Annemi kaybettim

Canim,başin sağolsun.allah sabirlar versin.inanki çok üzüldüm.uzun zamandir annenin yaşadiği sikintilari sende yaşadin.biliyorum.hep ne kadar üzüldüğünü söylerdin.allah rahmet eylesin canim-.

arkadaslar beni tanıyan bilir annemin hastalıgından bahsetmiştim,
işte kader annemide aldı...cok kötü haldeyim bugün 6 gün oldu canım annemi cok ama cok özledimmmm..

allah sabır versin canım. senin duygularını gayet iyi anlıyabiliyorum. çünkü benimde annem hastaydı ve 2006 senesinde kaybettik. alışmak çok zor fakat allah öyle sabır veriyorki onun sadece orda mutlu huzurlu rahat olduğunu düşünerek kendini avutabiliyorsun.:çok üzgünüm:
eminimki annen allahın katında güzel biryerlerden sana bakıp güzel kızım üzülme ben çok mutluyum ve çok iyiyim diyordur. :teselli:

başınsağolsun allah geride kalanlara sabır versin.

basin sag olsun canim
rabbim ne guzel gunlerde istemis onu yanina
insallah yattii yeride cennet olsun topragi bol olsun insallah cok uzuldum tuglerim diken diken oluyor hep boyle anne vefat edince :KK43:(

arkadaslar beni tanıyan bilir annemin hastalıgından bahsetmiştim,
işte kader annemide aldı...cok kötü haldeyim bugün 6 gün oldu canım annemi cok ama cok özledimmmm..

Canım benim bu mübarek günlerde RABBİM mekanını cennet etsin inşallah.. senin ve ailenin başı sağolsun.. ALLAH sabırlar versin.. Anne bu hiç bir şeye benzemez..
Metanetli olmaya çalış..RABBİM sabrını vericektir muhakkak..
Ayrıca burda KK daki arkadaşlarla paylaşman da çok iyi olmuş,içini dök arkadaşım..Bir nebzede olsa belki rahatlarsın canım.. Yersiz yorumları da kafana takma...ALLAH senin ve geride kalanların yar ve yardımcısı olsun..

başın sağ olsun canım yalnızca bişey söylicem ( yanlış anlamayın)
hayatta en acı şeydir heralde anne babayı kaybetmek
fakat üzerinden bir hafta bile geçmemiş yani nasıl pcnin başına geçebiliyorsunuz
yani yanlış anlamayın böyle birşey çok şükür ki başıma gelmemiş
sadece merakımdan soruyorum..

Sevgili Ebrar ; KK o kadar büyük bir ailedirki,burda bazen birbirimizin annesi,ablası,teyzesi,kardeşi oluruz..Burada yaşamımıza dair ne varsa
bazen mutluluklarımız bazen acılarımız bazende korkularımızı,endişelerimizi
paylaşırız.. Burda paylaştığımız her ne olursa olsun bilirizki KK nın gerçek
dostları tarafından hemen paylaşılır..Ya mutluluğumuz paylaşılır yada Meldos daki
gibi acımız..Buraya yazmak PC nin başına geçmekten öte bi şey..Mesajın
böyle bir piskolojide olan bir arkadaşımıza yazılacak en son mesajdı bence..
Ya da ben böyle düşünüyorum..(YANLIŞ ANLAMA SADECE MERAKIMDAN YAZIYORUM !!!!! )

konu anne olunca sözler yetersiz kalıyor ne söylenebilir ki
Allah mekanını cennet eylesin başınız sağolsun

fakat üzerinden bir hafta bile geçmemiş yani nasıl pcnin başına geçebiliyorsunuz
sadece merakımdan soruyorum..

Bu yorum olmamış asıl...
BEnde bu acıyı yaşadım..Kendini o kadar çaresiz hissediyorsunki sığamıyorsun hiçbirşeye..Ağlamak istiyorsun ağlayamıyorsun çünkü yumruk gibi oturmuş yüreğine bir kere..Bende kendimi attım pc başınaaaa ben miyim acaba tek diye düşünürken bu acıyı yaşayanın tek olmadığını gördüm..Ve bana destek olan sevgili dostlarımı gördüm..
Bir kere daha teşekkürler onlara..

canım ne desek boş, Allah mekanını cennet eylesın , sana da sabır versın bıtanem , inan çok üzüldüm :KK43:

basin sagolsun canim...
mekani cennet, toparagi bol olsun....
annen artik aci cekmiyor canim bu düsün biz dededim ölümünde bununla teselli etttk birbirimizi...

Basin sagolsun arkadasim... Rabbim mekanini cennet eylesin anneciginin...Nur icinde yatsin, Insallah

aynı acıyı yaşadığım için seni çok iyi anlıyorum..... Allah rahmet eylesin.....anneeciğinin yattığı yer nur olsun..... çok zor biliyorum... bende akciğer kanserinden kaybetmiştim annemi..... bir süre kabullememiştim bile...... inanmak istememiştim.... hayat böyle arkadaşım..... bunu yaşayacağımız varmış........Allah sana sabır versin.......başın sağolsun.........

sadece merakımdan soruyorum..[/QUOTEarkadas pc başına geçip oryantali koyup oynamıyor farkında mısın bizle paylaşıyor canım...canınız da gitse bi şekilde yemek yer su içer ve normal hayata dönersniz..bu sacma dokundurmanı anlayamadım bula bula bunu mu buldun yazacak.neyse kendi yorumuma geçiyorum arkadasım başın cok ama çok sağolsun sunu bil ki hala şoktasın...zamanla anne acısı küllenmeyen acılardandır.annene dua et canım o seni görecektir ordan cok üzülsen o da üzülecektir.aynısını ben d eyasadım tek dostum arkadasım olan annemi kaybettim üstelik de cok genç yasıımda ve o da çok gençken ona hiç doymadan..en azından senin bi eşin var bi hayatın var güçlü olmaya calış arkadasım seni çok iyi anlıyorum ona sımsıkı sarılmak öpmek istedigini de suan.:a015:

X