Annemi kaybettim

canım şimdi ne söylesek tabiki seni teselli edemeyiz.Anne acısı bu yaşamayan bilmez.Başınız sağolsun.Allah kalanlara sabır versin.Dayanma gücü versin.Annenin mekanı cennet olsun.

canimm basin sagolsun allah rahmet eylesin mekani cennet olsun gercekten aileden birini kaybetmek cok üzücü ama ne diyleim allahin vergisi istee allah sabir versin canimm bende babami 10 yildir kaybetmisim hemsom bende antepliyim nizipten...basin saogolsun

başın sağolsun canım çok üzücü bir durum ama takdiri ilahi allah kalanlara sabır versin

Başın sağolsun canım,Allah sabırlar versin...
Cidden çok kötü,çok üzücü bir durum...
Bir an düşündümde kendi annemi...........yıkılırdım bende...
İçim acıdı resmen...

başın sağ olsun canım yalnızca bişey söylicem ( yanlış anlamayın)
hayatta en acı şeydir heralde anne babayı kaybetmek
fakat üzerinden bir hafta bile geçmemiş yani nasıl pcnin başına geçebiliyorsunuz
yani yanlış anlamayın böyle birşey çok şükür ki başıma gelmemiş
sadece merakımdan soruyorum..

bu durumda kişi kendini büyük bir yalnızlıkta ve boşlukta bulur..şu anda bu sorunun ne yeri nede zamanı..gereksiz bir soru sormuşsun ama arkadaş çok oldğunlukla cevap vermiş..ayıp sana :1no2:

başın sağ olsun canım yalnızca bişey söylicem ( yanlış anlamayın)
hayatta en acı şeydir heralde anne babayı kaybetmek
fakat üzerinden bir hafta bile geçmemiş yani nasıl pcnin başına geçebiliyorsunuz
yani yanlış anlamayın böyle birşey çok şükür ki başıma gelmemiş
sadece merakımdan soruyorum..

valla arkadaş yanlış anlarmı bilmiyorum ama ben yanlış anladım ne alakası var şimdi pc nin başına geçmişse.napıcaktı bir hafta boyunca duvarlarımı seyredicekti.kafası dağılır.hem oyun oynamıyor.oynayabilirde gerçi bizlerle acısını paylaşıyor.CANIM BAŞIN SAĞOLSUN.benimde en büyük korkularımdan biridir anne babamı kaybetmek.allah sabırlar versina.s.

mekanı cennet olsun nur içinde yatsın annecin.
sanada başsağlığı ve Allahtan sabır diliyorum çok zor çok acı bişey yaaa Allah dayanma gücü versin.

her söylenen söz bos hic bir sey teslli etmez seni herhalde...
allah sabirlar vesin acini dindirsin
Rahmetli annenin huzur icinde yatsin mekani cennet olsun
mübarek ay icinde öldü ne mutlu annenise
ahirette tekrar kavusursunuz insallah.
Bir insanda iman olmasa böyle bir aci derlirtir herhalde. Taktiri ilahi
Allahim emanet verdigi cani geri aldi annen ebediyete göc etti
mekani cennet olsun. sabret canim

basin sagolsun, Allah annene rahmet etsin....
sana ve diger aile yakinlarina sabir versin.....

mekanı cennet olsun allah geride kalanlara sabır versin allah anneni mübarek günlerde yanına aldı böyle düşnü birde tekrar başın sağolsun

allah rahmet eylesin canım rabbim sana ve tüm sevenlerine sabır versin....

X