Annem de gitti....

41 yasin tamamlandı..(ama yasin okuyacak arkadaş olursa yine de okursa çok sevinirim)

1-2.cüzü eşim>>>>OKUNDU
3. cüz
4. cüz
5.cüz
6-7.cüzler görümcem
8.cüz eşim
11.cüz
14.cüz
15.cüz alındı

41 yasin tamamlandı..(ama yasin okuyacak arkadaş olursa yine de okursa çok sevinirim)

1-2.cüzü eşim>>>>OKUNDU
3. cüz
4. cüz
5.cüz
6-7.cüzler görümcem
8.cüz eşim
11.cüz
14.cüz
15.cüz alındı
Ben ve kardeşim yasini ve cüzleri okuduk.

1-2.cüzü eşim>>>>OKUNDU
3. cüz
4. cüz>>>>OKUNDU
5.cüz>>>>OKUNDU
6-7.cüzler görümcem
8.cüz eşim
11.cüz
14.cüz
15.cüz alındı

Anne babanız için birer yasin okuyorum Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun Rabbim merhametiyle muamele etsin basınız sağolsun
ALLAH RAZI OLSUN sizden de çok sağolsun ALLAH sıkıntıda koymasın sizleri de inşallah dünyada da ahirette de hakkınızı helal edin

1-2.cüzü eşim>>>>OKUNDU
3. cüz
4. cüz>>>>OKUNDU
5.cüz>>>>OKUNDU
6-7.cüzler görümcem
8.cüz eşim>>>>OKUNDU
11.cüz
14.cüz
15.cüz alındı

1-2.cüzü eşim>>>>OKUNDU
3. cüz
4. cüz>>>>OKUNDU
5.cüz>>>>OKUNDU
6-7.cüzler görümcem
8.cüz eşim>>>>OKUNDU
10.cüz
11.cüz
14.cüz
15.cüz alındı

Allah sana da en kısa zamanda anne olmayı o duyguyu tatmayı nasip etsin inşallah ben de 7 senede aldım kucağıma Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun hep dua ederim herkese

Allah sana da en kısa zamanda anne olmayı o duyguyu tatmayı nasip etsin inşallah ben de 7 senede aldım kucağıma Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun hep dua ederim herkese
ALLAH RAZI OLSUN canım anne olmak için uğraşırken annemi kaybettim :KK43:
anne senin yine biz varız benim yok derdim akrabalar zaten vefasız herkes çocuk konusunu açıyor hamile olan hemen duyuruyor bana ..
bir anamız var diyorduk o da gitti babam da 16 sene önce gitmişti ALLAH rahmet etsin tüm ölmüşlerimize inşallah amin
inşallah hayırlısıyla sağlıcakla benim de evladım olur da anneannesine dedelerine dua eder inşallah amin

ALLAH RAZI OLSUN canım anne olmak için uğraşırken annemi kaybettim :KK43:
anne senin yine biz varız benim yok derdim akrabalar zaten vefasız herkes çocuk konusunu açıyor hamile olan hemen duyuruyor bana ..
bir anamız var diyorduk o da gitti babam da 16 sene önce gitmişti ALLAH rahmet etsin tüm ölmüşlerimize inşallah amin
inşallah hayırlısıyla sağlıcakla benim de evladım olur da anneannesine dedelerine dua eder inşallah amin
Olur canım vakti saati var benim de 7.senede kucağıma aldım hamile olanları duyunca hep ben niye değilim diye çok üzülüyordum Rabbim nasip etti annen için kolay değil sabır versin Rabbim sizlere kardeşine sahip çık en önemlisi o canım annenin emaneti sana

Olur canım vakti saati var benim de 7.senede kucağıma aldım hamile olanları duyunca hep ben niye değilim diye çok üzülüyordum Rabbim nasip etti annen için kolay değil sabır versin Rabbim sizlere kardeşine sahip çık en önemlisi o canım annenin emaneti sana
kardeşim annem evlendiğinden itibaren benimle yaşıyor canım yine de benimle inşallah bir işini eline alırsa o da sıkıntısı gidecek bir polislik ve komsrlik sınavından spor mülakatını birkaç saniye ile kaçırdı şimdi jandarma astsubaylık sınavına girecek mülakata ALLAH hayırlı ise nasip etsin inşallah kardeşimin derdi şuan tabii erkek çocuğu olarak işsizlik bir hüznün arkası elbet bir sevindirici haber vardır diyorum ama bilmiyırum ..
eylül de 8 senelik evli olacağım ben de canım ben de çok dedim benim neden olmuyor diye yok kilodan dediler yok doktora gittin mi yok şöyle yok böyle zamanında kaynatam rahatsızdı o zaman kendi derdimizle ilgilenemedik anca anca kendi çaremizi arar olduk işte geçen sene haziranda histeroskopi olmuştum aralıkta da ilk tüp bebek ama nasip olmadı

X