Annemi kaybettim

arkadaslar beni tanıyan bilir annemin hastalıgından bahsetmiştim,
işte kader annemide aldı...cok kötü haldeyim bugün 6 gün oldu canım annemi cok ama cok özledimmmm..

canım benim allah sabırlık versin.çok zor bir durum.anneciğinin mekanı cennet olsun.
nur içinde yatsın.canım bundan sonra sana düşen görev bol bol dua edip kuran biliyorsan kuran okumak.hem kendin biraz olsun rahatlarsın hemde anneciğine faydası olur.
tekrar başın sağolsun.

başın sağolsun arkadaşım mekanı cennet olsun
nurlar içinde yatsın :Saruboceq::Saruboceq:

Başın sağolsun canım ya. Çok zor bir durum. Allah size sabır versin. Annenizin de mekanı cennet olsun canım.

BAŞIN SAĞILSUN İÇİM YANDI BENİMDE benimde bir tek annem var babam 13 yıl önce vefat etti.
allah her şeyin hayırlısını versin

Şuan ne söylesek bilirim ki boş..Acın çok taze(hoş bu acı hiç dinmez)Üzülme desem nasıl üzülmezsin ana bu..Bol bol dua et onun için..Güçlü olmaya çalış,herşey biz insanlar için..Başın sağolsun..

Allah sabır versin canım başın sağolsun ne demek olduğunu çok iyi bilirim zaman herşeyin ilacı elbette hayatın boyunca hiç birşeyi unutmuycaksın ama zamanla acın hafifliycek canım mekanı cennet olsun sizlerede sabır versin Allahım

offff ne diyecegimi bilemiyorumm..başınsagolsun canım benim.kelimelerin bittigi yerdeyiz...ALLAH ANNECİGİNE CENNETİ NASİP ETSİN İNŞALLAH.metin olmaya calış..sevgilerimle.

Basin sagolsun canim, seni cok iyi anlayabiliyorum, bende bundan 5 ay evvel annemi kaybettim, ne desek bos gülüm takdiri ilahi rabbimiz ne kadar isterse o kadar yasicaz...

Benim annem kanser hastasiydi tek tesellim cekmedi bitmeden tertemiz vefat etti, tabiki cok özlüyorum annemi, ama onun simdi yataga bagli bir sekilde aci icinde kivrandigni düsünmek dahada korkunc geliyor bana.

Suan inanamiyorsundur hala sana bir rüya bir saka gibi geliyordur, cevrendeki teselli vermek isteyen herkeze "kapatin cenenizi benim annem ölmedi demek istiyorsundur ama inanki acin hafifleyecek gecmicek ama hafifleyecek...

Mekani cennet olsun senin benim tüm ölmüslerimizin bu mübarek aziz günlerde

Başın saolsun.Allah mekanını cennet etsin sana da sabır versin güzelim.Ben şuan anneme bişey olduğunu hayal etmek bile istemiyorum

Başın sağolsun canım Allah annenin mekanını cennet etsin inşallah sanada bol sabır versin Allah yardımcın olsun

başın sagolsun allah verılen sabırları yerıne getırmenı nasıp etsın. mekanı cennet olur ınşaallah

arkadaslar beni tanıyan bilir annemin hastalıgından bahsetmiştim,
işte kader annemide aldı...cok kötü haldeyim bugün 6 gün oldu canım annemi cok ama cok özledimmmm..

ne desem boş kelimeler kifayetsiz kalır senin acını dindiremem ama başın sağolsun arkadaşım:a015:

allahımmmm sana sabırlarr versinn canımm.başın sağolsun bu durumda ne denirki.annenin adına fatiha okucam canım.allah rahmet eğlesin.

X