Annemin bana yaptığı haksızlık mı değil mi?

Haksızlık falan değil. Miras diye bir şey yok, insanlar henüz yaşıyor, size hiçbir şey vermek zorunda değiller. Anne baba yaşarken miras kavgasına düşmek aşırı çirkin bir şey.

Yani isterseniz tekrar girin profilime, bütün cevaplarıma sırayla beğenmedim atın sonuç değişmeyecek. Mal hırsı gözünüzü kör etmesin

Benim işim bol. Ben her gün tez yazıp kurslara gidiyorum canım. Dans kursuna kadar aktifim merak etme
Boş vakit sahibi olmak ayıp mı ya?
Şahsen ben doğum iznindeyim benim çok boş vaktim var mesela şu an
Sizin hiç işiniz yok
Sizin hiç bu konuda yorum yapmamanız lazın

evmiş kiraymış,kardeşinin hamilelik ihtimali fln dert etmiş konu açmış istediği yorumları alamayınca da burdaki üyelere çemkiriyor..madem hiçbir şeye minnet etmeyeceksiniz, ihtiyacınız yok ve her şey süperse neden "bir derdim var" bölümüne konu açtınız ??
bence burada çok büyük bir derdi olan biri varsa anneniz babanız ben onlara üzüldüm.

'Bir derdim var' bölümü gelin burda yargı dağıtıp milleti eleştirin bölümü değil demek ki

Vizyonu değerlendirecek kişi siz değilsiniz. Sizde de gelişmeyen pek çok şey aşikar.
Tezlerimizi kapıştıralım mı?
Ne tezmiş arkadaş bitince boynunuza asın lütfen görmeyen kalmasın
Anlata anlata bitiremediniz

Neyse tamam inşallah kendimi durdurabilip yazmam tekrar
Bak bu huyumu durduramıyorum
O gelişmedi işte bende

Siz otururken biz de yazıyoruz işte. Boş boş lise terk gibi oturup beklemiyoruz sonuçta

'Bir derdim var' bölümü gelin burda yargı dağıtıp milleti eleştirin bölümü değil demek ki
siz derdinizi yazdınız biz de size diyoruz ki bakış açınızı değiştirin...bunu biraz sert söylemiş olabiliriz ama gerçekler acıdır.
kaldı ki eşinizin sizi doldurmasına da izin veriyorsunuz bunun da ne kadar yanlış olduğunu evliliğiniz yıllandıkça göreceksiniz. evet bir dert edinmişsiniz ama aslında bu gerçek bir dert değil, inşallah da bebeğinize sağlıkla kavuşursunuz o zaman belki olgunlaşır ailenizi anlarsınız.

Siz otururken biz de yazıyoruz işte. Boş boş lise terk gibi oturup beklemiyoruz sonuçta
Ben çoktan yüksek lisansımı tamamladığım için şu an boş oturmaya vaktim var çünkü
İnanmazsınız üstelik çalışırken tamamladığım bi yüksek lisansım
Bunları bitirince çocuk düşündüm
Üstelik 30 yaşıma da gelmedim daha
Sizin kriterlere göre hem çocuğa müsaitim hem hayatımı akademik kariyere adamışım
Üstelik ailemin mal varlığından da bi talebim yok
Verirlerse verirler vermezlerse canları sağ olsun
Hatta keşke keyiflerince sağken harcasalar
Sonuçta okutmuş, meslek sahibi etmişler beni

Demem o ki sandığınız kadar böbürlene böbürlene anlatacak bir durumda değilsiniz
En fazla bipolar kardeşinizin durumundan kendinizi gaza getirip kendinizi iyi hissedin
Büyük ihtimalle anneniz de bu kendini beğenme halinizin farkında olduğu için kardeşinizi sizden kayırmak zorunda kalmıştır

Sınanmadığımız hiçbir şeyin masumu değiliz unutmayın. Klavye başında sallamakla olmuyor.
Şekerim sınandım diyorum işte. Bak ailemin bütün mal varlığını reddettim, hepsini kardeşime vermelerini söyledim. Hem de seninki gibi yarım ev falan değil verdiğim. Aynı şekilde KudrAlobar da kardeşine verilmesini istediğini söyledi. Bak sınandık ve duruşumuz bu. Kocalarımız ağzını açamıyor. Bize neden cevap vermiyorsun? Sınandığımız için mi

Herkes aynı olamaz hayatta. Ben buyum bitmiştir

Bunlara cevap veremiyor asla. Hatta ifade bile koymuyor, görmezden geliyor.

Anca hakaret edebileceği yorumlara yazıp arada bir umurumda değilsiniz diyor. Yeğenim 2,5 yaşındayken bişey yapmasına izin vermeyince umyumda diişinij derdi

Yok verdi cağğğnım karakterli duruş sergiliyomuş bizim heralde pis tokgözlüler olarak kkda yerimiz yok…. Kellemizi ne zaman alırlar acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…