Annemi kaybettim

başın sağ olsun canım yalnızca bişey söylicem ( yanlış anlamayın)
hayatta en acı şeydir heralde anne babayı kaybetmek
fakat üzerinden bir hafta bile geçmemiş yani nasıl pcnin başına geçebiliyorsunuz
yani yanlış anlamayın böyle birşey çok şükür ki başıma gelmemiş
sadece merakımdan soruyorum..

Önce başın saolsun Allah sabır versin canım annen iyi bir insanmış Ramazan da vefat etti....Mekanı cennet olsun....avutacak söz yok olsa söylerdim alışmak zor ama hayat bu...herşey biz insanlar için....

alıntıyı neden yaptım?bence insan paylaşırsa biraz hafifleyecek acısı die düşünüyor.Bir de pc açmasan ne olacak...giden gitmiş...hem böyle acı anlarda insan mutlaka yönelmeli ki birşeylere dayanabilsin...destek istedi belki...Rabbim sabır versin

ablam, canim ablam benim..senağlamasenağlamasenağlama

basin sagolsun, Allah sizi cennetde bulustursun,.. cok üzüldüm simdi ne desem bilmiyorum.. senağlamasenağlamasenağlama

annenize rahmet, size ve annenizi tüm sevenlere sabır dilemekten başka bir şey yazamıyorum. tüm kelimeler anlamsız kalıyor böyle acı durumlarda. insanoğlu doğumlara sevinirken, her şey gibi hayatın da bir başı bir sonu olduğunu unutuyoruz. her ölüm erkendir aslında. hastalıktan zamansız kaybetmek sevdiğimizi daha da acıtır yüreğimizi ve zamandan başka ilacı yoktur bu acının.

lütfen yalnız kalmayın, bizler buradayız unutmayın! sakın ama sakın içinizde tutmayın, ağlamak geldiğinde ağlayın, hıçkıra hıçkıra da olsa... konuşmak istediğinizde gerçek hayatta çekinseniz, istemeseniz bile biliyorsunuz burası var, burada herkes paylaşmak için acıyı-tatlıyı hazır bekliyor. Pc'nizin başına geçin, hatta uzun saatlerce kalın...:teselli:

:KK43:

düşünmesi bile zor seni anlıyorum
Allah rahmet eylesin.. cennette kavuşmanız dilegiyle..

Anne acısı bu tesellisi olmaz, tahmin edebiliyorum.
Allah sabır versin.
Mekanı cennet olsun inşallah.
Sabret arkadaşım, güçlü olmaya çalış.
Allah geride kalanlarına uzun ömür nasip etsin.

Canım ben de annemi kaybettim. Yokluğuna aslada alışamayacağım. Allah sabır versin.

Allah sabırlar versin
dünyadaki en büyük acılardan biri anne acısı
mekanı cennet olsunsenağlama

X