Anneme veda zamanı yaklaşıyor 🥺

Allahım hayırlısı neyse onu nasıp etsin, sıze de kuvvet versin, acınızı azaltsın insallah :/

Rabbim şifa versin inşallah şu mübarek günler n hürmetine

Ne mutlu size hayırlı bir evlat olabilmişsiniz. Çok üzülerek okudum, bu kadar zorluklarla başa çıkabilmek herkesin harcı değil. Çok geçmiş olsun

Bazılarımızın bu hayatta sınavı çok farklı oluyor.Allah size ,annenize hayırlısını versin.Acil şifalar versin.Ne güzeldir ki sizin gibi bir evlat yetiştirmiş.

Rabbim acılarını dindisin inşallah, öyle çok hissettim ki yaşadıklarınızı, inşallah karar vermek zorunda kalmazsınız. Allah bu acıları kaldıracak sabır ve sonunda da hiç azalmayacak ferah günler nasip etsin inşallah

Çok üzülerek okudum, allahım annenizin yardımcısı olsun hakkında hayırlı olanı versin. Size de sizin gibi evlatlar nasip olsun inşallah ne güzel özenle bakmışsınız.

Konunuzu okuyunca anılarım canlandı
Bizide aradılar babanızın kalbi durdu 15 dk uğraşmalarımıza rağmen başaramadık
Başınız sağolsun dediler
Konunuzu ağlayarak okudum
Umarım acıları son bulur
Tüm kalbimle sabır dilerim

Canimm benimm duami ettim Rabbim annecigin ve sizler icin en hayirlisi neyse onu nasip etsin mubarek gunde . Cektigi skntilar hastaliklar gunahlarina kefaret olsun .

Çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun. Allah annenize hayırlı bir kapı açsın çektikleri günahlarına kefaret olsun. Başka ne denir bilmiyorum

Ne zor bilirim
Rabbim yardımcınız olsun hem annemizin hem sizin. Ne güzel ki evlatlık görevinizi layıkıyla.yapabilmissiniz. inşallah sizin evlatlarinizda sizin gibi evlat olurlar. Rabbim karşınıza getirsin. İnsan bu noktada diyecek birşey bulamiyor ne yazık ki...

Insan kaç yaşlarında olursalar olsunlar sevdikleri hiç incinmesin hasta olmasın bırakıp gitmesin istiyor inançlı birisiniz imtihan dünyasındayiz sayılı nefesimiz var şuan burda sabah ezanı okunuyor size ve annenize dua edicem Rabbim annenizin durumunu onun için En güzel olan tarafa çevirsin Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah

Rabbim annenizin yardımcısı olsun, ona daha fazla acı hissettirmesin inşallah. Size de çocuklarınıza da sağlık ve kuvvet versin. Allah sizden razı olsun. Sizin acınızı da dindirsin inşallah. Tüm güzellikler sizinle olsun. Size sizin gibi evlatlar nasip etsin. Çok çok çok üzüldüm.

Ben doğumumu da nerdeyse burda beraber yaptım bir çok kadınla.. o zaman da hissettim herkesin kuvvetini sırtımda , annem beyin kanaması geçirdiğinde de buraya koştum , şimdi de … acım geçiyor mu hayır ama ‘yalnız’ olmadığımı hissediyorum . Bu yalnızlık hissi illa bedenen değil ruhen de .. dua’ya -enerjiye inanan bir insanım gerçekten tüm kalbimle hissediyorum
Desteğinizi, yaptığınız duaları … Allah hepinizden razı olsun, Allah kimseyi sevdikleri ile sınamasın. Of demeye korkar oldum , evlatlarım var bu acıların üstüne acı vermesin ama gerçekten çok yorgunum .bedenen de ruhen de …
Hepinize tek tek cevap vermek isterim ama gerçekten ikizler ve kızım o kadar zorluyor ki hemen okuyup çıkıyorum.

İnşallah geride kalır geçer bu günler.
Sağlıktan başka herşey yalan gerçekten ,dert yarıştırmıyorum kim bilir benim bu derdimin üstünde ne dertler vardır aklıma bile getirmek istemiyorum ama çok ders çıkardım bu yaşadıklarımdan , gerçekten hayatta sağlıktan başka önemli bir şey yok . Saniyeler içinde değişiyor hayatlar, bunu hiç birimizin unutmaması gerek

ah canımm okurken babamın beyin kanaması geçirdiği 8 ay öncesine gittim. biz de o kadar zorluklar yaşadık ki. babamın bir gün altını bezleyeceğim, onu yıkayacağım aklıma bile gelmezdi. bunları yazarken gözlerim dolu dolu yazıyorum. hiçbir şey hatırlamaması, boş boş öylece duvara bakması, bizi tanımaması, sürekli nöbet geçirecek korkusuyla gözünü bir an olsun ondan ayıramayışımız ahh o kadar zordu ki. hiç yanından ayrılamıyorduk.

ben hep dua ederdim rabbim ona acı çektirmesin. senin de annen umarım daha fazla acı çekmesin. rabbim en hayırlısı neyse onu nasip etsin. senin için de annen için de. ne güzel bir evlatmışsın ki ne güzel bakmışsın annene ve çocuklarına gerçekten Allah senden razı olsun umarım en kısa sürede acıların hafifler. dualarımız seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…