Annem de gitti....

Başın sağ olsun çok üzüldüm ben de bir Yasin okurum inşallah. Allah rahmet eylesin.
Canım benim, tedavi döneminde böyle bir kayıp büyük imtihan..Allah sabır versin

Başın sağ olsun çok üzüldüm ben de bir Yasin okurum inşallah. Allah rahmet eylesin.
Canım benim, tedavi döneminde böyle bir kayıp büyük imtihan..Allah sabır versin
ALLAH RAZI OLSUN canım hakkını helal et canım yarın ben de tedavime başlıyorum nasipse ..
kndimin derdine düşerken annem her zamanki rahatsızlıklarında diyordum hiç ölüm aklımın ucuna gelmedi gelmedi..
ah anam ah anam bu gece 5. gecesi toprakta dua eden arkadaşlarımdan bin kez ALLAH RAZI OLSUN ...farklı farklı nefesler diyorum anneciğime nur olsun inşallah amin

40 yasin alındı..
1-2.cüzü eşim aldı
3. cüz
4. cüz
5.cüz
6-7.cüzler görümcem
11.cüz
14.cüz
15.cüz alındı

Helali hoş olsun rabbim mekanını cennet eylesin
Bende bir fatiha okurum , allah sabırlar versin sizlere

41 yasin tamamlandı..(ama yasin okuyacak arkadaş olursa yine de okursa çok sevinirim)
1-2.cüzü eşim aldı
3. cüz
4. cüz
5.cüz
6-7.cüzler görümcem
11.cüz
14.cüz

15.cüz alındı

Okudum canım Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun cehennem ateşinden korusun Allah yattığı yer nur gölü olsun 🤲🤲
ALLAH RAZI OLSUN canım senden çok sağolasın hakkını helal edesin sizleri de ALLAH ne dünyada ne ahirette sıkıntıda koymasın inşallah amin..

41 yasin tamamlandı..(ama yasin okuyacak arkadaş olursa yine de okursa çok sevinirim)

1-2.cüzü eşim
3. cüz
4. cüz
5.cüz
6-7.cüzler görümcem
8.cüz eşim
11.cüz
14.cüz
15.cüz alındı

aaynaa aaynaa basın sağ olsun oturdum su an ağlıyorum o kadar içim yandıkı sana anlatamam babam su an agır hasta annem çok yaslı ve kafası gitti gibi oldu üzüntüden babama.+ korona belası çok kötüyüm inanılmaz deprosyondayım hergünum ağlamakla geçiyor Rabbim bizlere yardım etsin ben kuran okumayı bilmiyorum ama annen için dua edeceğim.ve ablama yasın okutacagım canım.kabri nur makamı cennet efendimiz komşusu şefaatcisi olsun.

ALLAH RAZI OLSUN canım ALLAH anne ve babana şifa versin gerçekten canım biz de bir tuhafız yarın annemin ölümü 1 hafta geçmiş olacak inan anlamıyor ben çocuğum olmuyor annem hasta kaynanam hasta ben de ne uyku vardı bir yandan alerjik astım tıkıyordu bazı insanların imtihanı üst üste oluyor ALLAH yar ve yardımcımız olsun hakkını helal et canım ablana da Yasin okutursan çok sevinirim canım Rabbim çektiği sıkıntılar karşısında mekanı cennet olsun inşallah diyorum canım senin de tanıdıkların varsa etiketlersen bir fatiha bile okurlarsa çok çok sevinirim

1-2.cüzü eşim
3. cüz
4. cüz
5.cüz
6-7.cüzler görümcem
8.cüz eşim
11.cüz
14.cüz
15.cüz alındı

X