Annem de gitti....

34 yasin alındı..
1-2.cüzü eşim aldı
3. cüz
4. cüz
5.cüz
6-7.cüzler görümcem
11.cüz
14.cüz alındı

1 yasin annem aldı kuzum , cüzüde soruyorum okuyan olursa haber veririm kuzum

1 yasin annem aldı kuzum , cüzüde soruyorum okuyan olursa haber veririm kuzum
ALLAH RAZI OLSUN canım hakkını annen de ablan da helal etsin canım cüz de okuyan olursa bakalım nasip her farklı nefes anneme farklı kişilerden dualar ile hatimi olursa diper hatimini de ben okurum inşallah amin..

36 yasin alındı..
1-2.cüzü eşim aldı
3. cüz
4. cüz
5.cüz
6-7.cüzler görümcem
11.cüz
14.cüz alındı

Kardeşim içimi yaktın Allah sana sabır versin, bir insan gerisinde hayırlı evlat bırakıyorsa o kişinin amel defteri kapanmaz. Ne mutlu o anneye babaya. Ben de 1 Yasini Şerif okurum. Ve 15’inci cüzü okurum.

Kardeşim içimi yaktın Allah sana sabır versin, bir insan gerisinde hayırlı evlat bırakıyorsa o kişinin amel defteri kapanmaz. Ne mutlu o anneye babaya. Ben de 1 Yasini Şerif okurum. Ve 15’inci cüzü okurum.
ALLAH RAZI OLSUN çok çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin...inşallah anneme nur olur yağar bu dualar inşallah amin..

37 yasin alındı..
1-2.cüzü eşim aldı
3. cüz
4. cüz
5.cüz
6-7.cüzler görümcem
11.cüz
14.cüz
15.cüz alındı

Allah rahmet eylesin. Rabbim içindeki acıyı dindirsin canım. Hepimiz ya yaşadık ya yaşıcaz kaçınılmaz.
2yasin ben aldım Allah kabul etsin inşallah

Allah rahmet eylesin. Rabbim içindeki acıyı dindirsin canım. Hepimiz ya yaşadık ya yaşıcaz kaçınılmaz.
2yasin ben aldım Allah kabul etsin inşallah
ALLAH RAZI OLSUN sizden de hakkınızı helal edin inşallah ALLAH kabul etsin annemin ruhuna bu dualar şifa olsun gübahlarına perde cehennem ateşine duvar olsun annemin mekanı cennet olsun inşallah amin..

39 yasin alındı..
1-2.cüzü eşim aldı
3. cüz
4. cüz
5.cüz
6-7.cüzler görümcem
11.cüz
14.cüz
15.cüz alındı

bir fatiha bile okursanız çok sevinirim anneciğime

ALLAH RAZI OLSUN sizden de hakkınızı helal edin inşallah ALLAH kabul etsin annemin ruhuna bu dualar şifa olsun gübahlarına perde cehennem ateşine duvar olsun annemin mekanı cennet olsun inşallah amin..
Amin inşaallah cnm. Şimdi okudum 2sini. Allahım kabul etsin inşallah

annem için bir fatihanıza talibim sizleri etiketliyorum kusura bakmayın haklarınızı helal edin...

39 yasin alındı..
1-2.cüzü eşim aldı
3. cüz
4. cüz
5.cüz
6-7.cüzler görümcem
11.cüz
14.cüz
15.cüz alındı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…