Annemden yediğim gol

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birazdan anneniz size yağ almak zorundamıcılar basar burayı
Onlardan gelmeden söylim, anneniz gerçekten düşüncesizlik etmiş.
Zeytinyağ zaten 5 lt olur genelde, ama kendisine sipariş verip yarısını size verebilirmiş yada sipariş verirken ödemesinide yapabilirmiş

Eeee belki annenin de çok parası yok , emekli, zor geçiniyor???

Zaten muhabbet ilk ordan açıldı, bende de kalmadı ki versem dedi yoksa zaten ondan alırım manyak mıyım 1 litre yağ için şu.hallere düşeyim.

Peki annemin o parayı verecek durumumuz olmadığını bilmesine rağmen bunu yapması hiç mi sorgulanacak bir şey değil. Daha yeni konustuk diye bütçem şu diye belirtme gereği duymadım. 1 litre bile alabileceği yerden bütçem olmadığını bilerek 5 litre almış bu normal mi? Üstelik ben direk alırız demedim. Diğer aylar rahatlayinca almak için sordurmuş da olabilirim bunu da düşünmesi zor değil.
Annenizin durumu sizden çok mu düzgün? Eşiniz hem annenize sayıp, sövüp hem de onun aldığı yağı mı kullanacak? Geçen konuda eve almam dediğinden bahsetmiştiniz.

. Orası bildiğim tüm markalardan daha güvenli benim için. Çocukluğumdan beri aldığımız yer ve bebeğime de onu kullanmak istedim. 5 litreyi başıma annem çıkardı.
İyi de bebeğiniz bir litre bitince büyümeyecek sonuçta. Madem bebeğinize kullanmak istediğiniz bir yağ, bir litre ne ki biter gider, 5 litre iyi ama siz resmen anneniz öder diye beklemişsiniz. Belki kadının da durumu yok.

Ayrıca sordum ama cevap vermediniz, gıdanızdan hatta bebeğinizin alması gereken kaliteli gıdadan bile kesmeniz gerekiyorken çalışmayı düşünmüyor musunuz?

Eee hani annen kokuyordu, eşin denen zat da eve almayacaktı?? İşiniz düşünce parasını yiyelim demek iyi ama canınız çekmeyince eve almıyorsunuz öyle mi... anne bence eşinden hazzetmiyor ya da parası yok yoksa niye evladından para istesin. Ben de olsam kocan gibi bir manyağa 1 kuruş yedirmem. Annem diye şikayetlenmişsin de konu sahibesi gözün yiyorsa kocana laf geçir ama o sanırım yemiyor malum adam manyağın teki sen de uğraşmak istemiyorsun. Bir de kickbox yapan manyaktı degil mi, bence de fazla kızdırma o adamı tekmeyi tokadı yeme mazallah!

İyi de bebeğiniz bir litre bitince büyümeyecek sonuçta. Madem bebeğinize kullanmak istediğiniz bir yağ, bir litre ne ki biter gider, 5 litre iyi ama siz resmen anneniz öder diye beklemişsiniz. Belki kadının da durumu yok.

Ayrıca sordum ama cevap vermediniz, gıdanızdan hatta bebeğinizin alması gereken kaliteli gıdadan bile kesmeniz gerekiyorken çalışmayı düşünmüyor musunuz?
Annem öder diye beklemedim. Şimdilik az alırız elimiz rahatlayinca yine alırızdı niyetim. Bile bile 5 litre sipariş veren annem ve annemin durumu gayet iyi. Sorunuzu görmemiştim arada kaynamış. İşim gereği bebeğim 1 yaşına gelene kadar çalışamıyorum. Zorunlu ücretsiz izindeyim. Keyfi degil.

Bu adam seni sindirmis. Bir yag icin bu kadar ezilip buzulme. Uygun fiyata almis ayrica kalitesi iyiyse. 3500 falan 5 litresi iyi markalarin. Belli ki annenizin da durumu parlak degil iyi olsa bence istemezdi. Ama geçen sefer bende de yag yok olsa verirdim diyen kadinin ödemesini ben olsam beklemezdim. Ayrica durumun yoksa iyisinden yesin diye cok ince eleyip sık dokumamak lazim. Cocugu dünyaya getirmeden once belli bi refah seviyesine çıkılması gerekiyor. Neyi alabiliyorsaniz o da onu yiyecek maalesef. Bu kadar da ugrasmaya üstüne düşünmeye bunun icin annenden gol yedim demene falan hic gerek yok.

Annenizin durumu sizden çok mu düzgün? Eşiniz hem annenize sayıp, sövüp hem de onun aldığı yağı mı kullanacak? Geçen konuda eve almam dediğinden bahsetmiştiniz.

Adam hem ruh hastası hem 5lt yağa parası yok çekilmezzzz😁😁😁😁 yok ama kickbox biliyormuş beyzade konu sahibesi övünüyordu , bebeğine yedirmeye parası yok ama mikemmel tekme atıyor😁😁😁

Annem öder diye beklemedim. Şimdilik az alırız elimiz rahatlayinca yine alırızdı niyetim. Bile bile 5 litre sipariş veren annem ve annemin durumu gayet iyi. Sorunuzu görmemiştim arada kaynamış. İşim gereği bebeğim 1 yaşına gelene kadar çalışamıyorum. Zorunlu ücretsiz izindeyim. Keyfi degil.
eski konuyu bilmiyordum gercekten esiniz annenizi eve almak istemezken aldigi yagi oylece yiyecek yani mukemmel olay .parasini odeyeyim eksikli kalmayayim falan yok

Evli barklı koca koca insanşarın ana babalarından yana böyle beklentiye girmelerini ben anlayamıyorum. Bir de eşe mahcup olma olayını çok garipsedim. Emekli aylığı kuş kadar kalmış ya insaf
Sizin üzerinizden genel bir cevap vereyim. Yazdığım diğer cevaplar okunmadan sürekli bir saldiri durumu var anlıyorum da neyse. Benim bir beklentim yoktu bu bir. Anneme direk sorgusuz sualsiz sipariş ver demedim,bilgi almak için ara dedim zaten bu 2, annem daha geçen hafta kendine 55 bin liraya TV alacak kadar durumu iyi yani kimsenin kuş kadar emekli maaşına göz koyacak kadar şeref yoksunu değilim buda 3

Sizin üzerinizden genel bir cevap vereyim. Yazdığım diğer cevaplar okunmadan sürekli bir saldiri durumu var anlıyorum da neyse. Benim bir beklentim yoktu bu bir. Anneme direk sorgusuz sualsiz sipariş ver demedim,bilgi almak için ara dedim zaten bu 2, annem daha geçen hafta kendine 55 bin liraya TV alacak kadar durumu iyi yani kimsenin kuş kadar emekli maaşına göz koyacak kadar şeref yoksunu değilim buda 3
Benim ailem de fakir değildir ama ben istemeseler de zorla parasını vermeye çalışırım böyle şeylerin ondan garipsedim.

Annem genel olarak bebekle ilgili şeylerde bu tarz davranır. Bişeye ihtiyacı olduğunu görürse alır lafını etmez de ettirmez de.
Neler teklif etti ben alayım diye kabul etmedim. Bunada hadi madem torunu yesin diye almış diyip sesimi çıkarmayacaktim. Onun kadar benimde moralim bozuldu.
O zaman niye gol yedim annemden diyorsun ki? Sanki kadın sana kasıtlı geçirmiş gibi anlaşılıyor tobe tobe.

Ben ortada ciddi bi sorun goremedim. Maddi durumunuz el vermiyorsa anne benim durumum buna el vermiyor iade kabul ediyolarsa iade yapalim,1litre yeterli olur diyebilirsiniz. Bence annenizin tepkileri normal.
Ayrica 5l cidden cok degil. Bize 1litre 1 ay anca gidiyor. Salata, yemek, et marinesi vs herseyde kullaniyorum. 2bin lira uygunmus. Siz sık kullanmasaniz bile bozulan bisey degil.

Ee yani? Bu durum eşinizin işine gelince kadını eve almamasına, işine gelince bebeğine baktırıp aldığı yağı yiyebilme ikiyüzlülüğüne nasıl bi açıklama sağladı?

Bu adam seni sindirmis. Bir yag icin bu kadar ezilip buzulme. Uygun fiyata almis ayrica kalitesi iyiyse. 3500 falan 5 litresi iyi markalarin. Belli ki annenizin da durumu parlak degil iyi olsa bence istemezdi. Ama geçen sefer bende de yag yok olsa verirdim diyen kadinin ödemesini ben olsam beklemezdim. Ayrica durumun yoksa iyisinden yesin diye cok ince eleyip sık dokumamak lazim. Cocugu dünyaya getirmeden once belli bi refah seviyesine çıkılması gerekiyor. Neyi alabiliyorsaniz o da onu yiyecek maalesef. Bu kadar da ugrasmaya üstüne düşünmeye bunun icin annenden gol yedim demene falan hic gerek yok.
Annemin durumu
O zaman niye gol yedim annemden diyorsun ki? Sanki kadın sana kasıtlı geçirmiş gibi anlaşılıyor tobe tobe.
Şu an 5 litre yağa verecek param olmadığını bildiği halde bana sormadan 5 litre yağ sipariş ettiği için gol yedim diyor olabilir miyim. Ayrıca annemin durumu az önce de yazdım gayet iyi.
Ben ortada ciddi bi sorun goremedim. Maddi durumunuz el vermiyorsa anne benim durumum buna el vermiyor iade kabul ediyolarsa iade yapalim,1litre yeterli olur diyebilirsiniz. Bence annenizin tepkileri normal.
Ayrica 5l cidden cok degil. Bize 1litre 1 ay anca gidiyor. Salata, yemek, et marinesi vs herseyde kullaniyorum. 2bin lira uygunmus. Siz sık kullanmasaniz bile bozulan bisey degil.
Bir yağın ne kadar gideceğini tabiki biliyorum. Ben oğlumun yemeğine 1 kaşık koymak için az bişey istedim yoksa biz zaten zeytinyağı nadir kullanıyoruz bayadir. Şimdilik az almak istedim.

Çok yaşa, kokuyor eve sokmam dediği
insanın vereceği yağa kadar düşmüş beyfendi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X