelinliği çok güzel eskişehirde diktirdi .

merak ettim canım , bekliyorum malili siteye gelemesemde mailine cevap veririm vaktim olduğunda: )
ben akay da gördüğüm gelinlik modeline benzer modelleri pronovias 2013 modellerinde birsürü gördüm. birkaç model var beğendiğim . dikecek iyi bir yer bulabilsem ne ala :S

inşallah bulabilirsin canım ankaradan ümidim var benim. adana bu konuda çok varoş maalesef :/ geç olsun güç olmasın demişler, mutlu olalım gerisi önemli değil bir ay önce iki ay sonra farketmez di mi ama :))

mail atıcam evet nou da unutmuştum burayı okuyunca aklıma geldi :/ okul beni mahvediyor ya on saat ders üç gün üstüste travma yaşıyorum eve gelince :/

nerdeyse bir hafta kaldı nikaha saçımı nasıl yapsam hala karar veremedim düğünde istediğim saçımı yaptırsam acaba nikaha da belki o saçı düğünde yaptıramam zaten ağustosun sıcağında adana'da

of kızlar bi yardım edin napsam :/ yüzüm de tombik, ay parçası gibi durmak da istemiyorum biraz salık dağınık saç kapatır heralde tombikliklerimi :/ ne yapsam kızlaaarr telaşlandm iyice :KK52::KK52:

başlığını uzun zamandır takip ediyorum, seçimlerin harika, zaten gelinliğine bayıldım tam kır düğünü gelinliği, nikahtaki saçını bilemem ama verdiğin linkteki yandan örgülü enseden topuzlar gelinliğine gerçekten çok yakışır:KK34:

Ohh maşallah hazırlıklar son gaz gidiyor... Düğün tarihlerimiz aynı ama bende bir adım ilerleme yok.. Hala beklemedeyim... Ne gelinlik baktım ne saç modeli:) Neyse..

Bu arada nikahta ne giycen canım?

X