Anneme veda zamanı yaklaşıyor 🥺

Allah ferah bir teslimiyet versin size anacığınizada merhametiyle muamele ettsin insallah. Kalbinize kolaylayliklar dilerim. Sizi hayatta tutacak üc evladiniz var 3 ündende iyilik ve vefa bulasiniz dilerim. Yasınızi paylaşiyorum...içim titredi..Rabbim kolayliklar versin

Sayfa sayfa şey yazabilirim ama hiç bir şey yazamıyorum.. çok soran var özel mesajla da o yüzden bunu paylaşmam gerektiğini düşünüyorum..
annem artık yok
Dün kızımın doğum günüydü ve ben dün annemi kaybettim. 2 sene önce kendi doğum günümde annemi kaybedeceğimi gördüm ve telefonuma böyle bir not aldım 12.09.2021 tarihinde.. kendi doğumgünüm de değil ama kızımın doğum gününde kaybettim annemi..
2 aydır bilinçsiz tepkisiz yatan annem bir tek kızımın sesini duyunca araladı gözlerini ne diyeyim hiç bir şey bilmiyorum..

Allah hepinizden razı olsun.. aklına gelen olursa arada dualarına annemi de katsın olur mu ?
Hoşçakal annem

Eklentiler

• 692FD72E-6CF5-4714-A441-D10FE066FAB4.jpeg
    28,5 KB · Görüntüleme: 362
  • 89FF5083-8203-4631-AF57-987AC5D4B072.png
    42,8 KB · Görüntüleme: 361
Allah rahmet eylesin, sabırlar versin size de

Rabbim rahmeti ile muamele etsin mekanı cennet olsun. Sizlere bol sabır versin.

Allah sabır versin, yattığı yerde rahat etsin, mekanı cennet olsun inşallah.

ah canım benim. gözlerim dolu dolu oldu rabbim rahmet eylesin. mekanı cennet olsun sizlere de sabırlar versin inşallah

Başınız sağolsun..
Rabbim sizlere sabır ve ferahlık annenize de gani gani rahmet isyan eylesin.
Geri de kalanlarınıza sağlık, afiyet ve güzellikler versin inşaALLAH.

Ah ölüm;
Zaten bir kişiye mahsus olsa kaldıralamaz ölerek yaşayacağımızı bilerek ama fütursuzca yaşayan tek canlı insanoğlu bizler

Baştan beri okudum aklımdaydınız Rabbim size çook sabır annenize de merhametiyle muamele etsin mekanı cennet yattığı yer nur dolsun evlatlarınızı size bağışlasın başınız sağolsun

Çok üzüldüm canım başın sağolsun Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun inşAllah Allah sabır versin sana da

başınız saolsun

Başınız sağolsun hatırladım sizi. Annenizin beyin kanaması geçirdiği zamanlarda bende babamı kaybetmiştim. Allah sabrınızı versin ailenize uzun sağlıklı mutlu ömürler versin. Çok şey söylemek isteyip hiçbir şey söylenemeyecek bir acı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…