Anneme veda zamanı yaklaşıyor 🥺

Size sabirlar diliyorum, sevdiklerinizin acisiyla sinanmayin bir daha Insallah. Anneciginizin de mekani cennet olsun.

Başın sağolsun. Annenin mekanı cennet olsun. Allah sizlere sabır versin. Sen çok hayırlı bir evlattın Annen onunla bu denli ilgilenen bir kızı olduğu için çok şanslıydı. Allah senden de razı olsun

Berlin çok üzüldüm gerçekten… başın sağolsun arkadaşım ne desem fayda etmeyecek biliyorum.. Allah sabır versin. Ama inan bana, senin gibi bir evlat yetiştirdiği için, dünyaya senin gibi bir birey kazandırdığı için çok gurur duyuyordur. Sen de kendinle gurur duy. Annenin kızı olduğun için

Allah sabırlar versin. Anneciğin Nurlar içinde uyusun

İnsan bu hayatta 2 seyi degistiremezmis. İlki dogum, ikincisi ölüm zamanini. Allah rahmet eylesin, elbet yine bulusacaksiniz.

Uzun zamandır konunuzun takipçisiydim en başından beri ama böyle durumlarda konuşacak söz bulamayanlardanım herkes givi teselli vermek az kalıyor başka birşey söylemek ise sanki fazla benim için. Rabbim yattığı yerde dinlendirsin mekânı cennet olsun. Sana eşine ve yavrularına sağlıklı bir ömür nasip etsin.

Çok üzüldüm Rabbim size sabır versin inşallah mekanı cennet olsun

Güncellemeyi yeni gördüm. Çok üzgünüm başınız sağ olsun, acınızı kalbimin derininden hissettim gerçekten. Allah sabır versin, evlatlarınızı size sizi evlatlarınıza bağışlasın.

Çok teşekkür ederim canım kadınlar !
Annemin huzura erdiğini düşünüp kalbimi ferahlatmaya çalışıyorum .. umarım bir gün vakti geldiğinde buluşuruz yine ..
Ama umarım vakti yakınlarda değildir, bebeklerimin bana çok ihtiyacı var çünkü

Başınız sağolsun. Lütfen güçlü olun çünkü çok küçük minikleriniz var size ihtiyaçları var. Rabbim size de evlatlarımıza da uzun ömürler versin

Allah rahmet eylesin kalanlara uzun sağlıklı ömür versin.babam vefat etti annem için hep endişeleniyorum Allah anne ve babalarımıza uzun sağlıklı ömür versin onlara her yaşta muhtacız.

Allah sabırlar versin, mekanı cennet olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…