Annemi kaybettim

Başınız sağolsun. Allah sabır versin alışmak çok zor anne babanın yokluğuna....
Herşeyin ilacı zaman asla insan bu acıyı unutamıyor ama zamanla kabulleniyor.senağlama
Hep biryerlerde birşeyler eksik kalıyor zaten. Bende bunları yaşadım, yaşıyorum hala..
Allah mekanını cennet etsin inşallah. Bu sıkıntılı gününüzde bile polemik yapabilen insanlarada
lütfen biraz daha olgun ve duyarlı olalım diyorum. Bu kadar çabuk ortamı germeye gerek yok !!!!!!!!!!

Son düzenleme:
meldos canım başın sağolsun,denecek birşey pek yok gibi allah sana sabır annen yattığı sürede sana ömür versin canım çok acı ama gerçek bir gün hepimiz bu emaneti teslim edeceğiz inşallah cümlemize ölümün hayırlısını nasip etsin rabbim

en büyükk kayıp gerçektenn
başınn sağolsunn canımm
annesi hayattaykenn herkesss kıymetinii bilmelii

başınız sağolsun anneciğinin mekanı cennet olsun...
burası o kadar güzel bir paylaşım alanı ki ben üzüldüğümde burada dertleşiyorum arkadaşımız burada kederini paylaşıyor olamaz mı?bence bunu yazmanız merak etmeniz bile çok yanlış bazı şeyler yaşanınca anlanır

başın sağ olsun canım yalnızca bişey söylicem ( yanlış anlamayın)
hayatta en acı şeydir heralde anne babayı kaybetmek
fakat üzerinden bir hafta bile geçmemiş yani nasıl pcnin başına geçebiliyorsunuz
yani yanlış anlamayın böyle birşey çok şükür ki başıma gelmemiş
sadece merakımdan soruyorum..

bu yazıya binaen yazdım

başınız saolsun canım allah kimseye böyle acı yaşatmasın yaşattıklarınada peygamber sabırlığı versin allah diğer sewdiklerine uzun ömürler versin...gerçekten böyle bişe yaşamadan düşüncesizce yorum yapmayalım lütfen annenizin yada babanızın kardeşinizin, abinizin,eşinizin,çocuğunuzunbidaha yüzünü hiç göremiyeceğinizi bi düşünün bakalım düşüncesi bile insanın canını yakıyor:çok üzgünüm:allah acılarını yaşatmasın :Saruboceq::Saruboceq:

güzelim rabbim sabırlar versin atlatılması cok zor bi dönemdesin ama sadece sabır
dua et bol bol hiç bi zaman unutulmuyo bu acı
bende 6 ay önce kaybettim anneciğimi felçliydi 14 senedir yatalaktı ve ben annemi kaybettiğimde ikinci bebegime 6 aylık hamileydim inan karnmdakini düşünerekten aglayamadım bile dogru dürüst ama ana ne olursa olsun unutulmuyo acısıda hafiflemiyo sadece alışıyosun yokluğuna o kadar
rabbim onları oralarda rahat ettirir inşallah
sabırlı ol canım benim:teselli:

Başın sağolsun tatlım benim.
Acının çok büyük olduğunu tahmin edebiliyorum ''ölüm soğuktur hiçkimseye yakışmaz.''
Ama hayatın kuralı bu.Rabbim sabırlar versin sana ve ailene.Anneciğinin mekanı cennet olsun inşallah.:Saruboceq:
Ağla dertleş , içine atma ,acını yaşa.Biz her zaman burdayız. :teselli:

Canim simdi ne söylesek sana teselli olmayacak biliyorum.
Bu zor dönemi sevdiklerinle beraber gecirip, kendini avutacaksin.
Annenin simdi dua dan baska birseye ihtiyaci yok. Bol bol oku.
Daha rahat edeceksin ve Allah sana sabir verecek canim.

Mekani cennet olsun annenin.

Allah Rahmet eylesin, mekanı cennet olsun canım.Bende 3 yaşımdayken Babamı kabetmişim hep içimde uhde kaldı baba diyememek, aileden birinin yokluğu çok zor Allah yardımcın olsun.

annesiz geçen zamanın nedemek olduğunu bilirim
mekanı cennet olsun
sizler sağlıklı ömürler versin rabbim giden gelmiyor canım

bu duruma nasıl teselli verilir nedenirse iyi gelir bilemiyorum ne desede insan boş zaten allah sana sabır versin tatlım çok kötü bi durum allah kimseye göstermesin
annecininde yeri mekanı cennet olsun:teselli::teselli:

Canım arkadaşım.. çok üzüldüm başın saolsun...

inan ne yazıcamı bilmiyorum annemi kaybettim yazısı bittirdi beni...

çok üzüldüm...senağlama

Allah rahmet eğlesin sana da Allah sabır versin canım.çok büyük bir acı ne denilebilir ki.Allah yardımcın olsun

Başın sağolsun canım benim...İşte ölüm acısı gene tüm çıplaklığıyla ve gerçekçiliğiyle bir kez daha karşımızda.Şu durumda bütün sözcükler birbiriyle bağını koparır yazacaj bişey bulamaz insan :çok üzgünüm:
Vadesi buraya kadarmış demek ki.Vade yetince ne ileri gider ömür ne de geri ...
Rabbim tahsilatını affetsin inşallah...
Mekanını cennetinin en güzel yerlerinden eylesin...:çok üzgünüm:
Geride bıraktığı yavrularına,eşine,dostuna sabırlarının en büyüğünü versin...

Hep beraber okuyup ''amin '' diyelim arkadaşlar...

''Ey Allahım...
Bu arkadaşımızın ahirete göçen sevgili annesi 'ne mağfiret buyur.
Onun derecesini hidayete iletilmişler arasında yükselt.
Onun geride bıraktığı kimseler üzerine sen halef ol.
Bize ve ona mağfiret buyur.
Ey âlemlerin Rabbi! Onun kabrini genişlet ve orasını onun için nurlandır.
Su, kar ve dolu ile onu günahlarından yıka. Beyaz elbise kirli elbiseden nasıl ayırdedilebiliyorsa sen de onu günahlardan öylece arındır.
Ona kendi diyarından daha hayırlı bir diyar ver, ona aile halkından daha hayırlı bir aile halkı ver, ona eşinden daha hayırlı bir eş ver, onu cennete koy, onu kabir azabından yahut ateş azabından koru..
Ona ikram ve ihsanlarda bulun.''

Amin...

X