Anneme veda zamanı yaklaşıyor 🥺

Öncelikle Allah sabır versin. Düşününce ben de o kararı veremezdim. Beyin ölümünün gerçekleşmesini beklerdim. Kardeşiniz de varmış. Onunla istişare edin. Vicdanen rahatlarsınız o zaman ve kararı verirsiniz. Kendinizi suçlamazsınız.

Allah herkese senin gibi bir evlat versin kardeşim.. Senin de çocukların sana hayırlı evlat olsunlar İnshaAllah.. Çok ama çok güçlü bir kadınsın helal olsun sana. Benim de benzer bir durum yaşıyan bir arkadaşım var Berlin de çocukların olmasa o sensin derdim o derece..

Rabbim Anneciğine acil şifalar versin.. Durumu umutsuz gibi görünsede Allah'tan umut kesilmez.. Kendini kötü habere hazırla elbette..

Annenin tedavisine son vermeyi tasvip ettmem şöyle etmem, böyle çok vakalar oluyor birden düzelen insanlar var benim arkadaşımın annesi de ölümden döndü.. Sırf bu ihtimal olduğu için kendini ömür boyu suçlu hissedersin.. Belkide iyileşecekti bıraksalardı diye yıpranırsın Bırak Rabbim bilir ne kadar yaşayacağını..

Sen çocukların için kendini de düşün ne olur.. Çok zor eminim buna ama onların da sana ihtiyacı var .. Sen sağlam olmalısın ki öylesin zaten.. Rabbim yardımcın olsun duamdasin kardeşim..

Anneniz hastanedeyken yazdıklarınıza kendi annemin acısıyla çok ağlamıştım.
İyi oldu iyiye gidiyor sanıyordum.
Okuyunca çok üzüldüm.

Allah yardımcınız olsun size ayrı ona ayrı güç versin.

Allah' ım, annene iki rahmetinden birini versin, çok zor. Sana da sonsuz sabırlar versin inşallah

Allah yardımcınız olsun,çok üzüldüm gerçekten, çaresizliğinizi yüreğmde hisset timsiz anneniz için elnizden geleni yapmışsınız, gerisi Allaha kalmış,hangisi iyi olacaksa o nasip olsun..sabırlar diliyorum, umarım sizede yrdımcı olan birileri vardır,yükünüzü hafifleten,çocuklarınız konusunda yanınızda olan,Allah sizi yalnız bırakmasın...

Allah yardımcın olsun cnm rabbim ya Şafi ismiyle sifa versin anneciğine inşallah bebeklerin için kızın için güçlü olmak zorundasın, onların sana ihtiyacı var biliyosun

Ah canım duyduğumdan beri aklım,kalbim hep sende. Allah sana dayanma gücü versin

Allah yardımcınız olsun Allah herkese şifa versin

Yazdıklarınızın hepsini okuyamadım çünkü çok üzüldüm. Sevdiğimiz birisini o halde görmek çok acı. Annemizi babamızı küçükken süper kahraman olduğunu zannederiz. Büyüdüğümüz zaman aslında insan olduklarını farkederiz. Bu benim için hayal kırıklığı olmuştu. Allah yardımcınız olsun inşallah. Allah sabırlar versin.

yorum yazan, destek olan , dua eden herkese çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız acıyı paylaştıkça , kaldırması daha kolay hal alıyor ..
Ne diyim , ne yapayım hiç bilmiyorum bebekler 6.ayına girdiler ama bide bana sorun nasıl geldiler bu aya, bakabiliyor muyum layıkı ile onu bile bilmiyorum Allah içime ferahlık versin .
Anneciğime de hayırlı kapılar açsın

annem yaşlı bizle yaşıyor.ölür diye öyle korkuyorum ki bazen.tek ebeveynim oydu çünkü hayat boyu.kardeşim vs de yok.bazen gidip nefes alıyor mu diye bakıyorum odasına.seni çok çok iyi anladım ağır hasta olsa da annen o senin.gözleri baksa için rahatlar .ama acı içinde de yaşamasın.allah onu eski sağlığına kavuştursun.olması imkansızsa da cennetine alsın .başka ne diyeyim bilemedim bu akşam

Çok üzüldüm. Ben annen iyiye gidiyor sanıyordum. Yazdıklarını okuyunca kendi babamın 16 gün yoğun bakımda hayat mücadelesi verdiği kabus günler aklıma geldi. Her telefonda umutlanıyordum, çıkacak diye bekledim ama işte Allah bir ömür biçiyor ne 1 tek nefes fazla, ne 1 tek nefes az alıyoruz. Takdir-i ilahi.
Ben babamı kaybettikten 2 sene sonra anne oldum. Doğuma giderken babam göremedi diye çok ağladım. Belki malum olur ona, inşAllah
Çıkmadık candan umut kesilmez derler. Yine de Allah büyük. Belki bir mucize olur.
Sen çok iyi bir anne ve çok iyi bir evlatsın. Annen senin gibi bir evlada, çocukların senin gibi bir anneye sahip oldukları için çok şanslı.
Allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…